Jump to content

Ομαδικη παραγγελια απο Aquaristic


Recommended Posts

εγώ μέσα αν δεν βολεύει κυριακή όμως του υπόλοιπους ας πουν μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Για μένα δεν υπάρχει πρόβλημα ημέρας και ώρας.. αρκεί να είναι κάπου στο κέντρο (φυσικά να βολεύει και τους άλλους)

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει δυνατότητα για κατάθεση σε λογαριαμό είναι μια χαρά. Αλλιώς ότι πει ο Ορέστης μιας και αυτός έχει αναλάβει τα οργανωτικά της παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

όποιος τρόπος απο τους δυο παιδιά εγώ είμαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Πόσες μέρες κάνουν να στείλουν από Γερμανία τα πράγματα. Μήπως να μη ρισκάρω να πάρω φυτά μιας και λόγω καλοκαιριού μπορεί να έρθουν "λιωμένο παγωτό";

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Πόσες μέρες κάνουν να στείλουν από Γερμανία τα πράγματα. Μήπως να μη ρισκάρω να πάρω φυτά μιας και λόγω καλοκαιριού μπορεί να έρθουν "λιωμένο παγωτό";

Βασιλη εγω κυριως φυτα παριγκηλα.. και ελεγε αποστολη μεσα σε 2 - 4 μερες...

δεν νομιζω να παθουν τπτ. εξαλου γερμανια ειναι εκει.. δεν ειναι ελλαδα.. θα τα εχουν πολυ προσεγμενα.

εδω ο κολλητος μου παριγκηλε ζωντανα εντομα απο γερμανια και ολα ηταν safe!!! :)

Link to comment
Share on other sites

φυτα κακως κατα τη γνωμη μου παραγγειλατε απο εξωτερικο.....και δεν μιλαω μονο για την ταλαιπωρεια με τη ζεστη...

εννοειται πως ο συμπαθης harald δεν εχει ποτε του στοκ σε κατι ζωντανο οπως ειναι τα φυτα,ετσι λοιπον αυτο το οποιο ακολουθηται ειναι το εξης.εσεις του τα ζητατε,αυτος τα ζηταει απο προμηθευτη του εξωτερικου(και οχι της γερμανιας!!!),τα φυτα ταξιδευουνε με την τρελλη καψα απο τη χωρα του προμηθευτη ,στη γερμανια,και μετα απο γερμανια στην ελλαδα......

αν εξαιρεσεις καμμια ανουμπια ,ολα τα αλλα θα ειναι αρπαγμενα,για να μην πω καμμενα....

αλλη φορα να ρωτατε πριν μπειτε σε τετοια διαδικασια....

το δοκιμασανε παμπολλοι(λογω του φτηνου κοστους),αλλα δεν αξιζει.

ΥΓ.οσο για την αποστολη σε 4-5μερες.....ακομα γελαω βρε παιδια.......

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Επιδη αυτη η απαντηση πηγαινε προς εμενα. (λογικα)

1. το σιτε γραφει "We usually can send you out in 2-5 working days"

2. κανενα απο τα μαγαζια τις Θεσσαλονικης, (αλλα και σε καποια πολυ μεγαλα μαγαζια της Αθηνα που ρωτησα) δεν ειχε τα φυτα που θελω. οποτε δεν εχω αλλη επιλογη.

ευχαριστω.

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι της ίδια άποψης με klaz και η παράδοση είναι περίπου βδομάδα.Αν θέλετε τα φυτά τα βγάζω..

Link to comment
Share on other sites

Επιδη αυτη η απαντηση πηγαινε προς εμενα. (λογικα)

1. το σιτε γραφει "We usually can send you out in 2-5 working days"

2. κανενα απο τα μαγαζια τις Θεσσαλονικης, (αλλα και σε καποια πολυ μεγαλα μαγαζια της Αθηνα που ρωτησα) δεν ειχε τα φυτα που θελω. οποτε δεν εχω αλλη επιλογη.

ευχαριστω.

η λεξη ''υπομονη'' υπαρχει στο λεξιλογιο σου..?σου εξηγησα πως λογω καλοκαιριου και μειωμενης ζητησης οι περισσοτεροι προμηθευτες ''παγωνουν'' τις εισαγωγες τους και ειναι απολυτως φυσιολογικο κατι τετοιο.οπως φυσιολογικο ειναι τα φυτα να θελουν μονο μια βδομαδα για να τα παραλαβει ο γερμανος και να σου τα στειλει..

αν καταλαβες σταθη μου,τοση ωρα προσπαθω να σε κανω να μην χασεις τον χρονο και τα λεφτα σου με κακη αγορα.....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Klaz. απλα οπως σου ειπα δεν εχω αλλη επιλογη.. αφου γυρισα ΟΛΑ τα μαγαζια της θεσσαλονικης, πηγα και αθηνα.. αλλα και εκει τπτ....

οποτε ρισκαρω...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο οτι καταλαβα συμμετεχουν αρκετα ατομα

αν τα λεφτα τα δωσετε στο salamander χερι χερι γιατι δεν πινουμε και ενα καφε μαζι αν θελουν και ατομα που δεν συμετεχουν στη παραγγελια

Link to comment
Share on other sites

καλη κινηση, ευχαριστουμε πολυ!!! :):):D

αντε και στην αθηνα καμια προσφορα για τα μελη απο καταστηματα!!!!!!!!!! :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσα να συμμετασχω και εγω στην παραγγελια; Εχω μερικα πραγματακια αν βολεψει...

ρε παιδια απο οτι καταλαβα συμμετεχουν αρκετα ατομα

αν τα λεφτα τα δωσετε στο salamander χερι χερι γιατι δεν πινουμε και ενα καφε μαζι αν θελουν και ατομα που δεν συμετεχουν στη παραγγελια

Καλη ιδεα !!!

Link to comment
Share on other sites

θοδωρή εννοείτε δεν χρειαζετε να ρωτάει κάποιος.

στειλέ τα προιόντα σε π.μ

Link to comment
Share on other sites

όσο για την συνάντηση εγώ μέσα δεν έχω πρόβλημα.

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

Θελετε να πουμε 19 ιουλίου μερα κυριακη να βρεθουμε καπου τα ατομα της παραγκελιας να δωσουμε τα χρηματα???

δεν θα ερθεις δηλαδη???

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη θα στειλω κι εγω καποια πραγματα μεσε στη βδομαδα :)

Οσο για την συναντηση ειμαι ΜΕΣΑ :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...