Jump to content

Ψαρια και Pet Shop


AlexDuke

Recommended Posts

καλησπερα παιδια δεν ηξερα που να το ρωτησω το θέμα αυτο και γι αυοτ ανοιξα νεο τοπικ

εχω καποια ψαρακια και θέλω να τα βγάλω για να βάλω μονο κιχλίδες! θέλω να τα δώσω!αν τα παω σε πετσοη η απο εκει που τα πειρα θα μου δωσουνε λεφτα η θα βγη η διαφορα απο οσο κανουν τα ψαρια η θα τα δωσω δωρεαν?

ειμαι αρχαριος οπως βλέπετε! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως τα petshop δεν αγοράζουν ψάρια από χομπίστες, και λογικό είναι αφού έτσι όλοι μας όταν βαριόμασταν ένα ψάρι θα το πηγαίναμε σε ένα μαγαζί θα το πουλούσαμε και θα πέρναμε άλλο.

Από κει που τα πήρες μπορεί να στα δεχτούν πίσω, αλλά σίγουρα ακόμη και να στα δεχτούν θα χάσεις κάποια χρήματα. Δωρεάν μπορείς να τα δώσεις σχεδόν παντού.

Αλήθεια τι ψάρια είναι?

Link to comment
Share on other sites

ειναι 4 silver shark, 3 guppy, 3 catfish ,1 gurami

θέλω να βάλω Κιχλιδες δηλαδη κανενα πιο μεγαλο ψαρακι πιο εντυπωσιακο!και εκτος αυτου δεν τεριαζζουν με τις κιχλιδες αυτα τα ψάρια σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ταιριάζουν. Δοκίμασε μήπως τα πάρει πίσω το μαγαζί που τα πήρες ή διαφορετικά βάλε μια αγγελία για να΄δώσεις σε κάποιο φίλο.

Link to comment
Share on other sites

και γω θα συμφωνησω με τα παιδια........

και μετα συλλεξε πληροφοριες για τα ειδη των κιχλιδων που υπαρχουν και σου αρεσουν και αν ειναι συμβατα τα ειδη που σου αρεσουν με το ενυδρειο σου :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...