Jump to content

Χρόνια Πολλά !!!


Recommended Posts

rose.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολες τις γυναικες και απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από εμένα σε όλες τις γυναίκες του κόσμου και ειδικά σε αυτές που λόγω κακουχιών, κακοποίησης, και κάθε δύσκολης κατάστασης δεν έχουν νοιώσει ακόμα γυναίκες.

Ας επιστρέψουμε σε όλες λίγη από την αγάπη που μας δίνουν !

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολες τις γυναικες

και απο μενα

Link to comment
Share on other sites

Να μας χαίρεσται βρε παιδιά αλλά πολύ μικρή συμμετοχή στα χρόνια πολλά για τις γυναίκες του forum βλέπω

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο που δεν χρειάζονται ημερομηνίες για να γιορτάζουμε..... γιοτράζουμε καθε μέρα :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να γιορταζετε μια φορα το χρονο.Υποτιματε τον εαυτο σας.Τι παει να πει ημερα της γυναικας.Καταλαβαινω ολες αυτες τις γυναικες που υποφερουν σε ολο τον κοσμο αλλα οι Ελληνιδες περιμενουν αυτη την ημερα θαρρεις και ειναι καταπιεσμενες .Γεμιζουν τα μπουζουκσιδικα και γινεται κολαση.Μπορει να ειμαι λαθος αλλα νομιζω οτι αυτη η ημερα μειωνει τις γυναικες.

Link to comment
Share on other sites

Είναι άλλη μία ευκαιρία για δωράκι, λουλούδια, φαγητό έξω και..... πολλά άλλα.

Αφού αυτά αρέσουν στις γυναίκες τι να κάνουμε;

Όμως δεν πρέπει να το θυμόμαστε μόνο αυτή την ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

H τελευταια σου φραση Γιαννη ειναι η πιο σωστη.Δεν μου αρεσουν τα τυποποιημενα ηδη εχουμε αρκετα υποχρεωτικα γιορτες,γενεθλια,χριστουγεννα,επετειος αλλα κατι ημερα γυναικας,ημερα αγιου Βαλεντινου,ημερα της μητερας τα βλεπω πολυ υποτιμιτικα.Αν ειναι δυνατον να γιορταζουμε τον ερωτα μας μια φορα τον χρονο ή να θυμομαστε την μητερα μια φορα τον χρονο.Συγνωμη αν την εκανα βαρια την κουβεντα.Εγω παντως γουσταρω και κανω ολο τον χρονο δωρα στην γυναικα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε και αμα βρείς Ημέρα του Άντρα τρύπα μου τη μύτη !

Link to comment
Share on other sites

Μα εκει ειναι η ολη ιστορια φιλε μου.Οτι ο ανδρας σαν ισχυρο φυλλο γιορταζει καθε ημερα ενω η γυναικα μια φορα τον χρονο.Ασε τωρα μην συζητησουμε ποιος ειναι το ισχυρο φιλο :rockon:

Έγινε επεξεργασία - Isidoros
Link to comment
Share on other sites

H γυναίκα είναι το Ισχυρό και ο άντρας το Ισχυρότερο.

Αλλά ας μην το συνεχίσουμε γιατι βγαίνουμε OFF TOPIC.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα αν και δεν βλεπω που βγαινω εκτος θεματος αφου αναφερομαι στην ημερα της γυναικας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...