Jump to content

Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω


Recommended Posts

Θελω να πω ενα μεγαλο Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω στον φιλο ΔΗΜΗΤΡΗ [ Husky jim ]για την σωστη διαγνωση /θεραπεια που μου εδωσε και ειχα αποτελεσμα σε ασθενεια που με βασανισε για μεγαλο διαστημα στο ενυδρειο μου με γκαπι.

Ολες οι φαρμακευτικες αγωγες που ειχα κανει με πανακριβα φαρμακα [ κατοπιν οδηγιων ΜΕΓΑΛΩΝ καταστηματων ] δεν ειχαν κανενα μα κανενα αποτελεσμα. Καθημερινα 1-2 θανατοι μεχρι που εχασα 40-50 ψαρια. ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

Η τυχη μου ομως αλλαξε οταν σε ενα καταστημα γνωρισα τον ΔΗΜΗΤΡΗ και μου πε θα κανεις αυτο κι αυτο[ φαρμακευτικη αγωγη ].

Αυτο ηταν Τ Ε Λ Ο Σ Ο Ρ Ι Σ Τ Ι Κ Α

Σωθηκαν τα τελευταια 5-6 ψαρακια και σημερα ειναι παρα πολλα.

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις γνωσεις σου. ;):thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Σ' Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά τα μπράβο ανοίκουν σε όλο το Aquazone που μέσο αυτού η γνώση μεταφέρεται σε όλους έτσι ώστε να προάγουμε το χόμπι και ταυτόχρονα να δώσουμε τις βέλτιστες συνθήκες διαβίωσης στα ψαράκια μας.......

Μπράβο σε όλους σας λοιπόν που στηρίζετε το όραμα που είχαμε μια χούφτα άνθρωποι και που λέγεται AQUAZONE....... ;):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

τι σου ειπε......?  :thumbup:

17782[/snapback]

Δέν είπα και κάτι το μαγικό.... ;)

Απλά έκανα σωστή διάγνωση από αυτά που περιγράφηκαν και πρότεινα το σωστό φάρμακο. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατρος και φαρμακοποιος.

Ωραιος ο Μητσος. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...