Jump to content

Τα χιλιασαμε !!!!!!!!!


Manogr

Recommended Posts

Ναι ειναι γεγονος....μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα:

Τα Εγγεγραμμένα Μέλη είναι 1.000

Η παρεα μεγαλωνει :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι γεγονος....μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα:

Τα Εγγεγραμμένα Μέλη είναι 1.000

Η παρεα μεγαλωνει  :welcome:

16255[/snapback]

Πες τα μεγαλε!!

Συγχαρητηρια για ολα τα παιδια που εχουν συνησφερει σε αυτο το σκοπο για ενα χωρο δικο μας, φιλικο και πανω απο ολα να χαιρομαστε το χομπι μας. Αυτη ειναι η νικη του Aquazone ολων των παιδιων που εχουμε και εχουν συνησφερει σε αυτο. :rockon:

Καλη συνεχεια. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Είναι γεγονός ότι σε 8 μόλις μήνες τα μέλη του Aquazone ακούμπησαν την πρώτη χιλιάδα.

Πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό τόσο για το hobby όσο και για όλους όσους βοήθησαν στο να γίνει το Aquazone αυτό που είναι τώρα.

Το hobby κερδίζει συνέχεια κόσμο και ίσως σε μερικά χρόνια κάθε σπίτι να έχει και από ένα ενυδρείο.

Το aquazone κρύβει από πίσω του μια τεράστια ομάδα που εργάζεται συνέχεια για να παρέχει βοήθεια και πληροφόρηση, και ίσως είναι η καλύτερη επιβράβευση για αυτούς που δουλεύουν πίσω από την σκηνή!

Είναι πολύ όμορφο να βλέπεις μια ομάδα να μεγαλώνει και από μέσα της να βγαίνουν από την μία μέλη που έχουν την διάθεση να βοηθήσουν το hobby και από την άλλη μέλη τα οποία έχουν την διάθεση να μάθουν ή να διορθώσουν πράγματα.

Από μέρους μου νιώθω την ανάγκη να στείλω 1.000 ευχαριστώ σε όλους όσους πίστεψαν και στηρίζουν το Aquazone.

Link to comment
Share on other sites

Η παρεα μεγαλωνει τοσο γρηγορα που συντομα βλεπω τους 10.000

ΜΠΡΑΒΟ παιδια!! :hysterical:

:rockon::welcome::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο η ομαδα.......

συγχαρητηρια αξιζουν ολοι....

και εις ανωτερα......10000

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τα 1000 μέλη είναι κάτι πολύ καλό για το Aquazone. Το βασικότερο όμως είναι ότι από τα 1000 αυτά μέλη τα περισσότερα είναι ενεργά και συμμετέχουν.

Link to comment
Share on other sites

Να τα εκατομμυριάσουμε βρε!!!! :rockon::welcome::hysterical:

Πότε ήμασταν 100 και να δεις σε πόσο μικρό μικρο χρονικό διάστημα γίναμε 1000. Μπράβο μας βρε παιδιά.

Αλλά πάνω από όλα ΜΠΡΑΒΟ σε αυτούς που το δημιούργησαν το συντηρούν και φυσικά σε όλους εμάς που έχουμε γίνει μια υπεροχη, μεγαλη και δεμένη ομάδα. :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και συγχαρητηρια στην ομαδαρα μας!!!Ενα πολυ μεγαλο μπραβο στα παιδια που δημιουργησαν καταλληλες συνθηκες για να μεγαλωνει η παρεα μας καθημερινα!Τα καλυτερα θα συνεχισουν να ερχονται με τετοια ομαδα!!! ;):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας!!! αυτό είναι ένας καλός λόγος να χαίρεστε όλοι εσείς που με τόσο μεράκι συντηρείτε αυτό το site χαλάλι όλα τα ξενύχτια που ρίχνεται στο να ενημερώνεται και να καθοδηγείται όλους εμάς τους αρχάριους :thumbup:

και μην ξεχνάτε πως για μένα πέρα από την προτροπή ενός φίλου, εσείς γίνατε η αιτία να ενασχοληθώ με αυτό το αγαπητό χόμπι,

οπότε κανονίστε να λύνεται τις όποιες απορίες μου γιατί ως 666 μέλος που είμαι ξέρετε ποίον μπορώ να επικαλεστώ ;)

Έγινε επεξεργασία - Rena
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας!!! αυτό είναι ένας καλός λόγος να χαίρεστε όλοι εσείς που με τόσο μεράκι συντηρείτε αυτό το site χαλάλι όλα τα ξενύχτια που ρίχνεται στο να ενημερώνεται και να καθοδηγείται όλους εμάς τους αρχάριους :thumbup:

και μην ξεχνάτε πως για μένα πέρα από την προτροπή ενός φίλου, εσείς γίνατε η αιτία να ενασχοληθώ με αυτό το αγαπητό χόμπι,

οπότε κανονίστε να λύνεται τις όποιες απορίες μου γιατί ως 666 μέλος που είμαι ξέρετε ποίον μπορώ να επικαλεστώ  ;)

16500[/snapback]

Επειδή δεν μασάμε από φοβέρες... αρκεί να βρούμε ποιος είναι το μέλος 777 και να αντισταθμίσουμε την κατάσταση!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

O μόνος που μπορεί να κάνει κάτι είναι το μέλος "nikdas" που είναι το 999 :thumbup:;)

Link to comment
Share on other sites

Να τα "εκατομμυριάσουμε!!!" βρε παιδιά.

Αν συνεχίσετε την καλή δουλειά και την διαρκή ενημέρωση είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρετε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...