Jump to content

Μαζική αγορά Chiller


Recommended Posts

Γιατί να μη περιμένω βρε Klaz.

Εννοείς ότι δεν μπορούν τα άλλα καταστήματα να ανταγωνιστούν τη προσφορά?

Ας κάνουν και επιλέγουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 228
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω παντως αφου ανηκω και στους επαγγελματιες της πολης μου εκανα οτι μπορουσα....

τι θελω να πω.

ηδη σαν καταστημα επικοινωνησαμε με 2 χοντρεμπορους ζητωντας την καλυτερη δυνατη τιμη απο ψυκτικα,και ακομα περιμενουμε απαντησεις....... :):)

νομιζω πως απλως καποιοι δεν θελουνε να πουλησουν....????τι να πω....

γι'αυτο σου λεω αιολε.....οσοι ειστε ενδιαφερομενοι προχωρηστε το.

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρώ πιο «τίμιο» να περιμένουμε και άλλες προσφορές.. για άλλα μοντέλα / τύπους και βλέπουμε από εκεί και πέρα.

Περάσαμε κάποια καλοκαίρια και χωρίς chiller, αν περιμένουμε ακόμα λίγο δεν χάλασε και ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρώ πιο «τίμιο» να περιμένουμε και άλλες προσφορές.. για άλλα μοντέλα / τύπους και βλέπουμε από εκεί και πέρα.

Περάσαμε κάποια καλοκαίρια και χωρίς chiller, αν περιμένουμε ακόμα λίγο δεν χάλασε και ο κόσμος.

συμφωνώ στόχος πρέπει να είναι να πετύχουμε προσφορά καλή αλλιώς νόημα δεν έχει!!!!μερικοί παλιοί εδώ μέσα ας βοηθήσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρώ πιο «τίμιο» να περιμένουμε και άλλες προσφορές.. για άλλα μοντέλα / τύπους και βλέπουμε από εκεί και πέρα.

Περάσαμε κάποια καλοκαίρια και χωρίς chiller, αν περιμένουμε ακόμα λίγο δεν χάλασε και ο κόσμος.

+1. :)

Επισης μια εκπτωση της ταξης του 20-30 % δεν με ικανοποιει ιδιαιτερα. Και αυτο γιατι μια τετοια αγορα με αυτη την εκπτωση νομιζω οτι η τελικη τιμη βασιζεται λογω της εκπτωσης απο πλευρας εισαγωγεα μονο. Το καταστημα που θα μας πουλησει ομως δεν θα κανει κατι παραπανω? Γνωμη μου παντα χωρις (το τονιζω) να ξερω τι επικρατει στην συγκεκριμενη αγορα. Παντως εγω ψηνομαι και για ΑΟ... αλλα τι λεμε? Μονο 6 ημαστε ακομη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, δεν μπορώ να καταλάβω...........είμαστε τόσο λίγοι???????καλά που είναι τα υπόλοιπα μελή????αν ειναι δυνατόν είπαμε να μαζευτούμε 15 και όχι 115 και είμαστε μόνο 6 :):)...........κριμα......

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως τωρα δεν ειναι καταλληλη περιοδος για να ζητησουμε προσφορα απο τα καταστηματα διοτι τωρα ξερουν και οι ιδιοι πως το προβλημα λογω ζεστης το εχουμε εμεις για αυτο και δεν υπαρχουν προσφορες απο μαγαζια .Το χειμωνα θα ειναι καλυτερη περιοδος να ζητησουμε γιατι στα μαγαζια μενει στοκ και δεν γνωριζουν αν οι εταιριες δεν βγαλουν καινουρια μοντελα

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως τωρα δεν ειναι καταλληλη περιοδος για να ζητησουμε προσφορα απο τα καταστηματα διοτι τωρα ξερουν και οι ιδιοι πως το προβλημα λογω ζεστης το εχουμε εμεις για αυτο και δεν υπαρχουν προσφορες απο μαγαζια .Το χειμωνα θα ειναι καλυτερη περιοδος να ζητησουμε γιατι στα μαγαζια μενει στοκ και δεν γνωριζουν αν οι εταιριες δεν βγαλουν καινουρια μοντελα

φίλε μου καλήμερα,ο καιρός για προσφορές λόγο και της γενικότερης κρίσης πιστεύω ενδεικνύεστε!πέρυσι όλοι στην αττική τουλάχιστον κάνανε προσφορές με πιο "γενναιόδωρη" του water inn οπότε δηλώστε συμμετοχή :( 6 άτομα είναι σαν να μην υφίσταται forum :( ειναι δυνατόν :( αντεεεεεεεεεε :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα με πάνω από 1000 προβολές και 6 συμμετοχές :(:(

Το καλοκαίρι πολλά απ τα post αναφέρονται σε θέματα ψύξης, οπότε είναι μια καλή εποχή να οργανωθούμε για την αγορά ενός chiller, σε αντίθεση με τον χειμώνα που τα καταστήματα θέλουν να ξεφορτωθούν το στοκ όπως είπε ο φίλος space.

Οπότε τι κάνουμε .. οργανωνόμαστε τώρα και αγοράζουμε τον χειμώνα? :(:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παντος δν χανετε τπτ να ρωτησετε και τωρα για 6 τσιλερ...

τα μεγαλα καταστηματα ισως σας κανουν καλη τιμη...

γιατι δεν νομιζω 1 μονο μαγαζι να πουλησει 6 τσιλερ μεσα σε ενα καλοκαιρι... :(

Link to comment
Share on other sites

Υπήρξε προσφορά από «μικρό» κατάστημα εδώ στη Θεσσαλονίκη για 30% και άφησε να εννοηθεί ότι ίσως και παραπάνω, αλλά επειδή ήταν σε προσωπικό επίπεδο δεν μπορώ να το τεκμηριώσω και περιμένω να κάνει την «επίσημη» προσφορά μέσα από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειστε σιγουρα 6 ατομα φιλε αν θελεις ανοιξε νεο θεμα στην ενοτητα "μαγαζια" (του φορουμ)

και πες οτι ειμαστε 6 ατομα και θελουμε να παρουμε τσιλερ.. υπαρχει καμια προσφορα... :(:hysterical:

ετσι θα υπαρξει και ανταγωνισμος.. :(:(

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα (και περιμένω) μεγαλύτερη συμμετοχή ώστε να ξεφύγουμε από τις μεσοβέζικες λύσεις με ανεμιστήρες και βεντάλιες !!! :(:(:(

Έξι άτομα νομίζω ότι είμαστε λίγοι για να πετύχουμε «γενναιόδωρη» έκπτωση.

Αν μαζευτούμε από 10 και πάνω τότε θα βάλω την ανακοίνωση και στα καταστήματα….

Αλλά μη μου πεις ότι δεν θα την είδαν μέχρι τώρα !!!!

To Water Inn και οι AZORES πως την διάβασαν δηλαδή και συμμετείχαν ο καθένας με τον τρόπο του !!!

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Είναι και το άλλο.. όλοι μας πάμε από κάπου και ψωνίζουμε.. λίγο πολύ θα έχουμε γίνει «κολλητοί» με κάποια από τα καταστήματα και πολύ άνετα θα μπορούσαμε να πούμε : Μήτσο .., Γιώργο … Κώστα..για δες ένα θέμα στο ΑΖ μπας και σε ενδιαφέρει !!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν ειδα σε κανενα μαγαζι να βγαζει σε προσφορα τσιλερ το χειμωνα.

ολες οι προσφορες το καλοκαιρι πεφτουν

οποτε πιστευω ειτε τωρα ειτε το χειμωνα την ιδια εκπτωση θα παρουμε.

ας μαζευτουμε πιο πολλα ατομα και μετα ισως εχουμε και κατι καλυτερο σε εκπτωση...........

ατιμη κριση.............

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου καλήμερα,ο καιρός για προσφορές λόγο και της γενικότερης κρίσης πιστεύω ενδεικνύεστε!πέρυσι όλοι στην αττική τουλάχιστον κάνανε προσφορές με πιο "γενναιόδωρη" του water inn οπότε δηλώστε συμμετοχή :hysterical: 6 άτομα είναι σαν να μην υφίσταται forum :( ειναι δυνατόν :hysterical: αντεεεεεεεεεε :hysterical::hysterical:

δεν βλέπω φως :( σε λίγο φτάνω τον λογαριασμό μου στα 3000 ευρώ και θα έχω έκπτωση απο water inn βέβαια και κάνα διαζύγιο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :( πάντως απορώ οι θαλασσινοί που κατά παράδοση τα "χώνουν" πιο χοντρά τα φράγκα έχουν όλοι chiller?????????

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής 7

Aiolos-910

Alan Boy

Dimaapo

Space4711

Kostas disc

Fishaki

tsagos

Άντε φτάσαμε στη μέση !!!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε ολοι αφτιά! σε αλλο ποστ βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη κιολας δεν θελω να σας χαλασω το ποστ

θα κανω ενα project και θα σας δωσω ενα λινκ με λεπτομεριες

εσεις συνεχιστε τη καλη δουλιτσα που κανετε εδω γιατι μπορει να εχει και αποτυχια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε - άντε περιμένουμε νέα σου (σε άλλο topic) .. έχω εμπιστοσύνη στις ικανότητες σου !!!

ΑΑΑΑΑ και να είσαι σίγουρος ότι θα σου βάλω δύσκολα σ αυτήν τη κατασκευή !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...