Jump to content

Μαζική αγορά Chiller


Recommended Posts

επίσης πιστεύω οτι είναι καλο!TECO TR-10 200-500L

και εγω πιστευω οτι αυτο το μοντελο θα ταιριαζει στους πιο πολλους μας.....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ......ΖΕΣΤΕΣ ΕΡΧΟΝΤΕ.........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 228
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μετά από την πρόταση του Water inn, να κάνω ένα σενάριο, ώστε ο αγοραστής να έχει μια πιο πλήρη εικόνα της έκπτωσης και της τελική τιμής που θα πληρώσει…

Ας υποθέσουμε ότι δηλώνουμε συμμετοχή 15 άτομα (μέχρι τώρα είμαστε 5) και ότι προσανατολιζόμαστε στο TECO TR-5 (362.00 ευρώ), σε πια επίπεδα θα μπορέσει να φτάσει η έκπτωση και ποια θα είναι η τελική τιμή για τους 15 αγοραστές ?

Απευθύνομαι στο water inn μιας και είναι το μόνο κατάστημα που μέσα από το φόρουμ ανταποκρίθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Το θέτω έτσι το θέμα, γιατί πιστεύω ότι αν κάποιος αγοραστείς δει πιο « χειροπιαστά» το αποτελέσματα με το τελικό ποσό που θα πληρώσει ίσως η συμμετοχή του αποκτήσει μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να πει αρχικες τιμες για TR 5, TR 10, TC 5 (?), TC 10 ή καποιο κινεζικο μοντελο? βαζω τη σειρα TC στη λιστα γιατι εχουν θερμαντηρα και UV κατι που η σειρα TR το εχει ως προσθετο. να δουμε τις διαφορες αρχικα, ισως να μην ειναι μεγαλες.

http://www.tecoonline.com/

Link to comment
Share on other sites

Ας το δούμε δεν χάνουμε τίποτα, αλλά έτσι «επιβαρύνουμε» την τιμή του.

Αφού μπορούν να είναι πρόσθετα στη σειρά TR κάποιος που θα ενδιαφερθεί μπορεί να τα αγοράσει ξεχωριστά.

Άποψή μου…

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα στο να διαλέξετε διαφορετικούς τύπους από μια εταιρεία, δηλαδή TR-5, 10,15 κλπ. αρκεί να είναι από την ίδια εταιρεία.

Υποθετικά μιλώντας για συνολικά 15 τεμάχια, η έκπτωση είναι 20%. Ήδη είμαστε κατά πολύ φθηνότεροι από το Aquaristic.net και χωρίς να υπολογίζουμε και τα μεταφορικά, οπότε να λάβετε και αυτό στα υπ' όψιν.

Βασική προϋπόθεση είναι να αγοραστούν όλα μαζί. Σε περίπτωση που κάποια από αυτά δεν θα είναι διαθέσιμα δεσμευόμαστε ότι θα τα φέρουμε.

Δηλαδή με την έκπτωση του 20% οι τιμές είναι οι εξής:

TR 5 : 289.60

TR 10: 375.20 (Τιμή Aquaristic:554.10)

TR 15: 479.20 (Τιμή Aquaristic:692.10)

TR 20: 580 (Τιμή Aquaristic:833.40)

Βιαστείτε πριν μας τα πάρει το Aquaristic.net :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.. έχουμε τη πρώτη επίσημη προσφορά από το Water Inn

Ευχαριστούμε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Χε Χε θυμίζει η όλη ιστορία το «μπορδοροδοκόκκινο» της κ. Μηλιαράκη ?, αλλά δεν πειράζει αν στο τέλος είμαστε όλοι ευχαριστημένοι !!! :):):D:buttrock:

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμες της προσφορας οντως ειναι πολυ καλες :)

Link to comment
Share on other sites

καλή προσφορά και η εταιρία αξιόπιστη.εγώ είμαι μέσα αν γίνετε και με κάποιες άτοκες,το λέω γιατί οι καιροί είναι για μετρητά μόνο από siemens!!!!!!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

για τη σειρα TC κατι? οπως ειπε και ο Νικος δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα οσον αφορα το υψος της εκπτωσης, γιατι ειναι της ιδιας εταιριας. Νικο?

Link to comment
Share on other sites

για τη σειρα TC κατι? οπως ειπε και ο Νικος δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα οσον αφορα το υψος της εκπτωσης, γιατι ειναι της ιδιας εταιριας. Νικο?

και εγω έτσι πιστεύω!!! ήμουν άτυχος πέρυσι δίνανε δωροεπιταγη το μισό της αξίας νομίζω :):)

Link to comment
Share on other sites

επισης σε συνδιασμο με μια δωροεπιταγη απο το water inn θεωρω οτι θα ηταν τέλειο, και θα συνεφερε ολους.

Link to comment
Share on other sites

επισης σε συνδιασμο με μια δωροεπιταγη απο το water inn θεωρω οτι θα ηταν τέλειο, και θα συνεφερε ολους.

+1000 :)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής 5

Aiolos-910

Alan Boy

Dimaapo

Space4711

Kostas disc

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

ψηνομαι κι εγω, αναλογα τι προσφορα

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε να μπορέσει να κάνει το Water Inn «κάποια ρύθμιση» ώστε να «ενσωματωθεί» η δωροεπιταγή στη αγορά των chiller !!!!

Link to comment
Share on other sites

Fishaki αν δεν ψηθείς από μόνος σου θα σε ψήσουμε εμείς !!!

Σε προσθέτω στους συμμετέχοντες

Μέχρι στιγμής 6

Aiolos-910

Alan Boy

Dimaapo

Space4711

Kostas disc

Fishaki

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε να μπορέσει να κάνει το Water Inn «κάποια ρύθμιση» ώστε να «ενσωματωθεί» η δωροεπιταγή στη αγορά των chiller !!!!

αν θέλει το w i ολα γίνονται :) άντε παιδιά ευκαιρία είναι να μαζευτούμε να προβούμε σε ομαδική παραγγελία :):D

Link to comment
Share on other sites

Για σκέψου και το άλλο το «σατανικό»… πάμε όλοι μαζί εκεί (και οι 15). Ο ένας από μας έχει τα χρήματα για την αγορά των 15 chiller… αγοράζει λοιπόν το πρώτο και παίρνει την δωροεπιταγή που μπορεί να χρησιμοποιήσει στην επόμενη αγορά, η οποία θα γίνει αμέσως μετά… αγοράζοντας chiller… και ούτω καθ εξής !!!!

ΣΑΤΑΝΙΚΟ !!!!

:):):D:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Άντε, shake it...shake it

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχουν προσφορές και από άλλα καταστήματα :)

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχουν προσφορές και από άλλα καταστήματα :)

εμενα μου κανει εντυπωση πως ακομη περιμενεις....
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου κανει εντυπωση πως ακομη περιμενεις....

:) μέχρι να το αποφασίσετε θα τελειώσει το καλοκαίρι παιδιά.μακάρι να ήμουν και εγώ μέσα αλλά είχα μπλέξει με.....τέλος πάντων.καλή αγορά να έχετε.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να αποφασίσουν οι αναποφάσιστοι, Εμείς οι 6 το αποφασίσαμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...