Jump to content

Διαδικασια ξυλου


Recommended Posts

Σημερα βρηκα ενα ωραιο ξυλο σαν σπηλια στην θαλασσα και το πηρα.Θα ηθελα να μου πειτε τι διαδικασια θελει για να μπει στο ενυδρειο μου?

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει τροπος να φτιαξουμε κατι ποιο μονιμο? ...καλα πως τα ξυλα απο τα πετ μενουν αναλοιοτα?

Link to comment
Share on other sites

Αρα εγω τι να κανω?Ποση ωρα πρεπει να την βρασω?Πως θα καταλαβω αν ειναι χλωρο?Και γενικα τη διαδικασια χρειαζετε. :bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση..??Ποσα εκατοστα ειναι η ριζα που βρηκες..???

Απλα το αναφερω γιατι απο οσα βλεπω στο profile σου εχεις ενα ενυδριο 10 λιτρα με 2 ψαρια...

Αμα απο τα λιτρα βγαλεις το φιλτρο που λογικα ειναι εσωτερικο,το βυθο,τα 2 ψαρια και οτι αλλο εχεις μεσα πας αυτωματος στα 7-8 λιτρα...Αμα βαλεις και την ριχα μεσα θα μειωθουν αρκετα...Αλλα δεν νομιζω να αξιζει να ριψοκινδυνεψεις την ζωη των ψαριων σου για ενα τοσο μικρο ξυλακι που αμα το παρεις απο πετ σοπ θα σου ερθει γυρω στα 5 ευρω....

Παρακαλω οτι λαθος κανω να μου το πειτε...

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση..??Ποσα εκατοστα ειναι η ριζα που βρηκες..???

Απλα το αναφερω γιατι απο οσα βλεπω στο profile σου εχεις ενα ενυδριο 10 λιτρα με 2 ψαρια...

Αμα απο τα λιτρα βγαλεις το φιλτρο που λογικα ειναι εσωτερικο,το βυθο,τα 2 ψαρια και οτι αλλο εχεις μεσα πας αυτωματος στα 7-8 λιτρα...Αμα βαλεις και την ριχα μεσα θα μειωθουν αρκετα...Αλλα δεν νομιζω να αξιζει να ριψοκινδυνεψεις την ζωη των ψαριων σου για ενα τοσο μικρο ξυλακι που αμα το παρεις απο πετ σοπ θα σου ερθει γυρω στα 5 ευρω....

Παρακαλω οτι λαθος κανω να μου το πειτε...

φιλε εισαι απο χαλκιδα ? :bowdown: τι ψαρια εχεις? :bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Στο εχω ξαναπει σε αλλο τοπικ πως ειμαι απο Χαλκιδα..

Τωρα εχω ενα γαιδουρακι Pleko L-001 και 5 νιντζα σαλιγκαρια του Stormtrouper...:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Στο εχω ξαναπει σε αλλο τοπικ πως ειμαι απο Χαλκιδα..

Τωρα εχω ενα γαιδουρακι Pleko L-001 και 5 νιντζα σαλιγκαρια του Stormtrouper...:bowdown:

α δεν θυμαμαι ρε συ βασικα ψαχνω ατομα απο χαλκιδα ...που ψωνιζεις? στειλε pm να σαι κανω add στους φιλους! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...