Jump to content

Live Rock στην επαρχία


akisem

Recommended Posts

Γεια σας,

εδω και λιγο καιρο προσπαθω να μαζεψω σιγα σιγα τα κομματια που χρειαζονται για να στησω και γω το δικο μου nano reef.

Εχω ενα ενυδρειο 65lt και σκοπευω να το κανω να λειτουργει με πληρως βιολογικο καθαρισμο (με την βοηθεια δλδ του βραχου, της αμμου, και των οργανισμων που θα βαλω). Για αυτο τον λογο θελω να αγορασω καλης ποιοτητας ζωντανο βραχο και αμμο. Μπορειτε να μου πειτε που μπορω να βρω? Μενω στην Πάτρα.

Στην πάτρα μαγαζι που να φερνει δεν εχω βρει, στην αθηνα το waterinn που εχω δει στο site εχει...αλλα δεν λεει τπτ(ουτε χαρακτηριστικα ουτε τιμη), και οσα eshop εχω βρει απο το εξωτερικο δεν κανουν αποστολη στο εξωτερικο(ή κατι τετοιο εχω καταλαβει εγω..:buttrock: )

Ειμαι σιγουρος οτι καπως/καπου μπορω να βρω και γω τον βραχο και την αμμο που θελω...αλλα ζητω την βοηθεια σας για το που να ψαξω...

thanks..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μη διανοηθείς να πάρεις βράχο χωρίς να τον δεις.

Η τιμή του είναι από 13-18 ευρώ. Μη δώσεις παραπάνω χρήματα αν έχει και παπάδες επάνω. Αν δεν βρής Πάτρα κατέβα Αθήνα με ένα αυτοκίνητο και φόρτωσε :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

aqua-reef-farm εχω ακουσει τα καλυτερα και στελνει και Πατρα την ιδια μερα!

Γιάννη με τα ΧΑΝΙΑ τι σχέση έχει η ΠΑΤΡΑ ?????????? :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

Κουμπαρακι μας μπέρδεψες, και για τιμωρία να έρθεις στην επόμενη συνάντηση να σε γνωρίσουμε και να πιούμε μια ρακή :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο Σάββατο κάθε μήνα, μαζευόμαστε στην καφετέρια ΟΛΥΜΠΙΚΟ, στο στάδιο ειρήνης και φιλίας.

Η επόμενη συνάντηση είναι στις 13 Σεπτεμβρίου, εάν είσαι Αθήνα έλα να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...