Jump to content

Απαντηση στο ανεκδοτακι του Κλαζ


Recommended Posts

Φιλε Κλαζ επειδη τυχαινει να εχω διαβασει αρκετα ποστ σου σε αρκετα φορουμ θελω να σου πω οτι εχεις γινει απο κουραστικος εως γραφικος με το μισος σου για τον Ολυμπιακο.

Δικαιωμα σου να εισαι οτι θελεις αλλα σε οποιο φορουμ και να διαβασεις τις λαλακιες σου για τον θρυλο βρισκεις. Βεβαια ειναι και τιμη μας που ασχολεισαι με τον Ολυμπιακο διοτι οπως ειχε πει και ο Καραμανλης ο γερος αν δεν σε σατιριζουν δεν αξιζεις μια.

Οπως λες και εσυ η αντιπαθεια σου για τον Θρυλο ειναι πολυ μεγαλη, ομως στο μαγαζι σου μια χαρα τα παιρνεις τα ευρω απο Ολυμπιακους. Αν εισαι μαγκας να μην δεχεσαι Ολυμπιακους, τοτε θα σε παραδεχτω.

Υ.Γ. ανοιξα καινουριο θεμα γιατι το αλλο ως εξουσια το κλειδωσες και δεν μπορουσα να απαντησω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Admin Note:

Αγαπητέ φίλε Marexy.

Πρώτα από όλα θα πρέπει να πώ ότι το προηγούμενο πόστ του KLAZ ήταν τουλάχιστον άστοχο αλλά σε καμία περίπτωση δέν έγινε για να δημιουργηθεί κόντρα μέσα στο φόρουμ.

Από την άλλη όμως η δική σου απάντηση είναι απαράδεκτη πόσο μάλλον όταν αναφέρεις άσχετα πράγματα που αφορούν και την εργασία του καθενός και βρίζεις εντέχνως (λαλακίες) δημιουργώντας θέμα από το πουθενά...

Άν έχεις πρόβλημα με τον συγκεκριμένο μοντερέητορ, ανέφερε το όπως πρέπει ή απάντησε του με π.μ.

Το Άκουαζον είναι ένα φόρουμ για ΨΑΡΙΑ και για υδρόβιους οργανισμούς και σε καμία περίπτωση δέν είναι χώρος για να βγάζουν τα απωθημένα τους απογοητευμένοι χουλιγκανοπαδοί και ξεπεσμένοι μπαλαδόροι.....

Αυτήν την φορά δέν θα δώσω συνέχεια και θα αφήσω και τους δύο χωρίς Warning (γιατί όπως ξέρεις υπάρχει και κανονισμός για τους συντονιστές - και ΙΣΧΥΕΙ!!!), αλλά δέν θα ανεχτώ δεύτερη φορά κάτι αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

επειδη πολλες φορες τα συναισθηματα,η αγαπη η και το μισος και μαλιστα στην γραφη μπορει να βρεθουνε ιδιαιτερως κοντα και να δημιουργηθουν ακομη και λανθασμενες εντυπωσεις και παρεξηγησεις,οφειλω να ζητησω ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ για τους οποιους φιλους που τυχον θιχτηκαν απο τα σχολια μου η απο το ιδιορυθμο για πολλους χιουμορ μου.Δεν ηταν σκοπος μου κατι τετοιο.

αυο βεβαια το γνωριζουν μονο οσοι με ξερουν απο κοντα,για τους υπολοιπους ισχυουν τα παραπανω αναγραφομενα μου.

την καλημερα μου. :D

Link to comment
Share on other sites

Klaz, να ζητήσεις γονατιστός συγγνώμη και από τις ξανθιές (δεν μπορεί όλο και κάποιο ανέκδοτο γι' αυτές θά'χεις πει) και επίσης να καταθέσεις και γραπτή δήλωση μετανοιας στους πόντιους, μια επίσης βασανισμένη φυλή.

Δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ για ένα ανέκδοτο δύο γραμμών, που ακόμα και οι ίδιοι οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού γελούν όταν το ακούνε, να το κάνουμε ανατολικό ζήτημα και να αναγκάζεται ο άνθρωπος να ζητήσει ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. :D

ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗμαρτον!!!!

Link to comment
Share on other sites

Klaz, να ζητήσεις γονατιστός συγγνώμη και από τις ξανθιές (δεν μπορεί όλο και κάποιο ανέκδοτο γι' αυτές θά'χεις πει) και επίσης να καταθέσεις και γραπτή δήλωση μετανοιας στους πόντιους, μια επίσης βασανισμένη φυλή.

Δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ για ένα ανέκδοτο δύο γραμμών, που ακόμα και οι ίδιοι οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού γελούν όταν το ακούνε, να το κάνουμε ανατολικό ζήτημα και να αναγκάζεται ο άνθρωπος να ζητήσει ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. :D

ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗμαρτον!!!!

Γνώμη μου και μη με παρεξηγήσετε, καθότι δεν γνωρίζω κανέναν από τους 2 προσωπικά:

Αν ο klaz έβλεπε λιγότερο "εμπορικά" το θέμα και δεν ένιωθε πως χάνει πελάτες (ειλικρινά δεν ξέρω με τί ασχολείται επαγγελματικά), δεν θα χρειαζόταν καν να απαντήσει σε ένα τόπικ όπου αν το χαρακτηρίσω θα φάω ban.

Γνώμη μου είναι πως το παρόν τόπικ πρέπει να διαγραφεί πλήρως και όχι απλά να κλειδωθεί καθότι άκυρο από κάθε άποψης.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε είχα μπλουζάκι από Μαέβιους Παχατουρίδη :D

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε είχα μπλουζάκι από Μαέβιους Παχατουρίδη :D

AXAXAXAXAXAXXAXAXAXXAXXA :D:thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

:D
Link to comment
Share on other sites

Klaz, να ζητήσεις γονατιστός συγγνώμη και από τις ξανθιές (δεν μπορεί όλο και κάποιο ανέκδοτο γι' αυτές θά'χεις πει) και επίσης να καταθέσεις και γραπτή δήλωση μετανοιας στους πόντιους, μια επίσης βασανισμένη φυλή.

Δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ για ένα ανέκδοτο δύο γραμμών, που ακόμα και οι ίδιοι οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού γελούν όταν το ακούνε, να το κάνουμε ανατολικό ζήτημα και να αναγκάζεται ο άνθρωπος να ζητήσει ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. :thumbup:

ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗμαρτον!!!!

Ασχετα με το εαν καποιος συμφωνει με το μηνυμα μου η οχι αυτο ειχε να κανει με τον Κλαζ και του το ειπα ευθεως.

Οπως ανεφερα ηδη η αφορμη δεν ηταν απλα μονο το συγκεκριμενο ανεκδοτο αλλα η συνεχιζομενη σε διαφορα φορουμ και μηνυματα ειρωνια του Κλαζ προς τον Ολυμπιακο.

Δικαιωμα του καθενος να πιστευει οτι θελει αλλα η εμμονη αυτη και μαλιστα σε ενυδρειακα φορουμ κατανταει κουραστικη.

Φιλε Κλαζ απο τις βολτες μου στα φορουμ το εχω καταλαβει οτι εχεις πολυ καλο χιουμορ, ομως σε αυτην την θελω να παραδεχτεις οτι ολα ξεκινανε απο την μεγαλη σου αντιπαθεια για τον Ολυμπιακο ( το εχεις παραδεχτει σε αλλο φορουμ με πολυ ασχημο τροπο, θυμασε τα εμοσιον να κανουνε εμμετο ) .

Επαναλαμβανω πως οτι ειχα να πω το ειπα ευθεως χωρις ειρωνιες. Η ελευθερια του καθενος φτανει μεχρι εκει που θιγεις τον αλλον. Η φιλη dinamar ομως αναφερθηκε ειρωνικα σε εμενα και κανενας moderator δεν με υπερασπιστηκε.

Τελος παντων δεν θα αναφερθω ξανα στο θεμα και αν νομιζετε οτι θα πρεπει να σβηστει το μηνυμα μου καντε το.

Υ.Γ. Φιλε Κλαζ ο Ολυμπιακος δεν ειναι εκτος Ευρωπης (ουεφα) , ο Παοκ εχει να παιξει κατι χρονια στην Ευρωπη ( μην πεις οτι εισαι ουδετερος, το εχεις δηλωσει οτι εισαι Παοκτσης :D )

Link to comment
Share on other sites

το γεγονος οτι εσφαλλα,ηδη το παραδεχθηκα. :thumbup:

το ευχαριστο ειναι ομως οτι κανεις μας δεν εχασε το χιουμορ του,και στην τελικη ολα ειναι καλα και ανθηρα.

υγ.χεχεχε οντως ειμαι μπαοκι,και ευτυχως που τοσα χρονια δεν βγηκαμε στην ευρωπη γιατι με τοσο χαλια ομαδα που διαθετουμε ολα αυτα τα χρονια θα γελουσε και ο καθε πικραμενος ευρωπαιος φιλαθλος... :D:wootwoot::D

καλο βραδι σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

το γεγονος οτι εσφαλλα,ηδη το παραδεχθηκα. :wootwoot:

το ευχαριστο ειναι ομως οτι κανεις μας δεν εχασε το χιουμορ του,και στην τελικη ολα ειναι καλα και ανθηρα.

υγ.χεχεχε οντως ειμαι μπαοκι,και ευτυχως που τοσα χρονια δεν βγηκαμε στην ευρωπη γιατι με τοσο χαλια ομαδα που διαθετουμε ολα αυτα τα χρονια θα γελουσε και ο καθε πικραμενος ευρωπαιος φιλαθλος... :angry2::angry2::thumbup:

καλο βραδι σε ολους.

Δεν θα παρεμβαινα μεχρι που ειδα αυτο ...Οχι και χαλια ομαδα ...Αλλα με τετοια χρεη τι ηθελες να εχουμε??? :angry2: αλλα φετος εχουμε κανει μια εξιοπρεπη ομαδα :D ...Τελος παντον μην μαλωνομε και για ομαδες τωρα, προς Θεου...Τεσπα ολα θα φανουν μεσα στο γηπεδο δεν υπαρχει νοημα να καθομαστε και να λεμε τι εγιναν πριν χρονια,τι εγινε περσι ,ποιος πηγε Ευρωπη κλπ. κλπ. Και ο παναθηναικος ειναι championg league αλλα ειδες τι εγινε με την αεκ...

Υ.Σ. stormtrooper το βιντεο τα σπαει :D:P

Link to comment
Share on other sites

. Και ο παναθηναικος ειναι championg league αλλα ειδες τι εγινε με την αεκ...

τι το θελες αυτο? :D:thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

το γεγονος οτι εσφαλλα,ηδη το παραδεχθηκα. :thumbup:

το ευχαριστο ειναι ομως οτι κανεις μας δεν εχασε το χιουμορ του,και στην τελικη ολα ειναι καλα και ανθηρα.

υγ.χεχεχε οντως ειμαι μπαοκι,και ευτυχως που τοσα χρονια δεν βγηκαμε στην ευρωπη γιατι με τοσο χαλια ομαδα που διαθετουμε ολα αυτα τα χρονια θα γελουσε και ο καθε πικραμενος ευρωπαιος φιλαθλος... :D:wootwoot::D

καλο βραδι σε ολους.

Κι εγω Μπαοκι!!!!! ειμαι ρε Κωστα! :P:angry2::angry2:

Link to comment
Share on other sites

οχι ΠΟΚΑΡΑ ρε Αργυρη

ΜΠΑΟΚΑΡΑ λεγεται

εμεις οι Αθηναιοι θα σας τα λεμε και αυτα;

:thumbup::wootwoot::D

Αργησα να απαντησω λογω του οτι επαιζα φιλικο αγωνα :P:D

Οχι και ποκαρα ρε φιλε ουτε μπαοκαρα...Παοκαρα λεγετε δεν ακουω κουβεντα...Το μπαοκαρα απορω και πως το βγαλατε ...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω και εγω αποδεκτης της φημης ειμαι

οπως ειναι για την αιωνια διαμαχη με τα σουβλακια (πιτα, καλαμακια κλπ) η της μπουγατσες, ετσι ειναι και αυτο

ΜΠΑΟΚ :D

ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ

εγω παιδια δεν ειμαι καμια ομαδα ποδοσφαιρικη, μπασκετικη (η αλλου ομαδικου αθληματος), θα ηθελα να ζητησω συγνωμη για αυτο, ντρεπομαι :thumbup:

Το μπαοκαρα απορω και πως το βγαλατε
Έγινε επεξεργασία - orck
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ας κανω λιγο φροντιστηριο χεχεχε...Καλαμακι ειναι εκεινο το ''ξυλακι'' σαν οδοντογλιφιδα πχ. που μπαινει το κρεας απο το σουβλακι.Αλλα εαν εγω θελω ενα καλαμακι βρε αδερφε να πιω την πορτοκαλαδα μου τι θα πω???Φερτε μου ενα σουβλακι...την εχω πατησει ετσι χαχαχα...Ειχα πει ενα καλαμακι γινετε να εχω και ηταν ετοιμος να με εβαζε σουβλακι δηλαδη ελα Χριστε και Παναγια...Τις μπουγατσες πως τις λετε???Τουρτα με κρεμα???

Φυσικα ολα φιλικα και δεν θελω να προκαλεσω κανεναν απλα οι διαμαχες ειναι διαμαχες και αυτο γινετε χρονια τωρα...

Έγινε επεξεργασία - Thodwrhs
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι το καλυτερο και το σωστοτερο γιατι ενα τετοιο θεμα οπως και πολλα αλλα θεματα δεν εχουν τελος απλα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...