Jump to content

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΝΕΟΥ ΜΕΛΟΥΣ


ΒΑΝΑ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Το όνομά μου είναι Βάνα και είμαι 37 ετών εν ενεργεία εργαζόμενη, σύζυγος, μητέρα και κακή νοικοκυρά. Τα ενυδρεία είναι ένα από τα ενδιαφέροντά μου τα τελευταία δύο έτη. Εχω στην επίβλεψή μου τέσσερα. Δύο μικρά από ένα μονομάχο, ένα μεσαίο με μια μετρίου μεγέθους καραβίδα και ένα σχετικά μεγάλο με διάφορα τροπικά(λαμπέο, κλόουν, φιδί, μελανοταινία, αγγελόψαρο γατόψαρο κα) Φέτος χάρηκα πολύ γιατί ενώ ελειψα για διακοπές δεν έχασα ούτε ένα ψαράκι χάρη στη νέα ταϊστρα μου. Θα προσπαθήσω με την πολύτιμη βοήθειά σας να γίνω ακόμη καλύτερη για τα ζωντανά μου...

Σας ευχαριστώ

Έγινε επεξεργασία - ΒΑΝΑ
Link to comment
Share on other sites

:buttrock:
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Το όνομά μου είναι Βάνα και είμαι 37 ετών εν ενεργεία εργαζόμενη, σύζυγος, μητέρα και κακή νοικοκυρά.

καλωςς ηρθες Βανα στο forum!

εδω θα γινεις κ καλη νοικοκυρα!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Το όνομά μου είναι Βάνα και είμαι 37 ετών εν ενεργεία εργαζόμενη, σύζυγος, μητέρα και κακή νοικοκυρά. Τα ενυδρεία είναι ένα από τα ενδιαφέροντά μου τα τελευταία δύο έτη. Εχω στην επίβλεψή μου τέσσερα. Δύο μικρά από ένα μονομάχο, ένα μεσαίο με μια μετρίου μεγέθους καραβίδα και ένα σχετικά μεγάλο με διάφορα τροπικά(λαμπέο, κλόουν, φιδί, μελανοταινία, αγγελόψαρο γατόψαρο κα) Φέτος χάρηκα πολύ γιατί ενώ ελειψα για διακοπές δεν έχασα ούτε ένα ψαράκι χάρη στη νέα ταϊστρα μου. Θα προσπαθήσω με την πολύτιμη βοήθειά σας να γίνω ακόμη καλύτερη για τα ζωντανά μου...

Σας ευχαριστώ

Καλώς όρισες

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο ΑΖ

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες,καλη συνεχεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...