Jump to content

Ενα τεραστιο δημοσιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Recommended Posts

στα παιδια-κολλητους μου, του dream waters(νικολα και γιωργο),καθως και στον ΦΙΛΟ αλεξανδρο(akranidis),για την υλοποιηση και το κουβαλημα-ξεμεσιασμα(στην κυριολεξια!!!) του νεου μου ενυδρειου.

ειδικα για σενα αλεξανδρε,ειμαι υποχρεωμενος φιλε.δεν το ξεχνω,και χρωσταω καλο κερασμα. :)

τις επομενες μερες μεινετε συντονισμενοι,για το αναλογο ποστ-παρουσιαση του νεου μου reef.

και παλι σας ευχαριστω παιδια για ολα,και καλη ξεκουραση :hysterical::rolleyes:

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

στα παιδια-κολλητους μου, του dream waters(νικολα και γιωργο),καθως και στον ΦΙΛΟ αλεξανδρο(akranidis),για την υλοποιηση και το κουβαλημα-ξεμεσιασμα(στην κυριολεξια!!!) του νεου μου ενυδρειου.

ειδικα για σενα αλεξανδρε,ειμαι υποχρεωμενος φιλε.δεν το ξεχνω,και χρωσταω καλο κερασμα. :)

τις επομενες μερες μεινετε συντονισμενοι,για το αναλογο ποστ-παρουσιαση του νεου μου reef.

και παλι σας ευχαριστω παιδια για ολα,και καλη ξεκουραση :buttrock::rolleyes:

Ρε gmt θελω να παρω και εγω ενυδρειο απο εκει( μετα το φανταρικο) αλλα ειμαι χαλκιδα ποσο σου κοστισε να το μεταφερεις εχουμε τπτ πληροφοριες ποσα θελουν οι μεταφορικες? ..με καποιον φιλο που μιλουσα μου εκανε πολυ καλη προσφοορα :hysterical::thumbup::thumbup::buttrock:

Υ.Γ. Καλοριζικο και καλες ψαριες! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Κώστα καλορίζικο και καλογέμιστο!!! :rolleyes::hysterical:

σ'ευχαριστω κωστα μου.

τα'μαθα και τα ''δικα σου ατιμο παιντι...αντε και εσυ με το καλο στη νεα σου ''πισινα''... :)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι όταν κάποιος στήνει το ενυδρείο του νιώθει ένα πολύ όμορφο συνέστησα. Όταν όμως γίνετε και με καλούς φίλους αλλά και γνώστες του χόμπι τότε η απόλαυση είναι διπλή. Μπράβο klaz για το νέο σου ενυδρείο και μπράβο στην παρέα σου που σε βοήθησαν. Περιμένουμε Φώτο σύντομα. Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

αντε καλη αρχη κωστα επιτελους εφτασε η ωρα!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.

το χομπι θελει υπομονη.το γνωριζω πλεον πολυ καλα εδω και χρονια...

το ενυδρειο θα ξεκινησει το γεμισμα του σε λιγες μερες,καθως περιμενω ψοφιο βραχο απο γερμανια,ο οποιος θα μπολιαστει με λιγο ζωντανο.εχουν μεινει επισης καποιες εκκρεμοτητες με τα ρευματα κλπ,καθως και με το πεντακαθαρο νερακι απο την οσμωση μου ,το οποιο ακομη το μαζευω....

ειπαμε,θα υπαρξει η πληρη παρουσιαση του ενυδρειου,καρε-καρε σε αναλογο ποστ που θα ανοιξει οταν ερθει η ωρα...stay tuned... :)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν το κόλλημα, το στήσιμο ενός νέου ενυδρείου συγκρίνεται με ελάχιστα πράγματα που μας δίνουν ευχαρίστηση στη ζωή αυτή (μερικά είναι ακατάλληλα για να αναφερθούν εδώ και τώρα).

Υπό αυτή την οπτική σε ζηλεύω ρε θηρίο

Πάντως έχεις μία τελευταία ευκαιρία να το ξανασκεφτείς και να βάλεις tropheus. :)

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω κωστα μου.

τα'μαθα και τα ''δικα σου ατιμο παιντι...αντε και εσυ με το καλο στη νεα σου ''πισινα''... :)

Σουτ ρε μαρτυριάρη :hysterical:

Για πές διαστάσεις :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καμμια σχεση το δικο μου με το θηριο σου...

1.20χ60χ60 με 100 λιτρα σαμπακι κλπ,κλπ.....

θα φιλοξενησει τα παντα εκτος απο σκληρα... :hysterical::):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καμμια σχεση το δικο μου με το θηριο σου...

1.20χ60χ60 με 100 λιτρα σαμπακι κλπ,κλπ.....

θα φιλοξενησει τα παντα εκτος απο σκληρα... :thumbup::rolleyes::hysterical:

Μια χαρά!!!Βάλε λίγα και επιλεκτικά sps Κώστα!!(Το είδες το δικό μου?? :) )

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά!!!Βάλε λίγα και επιλεκτικά sps Κώστα!!(Το είδες το δικό μου?? :) )

και βεβαια δεν το ειδα...τι ηθελες να ξενερωσω ασχημα βρε...? :rolleyes:

για τα κοραλια εχω πολυ μελλον ακομη,αφου θα το ξεκινησω με ψοφιο,και ελαχιστο ζωντανο βραχο για μπολι...

το μονο που θελω αρχικα ειναι τα λιγοστα μου κοραλακια και τα ψαρια να μπορουν επιτελους να ζησουν με αξιοπρεπεια γιατι καλα τα νανο ενυδρειακια αλλα μεχρι ενα σημειο.κουραστηκα πολυ τα τελευταια 2 χρονακια που μπηκα στην αλμυρα.

Link to comment
Share on other sites

θα φιλοξενησει τα παντα εκτος απο σκληρα... :thumbup::thumbup::thumbup:

ΧΑ.Ολοι αυτο λενε και ολοι,συμπεριλαμβανομενου και εμου,στα σκληρα πεφτουν τελικα.Ειναι κατι που δεν μπορεις να το ελεγξεις. :bowdown: .

Υ.Γ.Σε ζηλευω.Στην καλυτερη φαση εισαι τωρα.Καλογεμιστο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...