Jump to content

KΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΜΑΘΗΣΗ


PAGIDAS79

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΩΝ ΕΝΥΔΡΕΙΟΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ...ΕΧΩ 3 ΕΝΥΔΡΕΙΑ.. ΤΟ 1 250ΛΙΤΡΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΑΦΡΙΚΑΝΕΣ 8 ΚΑΙ 2 ΓΚΑΛΑΧΕΡ.ΤΟ 2 ΕΙΝΑΙ 25ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ 5 ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ 3 ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 10ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΣΤΑΚΟ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτα απο ολα Καλως ηρθες!!!

Πρωτον. οι γκαλαχερ δεν ταιριαζουν στο ενυδρειο με τις αφρικανες και ειναι λιγα τα λιτρα λογω το οτι γινονται τερατα προτεινω να τα δωσεις ...πες μας τα ειδη απο τις αφρικανες...

Καταδευτερον. 25 λιτρα ειναι ελαχιστα για ψαρια εκτος ενος μονομαχου...Τα χρυσοψαρα θελουν 40-50 λιτρα το καθε ενα και να ειναι 3-4 ...

για τον αστακο δεν εχω ιδεα...αλλα 10 λιτρα λιγα μου φαινονται..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτα απο ολα Καλως ηρθες!!!

Πρωτον. οι γκαλαχερ δεν ταιριαζουν στο ενυδρειο με τις αφρικανες και ειναι λιγα τα λιτρα λογω το οτι γινονται τερατα προτεινω να τα δωσεις ...πες μας τα ειδη απο τις αφρικανες...

Καταδευτερον. 25 λιτρα ειναι ελαχιστα για ψαρια εκτος ενος μονομαχου...Τα χρυσοψαρα θελουν 40-50 λιτρα το καθε ενα και να ειναι 3-4 ...

για τον αστακο δεν εχω ιδεα...αλλα 10 λιτρα λιγα μου φαινονται..

Συμφωνώ με τον Τεο!Ρίξε λιγο διαβασμα στις σελίδες και τα αρθρα αυτου του forum και θα καταλάβεις κ απο μόνος σου τα λάθη σου...Κανε κατι αμμεσα πάντως ειδικά για τα χρυσοψαρα (εχουν τουλαχιστον φίλτρανση:D

Μην ανχώνεσαι και Καλως ήρθες :D:thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες PAGIDAS79 και καλο διαβασμα !

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες,καλη συνεχεια....

σωστες οι παρατηρησεις των παιδιων...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτα απο ολα Καλως ηρθες!!!

Πρωτον. οι γκαλαχερ δεν ταιριαζουν στο ενυδρειο με τις αφρικανες και ειναι λιγα τα λιτρα λογω το οτι γινονται τερατα προτεινω να τα δωσεις ...πες μας τα ειδη απο τις αφρικανες...

Καταδευτερον. 25 λιτρα ειναι ελαχιστα για ψαρια εκτος ενος μονομαχου...Τα χρυσοψαρα θελουν 40-50 λιτρα το καθε ενα και να ειναι 3-4 ...

για τον αστακο δεν εχω ιδεα...αλλα 10 λιτρα λιγα μου φαινονται..

Συμφωνω και καλως ορισες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...