Jump to content

Τζαμας που να φτιαχνει ενυδρεια ?


Tricky

Recommended Posts

Γεια χαρα ,

Ψαχνω τζαμα (οχι ατζαμη) που να φτιαχνει ενυδρεια στεγανα και αισθητικως αποδεκτα για σχετικα μεγαλο project ... το θεμα της αισθητικης ειναι εξισου σημαντικο με το θεμα της αντοχης οποτε θα πρεπει να εχει εμπειρια σε αυτο το θεμα και να ξερει περι κοντρας/παχους κλπ κλπ

Περιοχη Αττικης.

Ευχαριστω,

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα ,

Ψαχνω τζαμα (οχι ατζαμη) που να φτιαχνει ενυδρεια στεγανα και αισθητικως αποδεκτα για σχετικα μεγαλο project ... το θεμα της αισθητικης ειναι εξισου σημαντικο με το θεμα της αντοχης οποτε θα πρεπει να εχει εμπειρια σε αυτο το θεμα και να ξερει περι κοντρας/παχους κλπ κλπ

Περιοχη Αττικης.

Ευχαριστω,

Βασιλης

17085[/snapback]

Ψάχνεις κάποιον να σου κόψει τα τζάμια ή κάποιον που να κολλήσει κιόλας το ενυδρείο;

Link to comment
Share on other sites

Από τους ελάχιστους που θα εμπιστευόμουνα για μεγάλη κατασκευή και με άψογο αισθητικό αποτέλεσμα είναι ο Αντωνακάκης στην Καλλιθέα. 40 Χρόνια κάνει αυτή την δουλειά. Πάντα βέβαια μιλάμε για κάτι Custom και όχι έτοιμο που μπορείς να βρείς σε διάφορα ενυδρειακά μαγαζιά.

Διεύθυνση και τηλέφωνα θα βρείς ΕΔΩ.

Εκτός βέβαια αν θέλεις κάτι σε κύλινδρο οπότε θα πας πρέπει να επικοινωνήσεις με την Reynolds.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Torm ,

ολα κομπλε ... να παρω μια δεξαμενη ετοιμη .(χωρις δηλαδη καπακι και βαση) .Δεν γινεται να παρω τα τζαμια σπιτι και να τα κολλησω αφου ουτε χωρος υπαρχει (ειδικα τετοιος παγκος 1,5 μετρο) ουτε πιανουν και τα χερια μου ...

αφου ουτως η αλλιως θα μου εφερνε τα τζαμια ο τζαμας σπιτι , ας μου το φερει ετοιμο !!! ;) ..σκεφτομαι για 2χ50χ45 ...

απλα θελω καποιον που να ξερει τι κανει και τι του λεω ...

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ 'ΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ.

Α Ν Τ Ω Ν Α Κ Α Κ Η Σ ΑΡΙΣΤΗ, ΕΓΓΥΗΜΕΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ;):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...