Jump to content

Amazon παραγγελεια


Recommended Posts

Εχω κανει μια παραγγελεια απο το amazon στις 27 Φεβροαριου και ακομη δεν εχει ερθει τιποτα τι γινεται ρε παιδια ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει παρα πολλες παραγγελιες και απο το amazon.com και απο το amazon.co.uk και ποτε δεν ειχα προβλημα...ισως το βιβλιο που ειχες παραγγειλει να μην ηταν διαθεσιμο και να το περιμενουν και αυτοι... Στο email που σου εστειλαν οταν εκανες την παραγγελια πρεπει να υπαρχει ενα link για να παρακολουθησεις τι γινετε με την παραγγελια σου... μπορεις να το τσεκαρεις και να μας πεις τι γραφει ?

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα Μανο γραφει 23 Φεβρουαριου που εγινε η παραγγελεια και οτι θα παραδωθει 1-3 Μαρτιου απο εκει και περα τιποτα.Δεν βρισκω πως να τους στειλω και email.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο Amazon ειναι ? co.uk ή com ??

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καποιος εχει ενα email να επικοινωνισω με amazon.co.uk γιατι δεν παει αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακου τι θα κανεις ;)

Θα πας στο My account, μετα απο πανω θα πατησεις Help, εκει κατω απο το Dispatch & Delivery πατα το Where's My Stuff? και μετα αριστερα εχει ενα Contact Us Contact Customer Service by e-mail ... πατα εκει και μετα ειναι απλο...ειναι email μεσω web αλλα δεν πειραζει...

Δοκιμασε το και πες μου τι εγινε!

Link to comment
Share on other sites

Mανο ευχαριστω παρα πολυ.Το βρηκα με αλλο τροπο και ηδη μου απαντησαν και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν αλλα χωρις χρεωση.

Link to comment
Share on other sites

Mανο ευχαριστω παρα πολυ.Το βρηκα με αλλο τροπο και ηδη μου  απαντησαν και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν αλλα χωρις χρεωση.

18135[/snapback]

Αυτο εχει σημασια!! :thumbup: Να τα παρεις... Στο Service τους ειναι παρα πολυ καλοι και οταν κανουν "πατατα" την διορθωνουν αριστα...

Καλο διαβασμα ;)

Έγινε επεξεργασία - Manogr
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω γειτονα αλλα πρεπει να περιμενω καμια εβδομαδα ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...