Jump to content

Βοήθεια!!! Pangasius ή Giant Pangasius (Γκάλαχερ)


giorgospilot

Recommended Posts

Καλημέρα σας!!!Είμαι νέος στο club..Και θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ την βοηθειά σας...έχω δύο ψαράκια και δεν ξέρω αν είναι pangasius ή γκάλαχερ..Ανεβάζω φώτο για να μου πείτε, συνημμένα..ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :D:thumbup::wootwoot:

post-8791-1220430626_thumb.jpg

post-8791-1220430661_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!Είμαι νέος στο club..Και θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ την βοηθειά σας...έχω δύο ψαράκια και δεν ξέρω αν είναι pangasius ή γκάλαχερ..Ανεβάζω φώτο για να μου πείτε, συνημμένα..ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :D:thumbup::wootwoot:

καλως ηρθες :D

τα ψαρακια σου ειναι pangasious.

Δυστυχως ομως υποψιαζομαι οτι τα λιτρα σου ειναι λιγα..

Ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο που εχεις;

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες :D

τα ψαρακια σου ειναι pangasious.

Δυστυχως ομως υποψιαζομαι οτι τα λιτρα σου ειναι λιγα..

Ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο που εχεις;

Το ενυδρείο μου είναι 30lt αλλά περίμενω να μεγαλώσουν λίγο γιατι έχω σκοπό να αγοράσω ένα των 400 - 500lt και θα τα βάλω μόνα τους..Δύο είναι έτσι και αλλιώς...Το ένα είναι περίπου 3cm και το αλλο 5cm...Σε πόσο καιρό θα έχουν μεγαλώσει αρκετά και πόσο θα έχουν γίνει; Για να αρχήσω να ετοιμάζομαι για καινούριο ενυδρείο..ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο μου είναι 30lt αλλά περίμενω να μεγαλώσουν λίγο γιατι έχω σκοπό να αγοράσω ένα των 400 - 500lt και θα τα βάλω μόνα τους..Δύο είναι έτσι και αλλιώς...Το ένα είναι περίπου 3cm και το αλλο 5cm...Σε πόσο καιρό θα έχουν μεγαλώσει αρκετά και πόσο θα έχουν γίνει; Για να αρχήσω να ετοιμάζομαι για καινούριο ενυδρείο..ευχαριστώ πολύ!!!

δυστυχως σε 30 λιτρα δεν θα τα δεις να μεγαλωνουν....

πιο πιθανο ειναι να μεινουν ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...