Jump to content

ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΤΟΥ (ΦΙΝ ΡΟΤ) ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ!

ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΞΑΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΤΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ, ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ, ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΜΠΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΡΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΣΟΡΟΠΙΑ!

Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΥΝ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩΕΙ!ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ!!!

ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΦΙΛΤΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ BETA BASICS ΟΣΟ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗΣ ΗΤΑΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟ!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΠΟΙΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ FIN ROT ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ?

ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!

ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ ΠΕΣ ΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ Ο ΨΑΡΗΣ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

χιλια συγνωμη για τα κεφαλαια , ξεχαστηκα τελειως συγνωμη!!!

Τα ιδια δεν εχεις γραψει και στο αλλο;;; :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια δεν εχεις γραψει και στο αλλο;;; :thumbup::thumbup:

ναι απλα σκεφτικα να τα κανο αντιγραφη επικοληση και μετα θυμηθικα το θεμα πεζα/κεφαλαια!!

μου ειπανε να γραψω εδω οτι εχεισ σχεση με αρρωστια οτι θα ξερεται καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

H πρόληψη είναι αυτή που χρειάζετε και όχι το να περιμένεις να αρρωστήσει το ψάρι και να ψάχνεις για θεραπεία με φάρμακα. Η θεραπεία του είναι οι καλύτερες συνθήκες.

Χειμωνιάζει και είναι η εποχή που πολλοί μονομάχοι υποφέρουν λόγω έλλειψης θερμαντήρα.

Πάρ' του ένα ενυδρειάκι (20 λίτρα στη χειρότερη, καλύτερα πάνω από 30) με φίλτρο και θερμαντήρα και έλα να πούμε τα υπόλοιπα.

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

H πρόληψη είναι αυτή που χρειάζετε και όχι το να περιμένεις να αρρωστήσει το ψάρι και να ψάχνεις για θεραπεία με φάρμακα. Η θεραπεία του είναι οι καλύτερες συνθήκες.

Χειμωνιάζει και είναι η εποχή που πολλοί μονομάχοι υποφέρουν λόγω έλλειψης θερμαντήρα.

Πάρ' του ένα ενυδρειάκι (20 λίτρα στη χειρότερη, καλύτερα πάνω από 30) με φίλτρο και θερμαντήρα και έλα να πούμε τα υπόλοιπα.

ενταξει πηρα 30λιτρα ενυδριακη ειχε απο μονο του φιλτρο και πηρα και ενα θερμοστατη, βεβαια δεν ξερω πως να συνδεσω το φιλτρο αλλα τι στο καλο θα το βρω! :thumbup: ποτε να βαλω μεσα τον ψαρη και τι αλλο πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...