Jump to content

Νεος στον Θαλασσινό χώρο


Recommended Posts

Γεία σας παιδιά είμαι καινούργιος στο χώρο του θαλάσσιου κόσμου.Έχω ενα RIO180 το οποίο το προορίζω για fish only.πιστεύω να με βοηθείσετε στης απορίες που θα έχω.Αν μπορέσω να έρθω σε επικοινωνία και με κάποιο μέλος που είναι απο την Θήβα θα ήταν πολυ σύμαντική η βοηθειά του.Σας ευχαριστώ εκ τον πρωτέρων όλλους.

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στην θαλασσινή μας παρέα.

τα στοιχεια του πατριώτη σου τα εστειλα με ΠΜ

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλωσόρισμα και απο εμένα με πολλές ευχές γιά ότι το καλύτερο στο δικό σου θαλασσόκοσμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας...

Σίγουρα η συμβολή του πατριώτη ειναι συμαντική αλλά και εμεις απο εδώ θα σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά μετά απο 10 μέρες περίπου είμαι κοντά να ξεκινήσω το reff μου.Σήμερα μου ήρθε το sump και έβγαλα το εσωτερικό φίλτρο που είχε το ενυδρείο το καθάρισα και περιμένω μεσα στη βδομάδα αυτή το σκιμερ καθώς την άμμο και τον βράχο για να μπεί σε λειτουργία το ενυδρείο.Θα σας ενημερώνω στα βήματα που κάνω για να μου πείτε συμβουλές και λάθη όπου έχω κάνει. :):) .

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθειά σας οσο αναφορά το σκίμερ που θα χρησημοποιήσω.Είμαι μεταξύ του doc9005 της tunze και της eheim όπου περιμένω να δω μοντέλα της εταιρίας απο το κατάστημα που αγοράζω πράγματα.Τι προτείνετε εσείς παιδιά?Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...