Jump to content

σκουλικι στην επιφανεια του νερου


TAKHS

Recommended Posts

εβαλα προχθεσ στο καινουργιο μου ενυδρειο* τα πρωτα 3κιλα ζωντανο βραχο... το σαββατο που περασε!!!!μαζι οι βραχοι ειχαν και ενα σαλιγγαρι <μαυρο με μια λευκη γρμμη> και σημερα βρηκα ενα λευκο σκουλι :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: κι στην επιφανεια του ενυδρειου μου>>>>>>>>ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΑ!@#$ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ???Σ.Ο.Σ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΩ!!!!!!!!!!!!*το ενυδρειο λειτουργει μια εβδομαδα ...................................μονο με τον αραγωνιτη+το αλατι+τα φαρμακα.......

Link to comment
Share on other sites

εβαλα προχθεσ στο καινουργιο μου ενυδρειο* τα πρωτα 3κιλα ζωντανο βραχο... το σαββατο που περασε!!!!μαζι οι βραχοι ειχαν και ενα σαλιγγαρι <μαυρο με μια λευκη γρμμη> και σημερα βρηκα ενα λευκο σκουλι :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: κι στην επιφανεια του ενυδρειου μου>>>>>>>>ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΑ!@#$ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ???Σ.Ο.Σ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΩ!!!!!!!!!!!!*το ενυδρειο λειτουργει μια εβδομαδα ...................................μονο με τον αραγωνιτη+το αλατι+τα φαρμακα.......

Σε βλεπω πολυ αγχωμενο και δεν χρειαζεται!

Τετοια θα δεις πολλα ακομα,επισης καλο ειναι να ΜΗΝ τα αφαιρεις!

Link to comment
Share on other sites

Σε βλεπω πολυ αγχωμενο και δεν χρειαζεται!

Τετοια θα δεις πολλα ακομα,επισης καλο ειναι να ΜΗΝ τα αφαιρεις!

δλδ το επομενο να μην το πειραξω ???????αλλα αληθεια τι το ευεργετικο εχει ????????και χρειαζετε να ειναι μεσα στο ενυδρειο ΜΟΥ........ :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::rasp::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

δλδ το επομενο να μην το πειραξω ???????αλλα αληθεια τι το ευεργετικο εχει ????????και χρειαζετε να ειναι μεσα στο ενυδρειο ΜΟΥ........ :thumbup::thumbup::thumbup::rasp::rasp::thumbup:

Ο βραχος λεγεται ζωντανος για το αυτονοητο.Οτι εχει επανω του διαφορες μορφες ζωης που ειτε βλεπουμε ειτε οχι,η ισως δουμε σε καποιο χρονικο διαστημα.Αν εχεις αποριες η αμφιβολιες για κατι που θα βρεις,ανεβασε φωτογραφια,και πιο εμπειρα ματια θα σε βοηθησουν,πιστεψε με. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και καλα αλλά και κακά σκουλίκια.

Κατα βάση ειναι καλα!

Αν σου δωθει ευκαιρία βγαλτο για να σαι σιγουρος.

Μην γυρίσεις τον κοσμο αναποδα για να το ποιασεις!

Link to comment
Share on other sites

OK THANK YOU θα το εβγαζα φοτο αλλα δεν μπορω να το προσεγγισω!@#$%μαλλον θα το βγαλω

Link to comment
Share on other sites

δλδ το επομενο να μην το πειραξω ???????αλλα αληθεια τι το ευεργετικο εχει ????????και χρειαζετε να ειναι μεσα στο ενυδρειο ΜΟΥ........ :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::rasp::thumbup:

Το μεγαλύτερο μέρος της βιολογικής λειτουργίας του βράχου, εξασφαλίζεται απο την ύπαρξη σκουληκιών. Αυτά εξασφαλίζουν τη μεταφορά του νερού στο εσωτερικό του βράχου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...