Jump to content

πως σας φαινεται?


jasonation

Recommended Posts

πως σας φαινεται η ιδεα, ναβγαλω την αντλια του σκιμμερ μου και στην θεση της να βαλω την εξοδο του

εξωτερικου φιλτρου

δεν το λεω για καλυτερο νερο,αλλα για εξοικονομηση χωρου μιας και τo v2 εχει και μεγαλη αντλια,και θα μου μεινει και ενας κυκλοφορητης....

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

πως σας φαινεται η ιδεα, ναβγαλω την αντλια του σκιμμερ μου και στην θεση της να βαλω την εξοδο του

εξωτερικου φιλτρου

δεν το λεω για καλυτερο νερο,αλλα για εξοικονομηση χωρου μιας και τo v2 εχει και μεγαλη αντλια,και θα μου μεινει και ενας κυκλοφορητης....

τι λετε?

Η ροη ειναι ιδια ?

Link to comment
Share on other sites

πως σας φαινεται η ιδεα, ναβγαλω την αντλια του σκιμμερ μου και στην θεση της να βαλω την εξοδο του

εξωτερικου φιλτρου

δεν το λεω για καλυτερο νερο,αλλα για εξοικονομηση χωρου μιας και τo v2 εχει και μεγαλη αντλια,και θα μου μεινει και ενας κυκλοφορητης....

τι λετε?

δεν θα δουλευει το skimmer μια που η φτερωτη τις αντλιας του ειναι ακιδωτη για την παραγωγη φυσαλιδων με εισαγωγη αερα. πως θα δουλεψει χωρις αντλια ?

Link to comment
Share on other sites

δεν το βλεπω να στεκει..

Link to comment
Share on other sites

δεν θα δουλευει το skimmer μια που η φτερωτη τις αντλιας του ειναι ακιδωτη για την παραγωγη φυσαλιδων με εισαγωγη αερα. πως θα δουλεψει χωρις αντλια ?

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...