Jump to content

3η Συνάντηση Β.Ελλαδος Αquazone


ΑΚΗΣ

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων. Είχα ζητήσει λίγη moss από τον Στάθη... Στάθη δώσε την στα παιδιά που θα έρθουν.

Ελπίζω να τα καταφέρω την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 169
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Παιδιά, ειάνι λίγο αργά, αλλα έχει κανεις μια 2η γενίστρα να δανείσει για καμια βδομάδα, γιατί έχω ήδη χάσει μια γεννα (γέννησε μέσα στην σακούλα μεταφοράς και μεσα σε 10' ηταν αφαντά τα μικρά και τώρα θα ξαναγεννήσει μεσα στην εβδομάδα, αν όχι μεσα στο σαβ/κο και θα ήθελα να τα μεγαλώσω :thumbup: . Όχι για πολύ καιρό μωρε. Να, να γεννήσει να μεγαλώσουν λίγο τα μικρά για να μην τα τρώνε και θα την δώσω πίσω. Αν υπάρχει και μπορείτε να φέρετε στην συνάντηση θα σας ήμουν υπόχρεος. :)

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω ο καιρος να πτωήσει κανέναν :) οποιος δεν έρθει :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - perlas
Link to comment
Share on other sites

σταθη και μιλτο σας εχω στειλει το κινητο μου με πμ

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω λιγο δυσκολα .........

εχω πυρετο

μη σας κολλησω κι ολας........

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν απλα ΤΕΛΕΙΑ. :)

αν και θα ακολουθησουν οι καθιερωμενες φωτος,μιλαμε για πολυυυ κοσμο.μετρησα πανω απο 30 ατομα και μαλιστα ειχαμε και μερικες απουσιες δικαιολογημενες και μη......,σε λιγο και αν συνεχισουμε με αυτους τους ρυθμους θα πρεπει να μετακομησουμε ακριβως διπλα στο καυτατζογλειο..!!!!!

νομιζω πλεον οτι το μυνημα εληφθει,και η διψα των χομπιστων της πολης μας (και οχι μονο)ΑΠΑΙΤΕΙ τις συναντησεις του ΑΖ,και γιαυτον το σκοπο θα δουλεψουμε ολοι μας.

ενα μπραβο σε ολους,ευχαριστουμε για τα δωρακια τους σπονσορες,και τον δικο μας τον αγαπητο σταματη για τις ευγενικες του προσφορες...

to be continued.... :thumbup:

ΥΓ.νομιζω επισης πως βοηθησε και ο χωρος,αν και πεσαμε σε ωρα αθλητικων και ειχε λιγο παραπανω βαβουρα,αυτο το διορθωνουμεστο μελλον...

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν απλα ΤΕΛΕΙΑ. :)

αν και θα ακολουθησουν οι καθιερωμενες φωτος,μιλαμε για πολυυυ κοσμο.μετρησα πανω απο 30 ατομα και μαλιστα ειχαμε και μερικες απουσιες δικαιολογημενες και μη......,σε λιγο και αν συνεχισουμε με αυτους τους ρυθμους θα πρεπει να μετακομησουμε ακριβως διπλα στο καυτατζογλειο..!!!!!

νομιζω πλεον οτι το μυνημα εληφθει,και η διψα των χομπιστων της πολης μας (και οχι μονο)ΑΠΑΙΤΕΙ τις συναντησεις του ΑΖ,και γιαυτον το σκοπο θα δουλεψουμε ολοι μας.

ενα μπραβο σε ολους,ευχαριστουμε για τα δωρακια τους σπονσορες,και τον δικο μας τον αγαπητο σταματη για τις ευγενικες του προσφορες...

to be continued.... :)

ΥΓ.νομιζω επισης πως βοηθησε και ο χωρος,αν και πεσαμε σε ωρα αθλητικων και ειχε λιγο παραπανω βαβουρα,αυτο το διορθωνουμεστο μελλον...

παιδια περασα υπεροχα....και ηταν η1 φορα που ηρθα και σιγουρα θα ξαναερθω!!!!!ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους για τα κλαδεματα και τη παρεα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν απλα ΤΕΛΕΙΑ. :)

αν και θα ακολουθησουν οι καθιερωμενες φωτος,μιλαμε για πολυυυ κοσμο.μετρησα πανω απο 30 ατομα και μαλιστα ειχαμε και μερικες απουσιες δικαιολογημενες και μη......,σε λιγο και αν συνεχισουμε με αυτους τους ρυθμους θα πρεπει να μετακομησουμε ακριβως διπλα στο καυτατζογλειο..!!!!!

νομιζω πλεον οτι το μυνημα εληφθει,και η διψα των χομπιστων της πολης μας (και οχι μονο)ΑΠΑΙΤΕΙ τις συναντησεις του ΑΖ,και γιαυτον το σκοπο θα δουλεψουμε ολοι μας.

ενα μπραβο σε ολους,ευχαριστουμε για τα δωρακια τους σπονσορες,και τον δικο μας τον αγαπητο σταματη για τις ευγενικες του προσφορες...

to be continued.... :)

ΥΓ.νομιζω επισης πως βοηθησε και ο χωρος,αν και πεσαμε σε ωρα αθλητικων και ειχε λιγο παραπανω βαβουρα,αυτο το διορθωνουμεστο μελλον...

Καλα ασε τα λογια και ανεβασε καμια φωτογραφια να δουμε. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ασε τα λογια και ανεβασε καμια φωτογραφια να δουμε. :thumbup:

:)

Y.Γ. Τα οναματα να βαλετε ειπαμε για να σςα μαθουμε!!! :)

Link to comment
Share on other sites

μην βιαζεστε.θα περιμενουμε ολοι μας να επιστρεψουν και οι φωτογραφοι.... :)

Link to comment
Share on other sites

μην βιαζεστε.θα περιμενουμε ολοι μας να επιστρεψουν και οι φωτογραφοι.... :)

Θα πας στο παιχνιδι αυριο;

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και ο Φωτογραφος... καντε λιγη υπομιονη....ανεβαζω τις φωτος........

Να πω οτι η συναντηση ηταν ολα τα money!!!! πολυ καλος κοσμος!!! πολυ κεφι!!! χαβαλες και ψαροσυζητηση!!!!!

:hysterical: Ευχαριστουμε το ΑΖ και τον Σταματη για τα "δωρα" και τις μπλουζες.... :):thumbup::)

ερχοντε οι φωτος....................................... :D:P:blink:

Link to comment
Share on other sites

ενα ευχαριστω κι απο μενα στο σταματη και γενικα στο ΑΖ για τα δωρακια.κι εγω με τη σειρα μου να πω πως ολα ηταν υπεροχα.χαρηκα που ειδα πολλους φιλους και επισης που γνωρισα καινουργιους.θα συμφωνησω με τον klaz.η επομενη συναντηση στο καυταντζογλειο(μπας και γεμισει κι αυτο καμια φορα).περιμενουμε σταθη τις φωτο :):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγχαρητηρια στους διοργανωτες!!! :)

Ηταν φανταστικα. Τουλαχιστον εγω εμαθα παρα πολλα πραγματα. Ευχαριστω :thumbup:

Περιμενω την επομενη συναντηση!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ολα ήταν πολυ ωραια παιδια!Ηρθαν πολλα ατομα,παραπανω αποτι υπολογιζαμε ειναι η αληθεια. :)

Αφου δεν προλαβα ουτε να μιλησω με ολους :) .

Σταματη ευχαριστουμε για αυτα που μας εστειλες και Αντωνη που τα κουβαλησες :thumbup: .

Παντα τετοια και συντομα θα κανονισουμε για την επομενη. :D

Link to comment
Share on other sites

Hahaha! Ήταν όντως πολύ ωραία! Εμαθα αρκετά και αρκετούς :thumbup:!! Πότε θα κανονίσουμε την επόμενη; :P:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...