Jump to content

τιμες για δισκους??


oceansmoke

Recommended Posts

γεια σας.δεν ειχα ποτε μου δισκους και τους ονειρευομαι εδω και πολυ καιρο.εχω διαβασει αρκετα και νομιζω πως ξερω για τις συνθηκες διαβιωσης τους.αυτο που δεν ξερω ειναι τις πολες ρατσες που υπαρχουν.ειδα παλιοτερα απο κοντα κατι μπλε και επαθα πλακα.εχει κανεις να μου πει κανενα σαητ (στα ελληνικα)που να λεει σχετικα μ αυτα??και κατι ακομα...τις τιμες που θα τους βρω σε λογικα πλεσια..(μεσο ορο).καλα θα μου πειτε αναλογα την ρατσα...παντως αν μπωρειτε να μου ανοιξετε τα ματια λιγακι εσεις που ασχολειστε ωστε να παρω μια εικονα στο περιπου θα με βοηθουσε πολυ.δυστυχως στην δραμα δεν εχει κανενα μαγαζι.πολυ σπανια φερνουν..ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

όντως φίλε μου η επαρχία είναι πολύ δύσκολη όχι μόνο για δίσκους αλλά γενικά

από ποικιλίες δίσκων πάρε αυτές που σου αρέσουν πραγματικά αρκεί να τους δώσεις

τις καλές γι'αυτους συνθήκες. οτί θέλει διάβασμα σίγουρα αλλά και εδώ τα παιδιά και όλοι

μας θα βοηθήσουμε όσο μπορούμε :thumbup:

από τιμές μην ρωτάς γιατί δεν παίζει τίποτα στάνταρ και ποτε!!!!! αναλόγως (παραλαβή-ποικιλία-μαγαζί)

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε ολα τα αρθρα εδω και μετα ρωτα τις αποριες σου..και θα δεις πως αυτους τους (μπλε δισκους) που σου αρεσαν θα τους απολαμβανεις καποια μερα και εσυ σε ενα απο τα ενυδρεια σου!!! :wootwoot:

Οσο για την επαρχια...σιγα σιγα θα μας παρακαλανε ..για λιγο νερο..!!! :chair::chair:

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχεις και εσυ δισκοπαθεια!!!

Ειναι απιστευτα ψαρια και πανεμορφα!

Οσο ομορφα ειναι τοσο θα πρεπει να προσεξεις να τους παρεχεις ενα περιβαλον καταλληλο για αυτους με καταλληλο ph gh kh κλπ κλπ.

Ομως το αποτελεσμα θα σε ικανοποιησει πολυ.

Με το καλο να αρχισεις το ενυδρειο σου!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά κι εγώ απο Δράμα είμαι και ασχολούμε αρκετό καιρο με δίσκους. Είχα ένα μεγαλο ατύχημα με το φίλτρο του ενυδρείου μου κι έχασα τους δίσκους μου. Αν αποφασίσεις τελικά να ασχοληθείς με δίσκους μπορούμε να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δες το βιντεάκι που έχω εδώ,και τα σχόλιά μου στα θέματα γιά δίσκους.Ότι άλλο θέλεις,αν βέβαια το γνωρίζω ευχαρίστως να στο πώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

φιλε frog αν περασεις απ το περιπτερο με το ενυδρειο πες ενα γεια ..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...