Jump to content

Where The Hell Is Matt?


Recommended Posts

Περιττό να πω ότι ΖΗΛΕΥΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικο βιντεο με υπεροχες εικονες και υπεροχα τοπια!!! :rolleyes:

Αλλα εχω ενα παραπονο :unsure: ή εγω ετυχε να μην δεν δω την Ελλαδα στην παρουσιασει ολων των χωρων :bowdown: ή απλα δεν μας εδειξαν :bowdown:

Εκεινο το τοπιο με τα καβουρια μου αρεσε παρα πολυ!!!Και δεν ειναι το μονο...

Link to comment
Share on other sites

φανταστικο

στα μισα μέρη από αυτά να είχα πάει

θα μπορούσα να πώ ότι θα πέθαινα

ευτυχισμένος :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικο βιντεο με υπεροχες εικονες και υπεροχα τοπια!!! :rolleyes:

Αλλα εχω ενα παραπονο :unsure: ή εγω ετυχε να μην δεν δω την Ελλαδα στην παρουσιασει ολων των χωρων :bowdown: ή απλα δεν μας εδειξαν :bowdown:

Εκεινο το τοπιο με τα καβουρια μου αρεσε παρα πολυ!!!Και δεν ειναι το μονο...

Είχε έρθει και στην Ελλάδα... Αλλά εμείς οι Ελληνάρες μόνο που δεν τον πλακώσαμε στις φάπες. Στο βιντεάκι που ακολουθεί έχει κάποια "deleted scenes"... όπου δυστυχώς έχει και την Ελλάδα:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη δεν πιστευα οτι πηγε σε ολα αυτα τα υπεροχα μερη!!!Αλλα μολις εδειξε και την Ελλαδα πιστικα...

Και εγω πηγα στον Παρθενονα φετος και ολο μη και μη ηταν και μονο Παρθενονας δεν ηταν...Εγω εβλεπα μονο σιδεριες ,φαινετε κανουν και την μετακομιση απο κατω στο μουσειο...

Παντος ολο φωναζαν,μην ακουμπατε,μην βγαζετε φωτογραφιες μην τρωτε μην μην...Εγω οτι ελεγαν μην αυτο εκανα,και εποιασα και εβγαλα φωτο και τα παντα...

Μα καλα τι τους πειραξε που ηρθε ο ανθρωπος και γυριζε το βιντεο κλιπ και χωρευε..

Αχ Ελλας το μεγαλειο σου :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη δεν πιστευα οτι πηγε σε ολα αυτα τα υπεροχα μερη!!!Αλλα μολις εδειξε και την Ελλαδα πιστικα...

Και εγω πηγα στον Παρθενονα φετος και ολο μη και μη ηταν και μονο Παρθενονας δεν ηταν...Εγω εβλεπα μονο σιδεριες ,φαινετε κανουν και την μετακομιση απο κατω στο μουσειο...

Παντος ολο φωναζαν,μην ακουμπατε,μην βγαζετε φωτογραφιες μην τρωτε μην μην...Εγω οτι ελεγαν μην αυτο εκανα,και εποιασα και εβγαλα φωτο και τα παντα...

Μα καλα τι τους πειραξε που ηρθε ο ανθρωπος και γυριζε το βιντεο κλιπ και χωρευε..

Αχ Ελλας το μεγαλειο σου :unsure:

Η Ελλαδα, αποτελειται απο Ελληνες. :bowdown: Ενας απο αυτους εισαι και εσυ.- :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Η Ελλαδα, αποτελειται απο Ελληνες. :unsure: Ενας απο αυτους εισαι και εσυ.- :bowdown:

Ελληνας μπορει να ειμαι ,αλλα ποτε δεν κανω το τοσο τοσοοοοοοοοοοο!!!

Αντι να πανε να κοιταξουν τα χιλια δυο προβληματα που απασχολει την Χωρα μας καθονται και λενε μην πειραζεις αυτο,μην βγαζεις φωτογραφιες μην μην μην...

Έγινε επεξεργασία - Thodwrhs
Link to comment
Share on other sites

"Είμαι περίφανος που είμαι Έλληνας... γιατί και περίφανος να μην ήμουν, θα εξακολουθούσα να είμαι Έλληνας"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μου'ρθε μία επιθυμία για το συγκεκριμένο βιντεάκι και είπα να το ξαναζωντανέψω σαν θέμα... Επίσης βρήκα και άλλο ένα :(

Link to comment
Share on other sites

Απλα ανατριχιασα και εχω παει μονο σε 4 μερη απ ολα αυτα!!!Καλα να μαστε και θα παμε να τα δουμε ολα..αλλα πανω απ ολα το χαμογελο του Matt να εχουμε και ακομα μεγαλυτερο...!!!και ας εχουμε λιγο μυαλο παραπανω και ας φτιαξουμε τη χωρα μας στο χαμογελο για να μπορεσουμε να χορεψουμε διπλα του στο Παρθενωνα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ένα Up για υπενθύμιση ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...