Jump to content

Παρουσίαση ενυδρειου , φωτογραφίες.


Peter590

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα σαν νεο μέλος , παρακάτω θα δείτε μερικές φωτό απο τα 2 ενυδρεία που εχω 120 και 60lt γλυκού νερού με χρυσόψαρα.

post-766-1141118746_thumb.jpg

post-766-1141118793_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D στο Aquazone

Έχω μερικές προτάσεις αν θέλεις να βελτιώσεις την οπτική των δύο όμορφων ενυδρείων σου, αν το επιθυμείς τότε στην ανάλογη κατηγορία μπορούμε να το συζητήσουμε.

Και πάλι καλώς ήρθες και καλή διαμονή !! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες. Ωραία τα ενυδρεία σου... αλλά εμένα δεν μου αρέσουν :D

Χωρίς παρεξήγηση :D

Θεόφιλος

Έγινε επεξεργασία - theokyr
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Aquazone!!!

:rockon:

Link to comment
Share on other sites

thanks , πάντα κάθε συμβουλή σας είναι για μένα ευπρόσδεκτη. :rockon::welcome:

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι χρειάζεσαι δραστικές αλλαγές. Το 60λιτρο είναι σε καλύτερο δρόμο από το 120λτ

Καλό είναι να δίνουμε στο ενυδρείο μας όσο το δυνατόν περισσότερη φυσικότητα. Σαν πρώτο βήμα θα άλλαζα το χαλίκι σε κάτι πιο φυσικό και ουδέτερο χρώμα, θα έβγαζα τα κρύσταλλα και τα λοιπά πολύχρωμα και θα έβαζα μερικές πέτρες. Επίσης δοκιμαστικά θα προσέθετα και μερικά φυτά και αν πήγαιναν θα τα κράταγα.

Αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη.

Επίσης στο πίσω μέρος του μυαλού μου θα κοίταγα να αντικαταστήσω τα ψάρια με τροπικά. Θα έχεις περισσότερες επιλογές και ακόμα πιο όμορφο αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες στην παρέα μας Peter...

:rockon:

Link to comment
Share on other sites

:rockon: και απο μένα στο φόρουμ αν και τα είπαμε και στο chat. Εγώ θα σου πώ πάλι αυτό που λέγαμε προχθες .... βγάλε ψάρια είναι παρα πολλά για τα λίτρα και των 2 ενυδρείων σου :welcome: τώρα για το νεκόρ μπορείς να το φτιάξεις κούκλα ακολουθόντας τις συμβουλές που σου δίνουν τα παιδιά :hysterical:
Link to comment
Share on other sites

thanks , 8α ακολουθησω τις συμβουλες. :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Welcome και συντομα θα δεις ποσο πιο ομορφα θα δειχνουν τα ενυδρεια σου και ποσα περισσοτερα θα γνωριζεις για ο χομπυ μας !!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome και συντομα θα δεις ποσο πιο ομορφα θα δειχνουν τα ενυδρεια σου και ποσα περισσοτερα θα γνωριζεις για ο χομπυ μας !!!

13365[/snapback]

συμφωνω απολυτα και απο την προσωπικη μου εμπειρια

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...