Jump to content

Recommended Posts

Λοιπόν, μετά από εντατικό διάβασμα για αγορά εξοπλισμού CO2, τα συμπεράσματα είναι τα εξής:

Μπουκάλα από ΠΡΟΝΟΙΑ

Μανομετρα, βελονοειδης κλπ είτε το σετ απο aquaristic.net είτε απο Σπύρου Πάτση - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΕΠΕ ή TECHNOPNEYMATIC.

Εξακολουθούν αυτά να ισχύουν και τελικά εσείς τι προτιμήσατε? net ή ελλάδα και για πιο λόγο?

Και από ελλάδα επιλέξατε κάποιο συγκεκριμμένο μοντέλο?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση.

Από Ελλάδα φυσικά. Βρίσκεις ότι μπουκάλα θέλεις από 0,5-6 λίτρα και προσαρμόζεις και την needle valve και είσαι έτοιμος. Επίσης μπορείς να βρείς πολύ εύκολα και ηλεκτρομαγνητική όπου θα σε βοηθήσει αν έχεις και Ph Controller.

Μπουκάλα εκτός από την ΠΡΟΝΟΙΑ μπορείς να βρείς και ΕΔΩ

Μπορείς να ρωτήσεις για το συγκεκριμένο μαγαζί τον istellas που την έχει προμηθευτεί από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα την μπουκαλα CO2 απο τον Σεννη δεν εχω καποιο προβλημα,εχει και μανομετρο.

Τα υπολοιπα οσα χρειαζεσαι θα τα βρεις στην Σπυρου Πατση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα την μπουκαλα CO2 απο τον Σεννη δεν εχω καποιο προβλημα,εχει και μανομετρο.

Τα υπολοιπα οσα χρειαζεσαι θα τα βρεις στην Σπυρου Πατση.

14402[/snapback]

Ποιος ειναι ο Σενης?

Ενδιαφερομαι για μπουκαλα. Απο χτες κανω search στο forum, και διαβαζω διαφορα ονοματα χωρις ουτε ενα τηλεφωνο, ούτε μια διεύθυνση.

Εψαξα τον χρυσο οδηγο δεν βρηκα τιποτα.

Μπορει καποιος να γραψει το τηλεφωνο αυτου του Σενη, Ακριτικη, Techopneymatics ???

Έγινε επεξεργασία - andreasp
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο Σενης?

Ενδιαφερομαι για μπουκαλα. Απο χτες κανω search στο forum, και διαβαζω διαφορα ονοματα χωρις ουτε ενα τηλεφωνο, ούτε μια διεύθυνση.

Εψαξα τον χρυσο οδηγο δεν βρηκα τιποτα.

Μπορει καποιος να γραψει το τηλεφωνο αυτου του Σενη, Ακριτικη, Techopneymatics ???

14406[/snapback]

Για τσέκαρε ΕΔΩ :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Η μπουκαλα που πηρα ειναι 4λιτρων καινουργια,αν θυμαμαι καλα γυρω στα 170Ε μαζι με το μανομετρο.

Την πηρα πριν απο εναμιση μηνα περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...