Jump to content

Tropic Marine (alati)


Recommended Posts

ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ......................ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ..............................................................???????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ......................ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ..............................................................???????????????????????????

ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ...............................ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΩ 6 ΛΙΤΡΑ/ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ 60ΛΙΤΡΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ..............ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ ΘΟΛΩΝΕΙ............ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????????????????????????????????MAY DAY....................αν γραφετε ετσι κιολας.................. :rolleyes::):hysterical:

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχας γραφε με μικρα.ετσι ειναι σαν να φωναζεις....

αυτο που δεν μας ειπες ειναι,τι ακριβως δοσολογια βαζεις και πως και ποη ωρα το διαλυεις....

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχας γραφε με μικρα.ετσι ειναι σαν να φωναζεις....

αυτο που δεν μας ειπες ειναι,τι ακριβως δοσολογια βαζεις και πως και ποη ωρα το διαλυεις....

η δοσολογια ειναι η συγγεκριμενη για 1025 αλατοτητα............συγγνωμη δεν ηθελα να δειξω οτι φωναζω!!!!!!!!το διαλυω με τον κυκλοφοριτη μεχρι να λιωσει.................

Link to comment
Share on other sites

η δοσολογια ειναι η συγγεκριμενη για 1025 αλατοτητα............συγγνωμη δεν ηθελα να δειξω οτι φωναζω!!!!!!!!το διαλυω με τον κυκλοφοριτη μεχρι να λιωσει.................

το συγκεκριμενο αλατι ειναι απο τα πιο ευκολοδιαλυτα αλατια της αγορας.ποση ωρα το διαλυεις...?
Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο αλατι ειναι απο τα πιο ευκολοδιαλυτα αλατια της αγορας.ποση ωρα το διαλυεις...?

ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ.......................ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΘΕΛΕΙ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΩΡΑ........ΕΓΩ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΠΧ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΑΤΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΑΦΟΥ ΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΑΤ :) ΤΩ.....

Link to comment
Share on other sites

γραφε με μικρααααα. :)

σε ρωτησα κατι απλο.απο τη στιγμη που βαζεις το αλατι στο δοχειο ποσες ωρες το αφηνεις να διαλυθει?

Link to comment
Share on other sites

γραφε με μικρααααα. :)

σε ρωτησα κατι απλο.απο τη στιγμη που βαζεις το αλατι στο δοχειο ποσες ωρες το αφηνεις να διαλυθει?

ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΜΙΚΡΑ :rolleyes:

ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ........(ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ)

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΜΙΚΡΑ :)

ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ........(ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ)

αγαπητε μου,1 μερα μετα αφου το αναμειξουμε κανουμε την αλλαγη.μπορει να φαινεται με το ματοι διαελυμενο αλλα συνηθως ΔΕΝ ειναι...εσυ πολυ γρηγορα το κανεις και μπορει να τα καψεις τα ζωντανα σου... :rolleyes::hysterical::thumbup::thumbup:
Link to comment
Share on other sites

αγαπητε μου,1 μερα μετα αφου το αναμειξουμε κανουμε την αλλαγη.μπορει να φαινεται με το ματοι διαελυμενο αλλα συνηθως ΔΕΝ ειναι...εσυ πολυ γρηγορα το κανεις και μπορει να τα καψεις τα ζωντανα σου... :):rolleyes::hysterical::thumbup:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!!!!!!!ΜΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΘΟΛΩΝΕΙ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ.................ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σαφως και φταιει αυτο.

ετοιμαζεις το νερο με το αλατι και το αφηνεις τουλαχιστον 24 ωρες πριν,να διαλυεται....

νομιζω πως χρειαζεσαι αρκετο διαβασμα,αφου ενα τοσο σημαντικο θεμα το εκανες μεχρι τωρα λαθος.

ξεκινα απο δω...

ΕΔΩ

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

ρε συ φιλε.....ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΙ ΖΩΟ ΜΙΛΑΣ.????

Θα σε παρακαλούσα πολύ και εγώ να γράφεις με μικρά .

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρακαλούσα πολύ και εγώ να γράφεις με μικρά .

Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ......ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΩ...................ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! ΑΛΛΑ ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ ΓΙΑΤΙ ΘΟΛΩΝΕΙ..........

Link to comment
Share on other sites

για πολλοστη φορα(και αρχιζει να με κουραζει :) ),θα πω πως δεν ειναι καλα διελυμενο το αλατι στο νερο γιαυτο και η θολουρα.

κατσε και διαβασε,και διορθωσε το caps lock στο πληκτρολογιο σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν ακολουθησεις αυτα που σου ειπε ο Klaz δεν θα πρεπει να θολωνει.

Ανακατεμα για τουλαχιστον 24 ωρες με μια αναλογη αντλια για τα λιτρα που ανακατευεις.

Link to comment
Share on other sites

να δουμε τωρα μετα απο 7 συνεχεις απαντησεις,αν θα ξαναρωτησεις ακριβως το ιδιο πραγμα.....

Link to comment
Share on other sites

να δουμε τωρα μετα απο 7 συνεχεις απαντησεις,αν θα ξαναρωτησεις ακριβως το ιδιο πραγμα.....

ενταξει παιδια τωρα το καταλαβα.......................αλλα γιατι θολωνει θα μου εξηγησετε;;;;;χιχιχι :rolleyes::hysterical::) χιχιχι;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

αστειο ΔΕΝ ειναι.

υπαρχει τομεας οπου μπορουμε να χαλαρωνουμε και να κανουμε και την πλακα μας.

αν νομιζεις οτι μπορει να σπαταλας τον χρονο που εχω εγω και οι υπολοιποι χομπιστες που σου δινουμε πληροφοριες για να εχεις ενα σωστο ενυδρειο....τοτε εισαι γελασμενος φιλε μου.απο μενα εχεις κιτρινη. :)

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...