Jump to content

Χρόνια Ενασχόλησης με το Χόμπυ


Πόσα χρόνια ασχολήστε με το χόμπι.. ΠΑΝΩ - κάτω  

298 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Σαν ψαρακας και εγώ να πώ οτι ασχολούμε μόνο ένα χρόνο με το υπέροχο αυτό χόμπι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

το πρωτο με χρυσοψαρα 1999 μετα 5 χρονια αρχισα με την παρακεινηση του μικρου και μπηκα σε πιο μεγαλα ενυδρεια με τροπικα ψαρια σχεδον 10 χρονια συνολικα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ξεκίνησα ως φοιτητής στη Θεσσαλονίκη από το 1994 με 60λίτρα. Τότε δεν θυμάμαι να υπήρχαν βιολογικά υλικά κλπ θυμάμαι κάτι πλακέτες ασπρες σα lego που έστρωνα τον πυθμένα και ένα μαρκούτσι όρθιο που έβγαζε φυσαλίδες όταν το συνέδεα με σωληνάκι στην εξωτερική αντλία, Κράτησα ψαράκια όμως για χρόνια, θυμάμαι ένα pacu που το είχα τουλάχιστο 6 χρόνια.. :}

πέρυσι γνώρισα ενα τύπο από εδώ μέσα και άρχισα να καταλαβαίνω τι παίζει.. τώρα... γνώρισα πολλούς τύπους..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρώτο μου ενυδρείο το έκανα το 1995 με molly 70 λίτρα.Ουσιαστικά όμως ασχολούμαι εδώ και τρία χρόνια που γνώρισα το Aquazone και ξεστραβώθηκα :)

Link to comment
Share on other sites

απο το Δεκεμβριο ασχολουμαι , αλλα θελω να πιστευω πως το εχω παρει ζεστα το θεμα :)

Link to comment
Share on other sites

ναι, πάνω από τους 30.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Για να δούμε πόσους παλαίουρες έχει το Aquazone. :thumbup:

εγω χαιρομαι και για τους πολλους νεους!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Τον τελευταίο χρόνο με εψησε ο κολλητός μου και έτσι αρχής να ασχολουμε με τα ψαράκια μας!!!!!!!! :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...