Jump to content

Οταν εχεις χρημα και χωρο.......


Δίας

Recommended Posts

Α, ρε Στράτο τι ζημιά έκανες τώρα... :hysterical:

Ασε Γιωργο.Κι εγω διαολιστηκα οταν το ειδα.Μα να μην εχω μια γκαρσονιερουλα να κανω το κεφι μου........ :closedeyes::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ασε Γιωργο.Κι εγω διαολιστηκα οταν το ειδα.Μα να μην εχω μια γκαρσονιερουλα να κανω το κεφι μου........ :closedeyes::thumbup:

Όπα…..τι εννοεί ο ποιητής… :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Όπα…..τι εννοεί ο ποιητής… :hysterical::thumbup:

Τιποτα δεν εννοει ο ποιητης.Δεν εχει φραγκο :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

...και μετά σας παραπονιούνται οι γυναίκες σας ότι τα ενυδρεία σας πιάνουν πολύ χώρο στο σαλόνι...και μη χειρότερα να λένε!

Υ.Γ. Εγώ είμαι 23 ακόμη...κάτι μου λέει πως εδώ που είμαι είσασταν και εκεί που είστε θα 'ρθω... αλλά μέχρι τότε λίγο δούλεμα θα το τρώτε! :closedeyes::D:D

Link to comment
Share on other sites

ειναι αρρωστος!

Link to comment
Share on other sites

ειναι αρρωστος!

Εγω να δεις.Αρρωστος,παντρεμενος κι αφραγκος :closedeyes::thumbup::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εγω να δεις.Αρρωστος,παντρεμενος κι αφραγκος :closedeyes::thumbup::hysterical::hysterical:

:hysterical::thumbup::blink:

Link to comment
Share on other sites

'''......μια γκαρσονιερουλα να κανω το κεφι μου.......''''

ΣΤΡΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟ για την ταμπακιέρα πες μας... :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

'''......μια γκαρσονιερουλα να κανω το κεφι μου.......''''

ΣΤΡΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟ για την ταμπακιέρα πες μας... :hysterical:

Πεινασμενος ειμαι και καρβελια ονειρευομαι.Πειραζει; :closedeyes::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω να δεις.Αρρωστος,παντρεμενος κι αφραγκος :closedeyes::thumbup::hysterical::hysterical:

κολλητέ, υπάρχουν και χειρότερα.. να σου πέσουν νερά στο περσικό χαλί :hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

κολλητέ, υπάρχουν και χειρότερα.. να σου πέσουν νερά στο περσικό χαλί :closedeyes::thumbup:

Δεν εχω περσικο χαλι :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά τα βολεύεις...Πουλάς το ένα σου νεφρό και τα βρίσκεις......Τον χώρο όμως ΠΟΥ?????

:closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά τα βολεύεις...Πουλάς το ένα σου νεφρό και τα βρίσκεις......Τον χώρο όμως ΠΟΥ?????

:thumbup:

Ποσο πανε ξερεις; :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά τα βολεύεις...Πουλάς το ένα σου νεφρό και τα βρίσκεις......Τον χώρο όμως ΠΟΥ?????

:hysterical:

στο δυαράκι της πεθερούλας! :closedeyes: της λες ότι θα της ρίχνει την πίεση! :thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

στο δυαράκι της πεθερούλας! :closedeyes: της λες ότι θα της ρίχνει την πίεση! :thumbup::hysterical:

Οξωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

στο δυαράκι της πεθερούλας! :closedeyes: της λες ότι θα της ρίχνει την πίεση! :thumbup::hysterical:

Όλως τυχαίως το ενυδρείο θα φιλοξενεί πιράνχας και θα της πεις ότι πρέπει να κάνει καθημερινά μπάνια μέσα σε αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

:closedeyes::thumbup::hysterical::hysterical::D:D

Τι εκανε ρε το ατομο...!!!Λεει καθολου ποσο κοστισε ολο αυτο???Οχι οτι τα εχω για να το κανω αλλα να δουμε ποση τρελα χωραει σε ενα ατομο!!!Πισινα να εφτιαχνε πιο φθηνα θα του ερχοταν σιγουρα!!!

Οσο για την γκαρσονιερα καλυτερα να εχεις ενα ενυδρειακι 180 λιτρα μεσα και να το χαιρεσαι με το παρανομο η το νομιμο... :hysterical::thumbup: :thumbup: !!!Ετσι τα συνδυαζεις και τα δυο!!! :thumbup::thumbup::blink:

Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος που εκανε αυτο εχει απο πισω χορηγο μια πολυεθνικη ... οποτε... καταλαβαινετε σε τι επιπεδο βρισκεται αυτη η χωρα...

Link to comment
Share on other sites

:closedeyes::thumbup::hysterical: ααχχχ το νέο μου όνειρο........!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...