Jump to content

Βότσαλο Λευκό


andrikos

Recommended Posts

Το παρακάτω βότσαλο (βοτσαλο λευκό) θέλω να το βάλω σαν διακοσμητικό σε ενυδρείο με δίσκους οπου θα μπεί υπόστρωμα γαλαζιακή άμμος (μου είπαν οτι είναι ασβεστολιθικό) ξέρετε αν κάνει αυτό ή καποιο άλλο; http://www.votsalo.net/diakosmitika.asp?Ca...1&offset=12

ευχαριστώ!!!

Έγινε επεξεργασία - andrikos
Link to comment
Share on other sites

Γαλαζική άμμος? θέλω και εγώ! όλο κάτι άσπρες και μπέζ βρίσκω... :unsure: (δεν μπόρεσα να αντισταθώ... :bowdown: )

Τα βότσαλα που λες, αν σου λέει οτι είναι ασβεστολιθικά, καλύτερα μην το ρισκάρεις...

Αν πας σε κάποια κοντινότερη μάντρα με λίγο ακουαφόρτε, νομίζω θα βρείς ποικιλία από άσπρα βότσαλα για να δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το παρακάτω βότσαλο (βοτσαλο λευκό) θέλω να το βάλω σαν διακοσμητικό σε ενυδρείο με δίσκους οπου θα μπεί υπόστρωμα γαλαζιακή άμμος (μου είπαν οτι είναι ασβεστολιθικό) ξέρετε αν κάνει αυτό ή καποιο άλλο; http://www.votsalo.net/diakosmitika.asp?Ca...1&offset=12

ευχαριστώ!!!

Φανταζομαι οτι εννοιεις χαλαζιακη. Για ενυδρειο δισκων το ξερεις ηδη οτι δεν κανει τιποτα ασβστολιθικο, αρα τι το ρωτας;;; :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και η αλγη που δεν θα σου μεινει πλεον ασπρη...

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα (έκλεψα απο τον κήπο του γείτονα) μερικές πέτρες οι οποίες πέρασαν το τεστ με το ακουα φόρτε!!!

Εχουνε βέβαια ιδιαίτερο σχέδιο και αναρωτιέμαι...ειναι φυσικό αυτο;;; :unsure:

post-6858-1222450951_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα (έκλεψα απο τον κήπο του γείτονα) μερικές πέτρες οι οποίες πέρασαν το τεστ με το ακουα φόρτε!!!

Εχουνε βέβαια ιδιαίτερο σχέδιο και αναρωτιέμαι...ειναι φυσικό αυτο;;; :bowdown:

Απολυτα φυσικο!!

απλα τωρα προσεχε μην σε παρει χαμπαρι ο γειτονας!!!!!!!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...