Jump to content

ΤΕΜΠΕΛΙΚΑ ΨΑΡΙΑ


Recommended Posts

καλησπερα παιδια εχω ενα ενυδρειο 70 λιτρα με 9 τιγρακια 5 μελλανοταινιες 1 γλυφτη 2 γατοψαρα. Τις τελευταιες 2 μερες μετα τιν αλλαγη νερου παρατηρω το ενα τιγρακι και η μια μελανοταινια ειναι προς τα φυτα και τα κοιτανε συνεχεια για αρκετες ωρες χωρις να κανουν ιδιαιτερες βολτες παρολο που τα φυτα αλλα και στον θερμοστατη, τα φυτα ειναι ψευτικα και οι μετρησεις μου ειναι μια χαρα. Θελω να ρωτησω αν συνηθιζουν να το κανουν αυτο τα ψαρια γενικα η αν υπαρχει προβλημα Ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα ενυδρειο 70 λιτρα με 9 τιγρακια 5 μελλανοταινιες 1 γλυφτη 2 γατοψαρα. Τις τελευταιες 2 μερες μετα τιν αλλαγη νερου παρατηρω το ενα τιγρακι και η μια μελανοταινια ειναι προς τα φυτα και τα κοιτανε συνεχεια για αρκετες ωρες χωρις να κανουν ιδιαιτερες βολτες παρολο που τα φυτα αλλα και στον θερμοστατη, τα φυτα ειναι ψευτικα και οι μετρησεις μου ειναι μια χαρα. Θελω να ρωτησω αν συνηθιζουν να το κανουν αυτο τα ψαρια γενικα η αν υπαρχει προβλημα Ευχαριστω!!!!!!!

Μηπως εχει πολλα ψαρια? ;)

Τις μερτρησεις εχει και με τι γινονται?

Μπορει να ειναι προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τα ψαρια ειναι παρα πολλα για τα λιτρα σου μειωσε τον αριθμο αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Λιγο διαβασμα στο τμημα για τους αρχαριους, θα σου λυσει ολες τις αποριες γι'αυτο και για πολλα ακομα που πρεπει να μαθεις, ωστε να εχεις ενα σωστο και υγιες ενυδρειο. ;)

Φιλικα

Νικος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...