Jump to content

Υποβρυχιες φωτος απο Χαλκιδικη


Recommended Posts

Μιας και δεν ηξερα σε ποια κατηγορια θα μπορουσα να ανεβασω καποιες υποβρυχιες φωτος που τραβηξα ωστε να τις δειτε το κανω εδω. Αν κρινουν οι mods οτι το θεμα αυτο ανηκει σε αλλη κατηγορια ας το μεταφερουν.

Τοπος φωτογραφισης : Χαλκιδικη

Μηχανη : Olympus

ΥΓ. ΝΑ τονισω οτι η φωτογραφιση κατω απο το νερο ειναι μια εξαιρετικα δυσκολη υποθεση μιας και αιωρεισαι και δεν υπαρχει σταθεροτητα αλλα παρολα αυτα πιστευω οτι τα πηγα αρκετα καλα...

post-64-1218483743_thumb.jpg post-64-1218483764_thumb.jpg post-64-1218483774_thumb.jpg

post-64-1218483786_thumb.jpg post-64-1218483811_thumb.jpg post-64-1218483822_thumb.jpg

post-64-1218483834_thumb.jpg post-64-1218483847_thumb.jpg post-64-1218483862_thumb.jpg

post-64-1218483871_thumb.jpg post-64-1218483882_thumb.jpg post-64-1218483891_thumb.jpg

post-64-1218483903_thumb.jpg post-64-1218483911_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια.

Πολυ ωραιο το μεσωγειακο σου ενυδρειο.

Το κρατας σε αψογη κατασταση με νορμαλ ιχθυοφορτωση και το στησιμο του ειναι πολυ φυσικο.

Ποσα λιτρα ειναι?

:buttrock:^_^

Μπραβο, μια χαρα φωτος ειναι, εγω τις απολαυσα. :rasp:

Ευχομαι αν σου αρεσει το "σπορ" να αποκτησεις και ακομα καλυτερο εξοπλισμο.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφες φωτος και καθαρες....

Link to comment
Share on other sites

To σπορ μου αρεσει και πολυ μαλιστα αλλα για τον κυριως φωτογραφικο μου εξοπλισμο αν θελησω να τον "βουτηξω" στην θαλασσα θα πρεπει να βαλω πολυ βαθεια το χερι στην τσεπη μιας και για DSLR μηχανες οι underwater θηκες κοστολογουνται με 4ψηφιο αριθμο και απευθυνονται σε δυτες περισοτερο μιας και ειναι για πολυ μεγαλυτερα βαθη απο τα 2μ που παω εγω...

ΥΓ. Ειναι πολλα τα λιτρα delta66... Παρα πολλα...

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες σου είναι πάρα πολύ ωραίες. Αν τις περάσεις ένα φωτοσοπάκι (δεν ξέρω αν γνωρίζεις το πρόγραμμα αυτό εσύ ή κάποιος γνωστός σου) θα δείξουν πιο επαγγελματικές.

Και οι καλύτεροι φωτογράφοι χρησιμοποιούν το photoshop για να "φινίρουν" το αποτέλεσμα, δεν είναι ντροπή :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφες οι φωτογραφιες Νικο!!!!τελικα η μηχανη ειναι σουπερ!!!με βλεπω και μενα σιγα σιγα για μια...κριμα που την δεν ειχα οταν ειχα παει Μαυρικιο..... :buttrock:^_^

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες σου είναι πάρα πολύ ωραίες. Αν τις περάσεις ένα φωτοσοπάκι (δεν ξέρω αν γνωρίζεις το πρόγραμμα αυτό εσύ ή κάποιος γνωστός σου) θα δείξουν πιο επαγγελματικές.

Και οι καλύτεροι φωτογράφοι χρησιμοποιούν το photoshop για να "φινίρουν" το αποτέλεσμα, δεν είναι ντροπή :buttrock:

Το προγραμμα το γνωριζω και το εχω χρησιμοποιησει στις παραπανω φωτος μονο για ενα φιλτρακι του το οποιο τσιμπαει λιγο το sharpness. Δεν θεωρω οτι χρειαζεται παραπανω πειραγμα.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφες οι φωτογραφιες Νικο!!!!τελικα η μηχανη ειναι σουπερ!!!με βλεπω και μενα σιγα σιγα για μια...κριμα που την δεν ειχα οταν ειχα παει Μαυρικιο..... :buttrock:^_^

ΝΑ παρεις Βασιλη. Και εγω ειχα ενδοιασμους αλλα μετα την πρωτη φωτο κατω απο το νερο τα ξεχασα ολα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...