Jump to content

καλως σας βρηκα


nik7345

Recommended Posts

Πρωτη μερα στο φορουμ..Εχετε κανει εκπληκτικη δουλεια.Συνχαρητηρια.

Εχω ενα ενυδρειακι τον 120 λιτρων.Θα κανω παρουσιαση μες την βδομαδα.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες στο aquazone εδώ θα βρεις ότι θες από πληροφορίες για λύσεις όποιο σου πρόβλημα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και απο εμένα.

Περμένουμε μια παρουσίαση του ενυδρείου σου και να μάθουμε σε τι κατηγορία ανήκει.

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

:D και από εμένα Νίκο. Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και να ξέρεις ότι η ψυχή του Aquazone είναι τα μέλη του και οι πολύτιμες πληροφορίες που ανταλάσονται. Με χαρά περιμένουμε την παρουσίαση του ενυδρείου σου και θα είμαστε εδώ για ανταλαγή απόψεων, συμβουλές και ότι άλλο χρειαστείς.

Καλώς ηρθες λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Νίκο :D

Link to comment
Share on other sites

Welcome Nick !!!

Σίγουρα θα μάθεις και θα προσφέρεις πολλά εδώ !!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα σας και παλι.συγνωμη που αργησα να σασ απαντησω λογω υποχρεωσεων.παρουσιαση θα κανω σε λιγες ημερες καθως το ενυδρειο ξεστηθηκε για να στηθει απο την αρχη σωστα.βλεποντας τα ενυδρεια που υπαρχουν εδω τι να ποσταρω εγω τελοσπαντων.ευχαριστω για το καλοσορισμα.θα τα πουμε συντομα.

με εκτιμηση νικος

Link to comment
Share on other sites

νικο καλησπερα..

μην διστασεις να ποσταρεις τιποτα...

ετσι και αλλιως εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε οσο μπορουμε..

περιμενουμε παρουσιαση σου :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες και απο εμενα φιλε!Συμφωνω με τον Πετρο.Στην παρεα μας κανεις δεν ανταγωνιζεται κανεναν (εκτος και αν θες να συμμετασχεις στο "Ενυδρειο του μηνα").Περιμενουμε και φωτο! :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...