Jump to content

Παρουσιαση 300 λιτρων φουλ φυτεμενο


kanarini

Recommended Posts

Μερικες φωτογραφιες απο το φυτεμενο ενυδρειο μου, ακομα δεν ειναι ετοιμο απλα το παρουσιαζω για τα πολυ χρησιμα σχολια σας

post-6834-1222879011_thumb.jpg

post-6834-1222879028_thumb.jpg

post-6834-1222879047_thumb.jpg

post-6834-1222879066_thumb.jpg

post-6834-1222879085_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ομορφο.πολυ καλη προσπαθεια φιλε μου.

μου αρεσει αρκετα το ατημελητο σε πολλα σημεια των φυτων σου καθως δειχνει ακομη πιο φυσικο.

μπορει να σου φανει κουφο,αλλα καπου που πηρε το ματι μου πιγκουινακια....χμ καπως μου ηρθε...πιστευω οτι σαν ψαρια δεν κολανε χρωματικα με την υπολοιπην συνθεση...

καλη συνεχεια και θα περιμενω να δω φουλ παρουσιαση με λεπτομερειες για φωτισμο λιπανση κλπ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ομορφο.πολυ καλη προσπαθεια φιλε μου.

μου αρεσει αρκετα το ατημελητο σε πολλα σημεια των φυτων σου καθως δειχνει ακομη πιο φυσικο.

μπορει να σου φανει κουφο,αλλα καπου που πηρε το ματι μου πιγκουινακια....χμ καπως μου ηρθε...πιστευω οτι σαν ψαρια δεν κολανε χρωματικα με την υπολοιπην συνθεση...

καλη συνεχεια και θα περιμενω να δω φουλ παρουσιαση με λεπτομερειες για φωτισμο λιπανση κλπ... :thumbup:

μμμ εχεις καλο ματι :thumbup: απλα ειχα καπου 15 σε παλιοτερη συνθεση, και αυτα εμειναν διοτι δεν μπορουσα να τα πιασω.

Τωρα το ενυδρειο θελει δουλεια ακομα και το παρουσιαζω για τα σχολια σας, σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Μερικες φωτογραφιες απο το φυτεμενο ενυδρειο μου, ακομα δεν ειναι ετοιμο απλα το παρουσιαζω για τα πολυ χρησιμα σχολια σας

Καταπληκτικός ο κήπος σου φίλε μου, έχει ωραία χρώματα και ισορροπία.

Κατά άλλους φίλους θέλει ακόμη κάποια κλαδέματα αλλά εμένα δεν μου αρέσουν τα πολύ τακτοποιημένα.

Αν θέλεις κάποια ιδέα, νομίζω ότι έτσι όπως είναι τώρα το μάτι πέφτει στο κόκκινο φυτό που είναι σε καλή θέση ως εστιακό σημείο όμως πιστεύω ότι χρειάζεται ένα πιο έντονο, πιο ξεκάθαρο εστιακό σημείο, ίσως ένα ωραίο μοπάνι από το ένα τρίτο αριστερά να ανεβαίνει προς τα πάνω δεξιά χωρίζοντας νοητά το ενυδρείο σε δύο χώρους, μέχρι εκεί που αρχίζει το κόκκινο φυτό σου (είναι Alternanthera ??).

Πολύ όμορφα τα ramirezi (κανένα θηλυκό πέτυχες ??).

Φιλικά

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

Αυτος μαλλον ειναι ο παραδεισος τελικα...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε μου, το ενυδρείο σου είναι υπέροχο, το όνειρο καθενός από τους λάτρεις του φυτεμένου (σαν εμένα :thumbup: )...!!! :thumbup:

Συγχαρητήρια...!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια, εχω ζευγαρι ραμιρεζι και ενα Mikrogeophagus altispinosus , τα υπολοιπα ειναι κορυ, τετρα ροδοστομοι κ.α

Link to comment
Share on other sites

τρομερο!!!!!!!!!!!!!! :thumbup::thumbup::thumbup::D:bigemo_harabe_net-173: συνεχισε το ετσι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kanarini δίνω ρέστα!Υπέροχο και λέω κι έγω ότι έχω φυτεμένο!Είναι ΤΕΛΕΙΟ!Συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια, εχω ζευγαρι ραμιρεζι και ενα Mikrogeophagus altispinosus , τα υπολοιπα ειναι κορυ, τετρα ροδοστομοι κ.α

Ομορφο το ενυδρειο σου, αλλα μηπως τα λες αναποδα;; :thumbup: Στην τελευταια φωτο φαινονται δυο αλτισπινοζους και ενα ραμιρεζι.- :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο setup μου αρεσει πολυ η τοποθετηση των φυτων σου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια, φιλε diskus fan εχω 5 ραμιρεζακια μεσα απλα ειναι λιγο ντροπαλα :thumbup:

Τωρα φτιαχνω ενα juwel 400 φουλ φυτεμενο οποτε οποιος εχει κανενα κλαδεματακι...

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό το αποτέλεσμα!Ισως με πιο πολύ ξύλο να έδειχνε ακόμη καλύτερο.Περιμένουμε πάντως περισσότερες λεπτομέρειες απο το στολίδι σου.Καλή συνέχεια! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...