Jump to content

Για να μας φτιάξει η διάθεση....


Recommended Posts

Μόλις είχα καθήσει, όταν ακούω μία φωνή απ' το διπλανό χώρισμα να μου λέει :α

"Γεια σου, τι γίνεται";

Δεν συνηθίζω ν' αρχίζω συζήτηση στην τουαλέτα, αλλά δεν ξέρω τι μ' έπιασε κι απάντησα, λίγο σαστισμένος,

"Είμαι πολύ καλά!"

Κι ο άλλος λέει:

"Και τι κάνεις;"

Μα τι ερώτηση είναι αυτή; Σ' εκείνο το σημείο σκέφτηκα ότι η κατάσταση ήταν λίγο περίεργη, και του απαντάω:

"Ε, ό,τι κι εσύ, ταξιδεύω!"

Ενώ προσπαθώ να βγω έξω όσο πιό γρήγορα μπορώ, ακούω κι άλλη ερώτηση:

"Μπορώ να έρθω από κει;"

Αυτή η ερώτηση ήταν υπερβολική για μένα, αλλά υπέθεσα ότι θα μπορούσα να τελειώσω ευγενικά τη συζήτηση. Οπότε απαντάω :

"Καλύτερα όχι, έχω δουλειά αυτή τη στιγμή!"

Και τότε ακούω τον άλλο να λέει νευρικά:

"Κοίτα, θα πρέπει να σε κλείσω. Είναι ένας μ**** στη διπλανή τουαλέτα που απαντά συνεχώς στις ερωτήσεις μου!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

x0a0x0a0x0a0x0a0x0a σταθερη αξια αυτο το ανεκδοτατσι ;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

χαχααααααα εππππ ωπππππππ !!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο φιλε! ;):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

AΨΟΓΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οδηγός αυτοκινήτου τρέχει µε 200.

Περνάει µπροστά από περιπολικό, το οποίο αρχίζει να τον καταδιώκει. Κάποια στιγµή, ο οδηγός κάνει στην άκρη και σταµατάει.

Μπάτσος: - Πας καλά άνθρωπέ µου? Θέλεις να σκοτώσεις κόσµο?

Οδηγός: - Εχµ... έτρεχα ε?

Μπάτσος: - Μόνο έτρεχες? Άδεια, δίπλωµα.

Οδηγός: - Ξέρετε... δεν έχω.

Μπάτσος: - ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ? Και τρέχεις έτσι? Δεν πάµε καλά.. Βγες από το αυτοκίνητο.

Οδηγός: - Αν θέλετε να µε ψάξετε, θα έλεγα να µην το κάνετε.

Μπάτσος: - Γιατί?

Οδηγός: - Ε να.. έχω και το σταφ επάνω µου.

Μπάτσος: - Σταφ? Ναρκωτικά??? Έχεις και ναρκωτικά??!?

Οδηγός: - Ε γιατί νοµίζατε πως έτρεχα.. έχω να κάνω παράδοση.. άσε που µε καθυστέρησε και ο έµπορας και έχω αργήσει.

Μπάτσος: - Μα εσύ δεν παίζεσαι µε τίποτα. Βγες έξω, θα ψάξω και το αυτοκίνητο.

Οδηγός: - Πάντως εγω στη θέση σας δε θα κοιτούσα κάτω από το κάθισµα.

Μπάτσος: - Γιατί?

Οδηγός: - Εεε.. είναι το όπλο µου εκεί.

Μπάτσος: - ΟΠΛΟΦΟΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ???!?

Οδηγός: - Ε τι έτσι θα πάω στο ßέρι? Δε λες καλά που το είχα µαζί µου, έτοιµος ήταν ο άλλος να µου την ανάψει, ευτυχώς πρόλαßα να τραßήξω πρώτος.. τώρα έχω να ξεφορτωθώ και το πτώµα.

Μπάτσος: - Πτώµα? Ποιο πτώµα?

Οδηγός: - Αυτό του έµπορα στο πορτ-µπαγκαζ.

Μπάτσος: - ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤ-ΜΠΑΓΚΑΖ?????? Τρελαίνεται ο µπάτσος, καλεί αµέσως ενισχύσεις, φτάνουν αντιτροµοκρατικές, εγκληµατολογικό, περιπολικά, ελικόπτερο, ακροßολίζονται κοµµάντα γύρω από το αυτοκίνητο. Σκάει ο διοικητής.

Διοικητής: - Τα χαρτιά σου. Ανοίγει ο οδηγός το ντουλαπάκι, ßγάζει τα χαρτιά και του τα δίνει.

Διοικητής: - Αφού είχες χαρτιά γιατί είπες στο όργανο πως δεν έχεις?

Οδηγός (έκπληκτος): - Εγώ??

Διοικητής: - Τέλος πάντων, ßγες σε παρακαλώ από το αυτοκίνητο.

Βγαίνει ο οδηγός, πέφτουν επάνω του τέσσερις, τον ψάχνουν.. τίποτα.

Διοικητής: - Που είναι τα ναρκωτικά?

Οδηγός: - Ποια ναρκωτικά κύριε διοικητά?

Διοικητής: - Εδώ το όργανο µας είπε ότι έχεις ναρκωτικά επάνω σου.

Οδηγός: - Εγώ??

Διοικητής: - Ψάξτε το αυτοκίνητο. Πλακώνουν άλλοι δέκα µε σκυλιά κλπ κλπ, ψάχνουν παντού... τίποτα.

Διοικητής: - Μα καλά, τα όπλα που είναι?

Οδηγός: - Ποια όπλα κύριε διοικητα?

Διοικητής: - Το όργανο µας είπε ότι έχεις όπλο στο αυτοκίνητο.

Οδηγός: - ΕΓΩ?

Διοικητής: - Ουφφφ... µα τι γίνεται εδώ... τέλος πάντων, άνοιξε το πορτ-µπαγκαζ. Το ανοίγει ο οδηγός... τίποτα µέσα.

Διοικητής: - Το πτώµα που είναι?

Οδηγός: - Ποιο πτώµα κύριε διοικητά?

Διοικητής: - Μα το όργανο µας είπε...

Οδηγός (έξαλλος): - Ε µα σας είπε το ένα, σας είπε το άλλο, σε λίγο θα σας πει ότι πηγαινα και µε 200!!!

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Μαγκας ο τυπος,ηθελε να γλυτωσει την κληση.

ΜΠΡΑΒΟ Μητσο!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βλεπω ότι πέσαν τα Κρητικά εδώ από τον φίλο NAVY διαβάστε ένα περιστάτικό που λένε ότι έχει συμβεί στην Κρήτη.

Μετά από κλασσικό κρητικό γάμου που όλοι πίνουν τσικουδιά και γίνονται λιώμα (ξέρεις εσύ NAVY από αυτά) φεύγει με το αυτοκίνητο μια οικογένεια (μπαμπας-μαμα-παιδί) για να γυρίσουν σπίτι. Στο δρόμο τους σταματάει αστυνομικό μπλόκο για αλκοτέστ. Κάνουν στον πατέρα δείχνει κόκκινα. Λέει ο πατέρας στον αστυνομικό αποκλείετε δεν έχω πιει καθόλου το μηχάνημα είναι χαλασμένο και αν δεν με πιστεύειες κάνε αλκοτέστ και στο κοπέλι ( το οποίο ήταν περίπου 7 χρονών). Κάνει λοιπόν και στο πιτσιρίκι στα κόκκινα το μηχάνημα και έτσι ο αστυνομικός πείθετε ότι το μηχάνημα είναι χαλασμένο και τους αφήνει και φεύγουν. Μόλις μπαίνουν στο αμάξι και φεύγουν λέει ο πατέρας στην μάνα: είδες γιατί σου είπα να αφήνεις το κοπέλι να πίνει τσικουδιά;;;;

Τα σχόλια δικά σας. Κρητηκοί δεν παίζονται με τίποτα ;) (με την καλή έννοια φυσικά το λέω)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βλεπω ότι πέσαν τα Κρητικά εδώ από τον φίλο NAVY διαβάστε ένα περιστάτικό που λένε ότι έχει συμβεί στην Κρήτη.

Μετά από κλασσικό κρητικό γάμου που όλοι πίνουν τσικουδιά και γίνονται λιώμα (ξέρεις εσύ NAVY από αυτά) φεύγει με το αυτοκίνητο μια οικογένεια (μπαμπας-μαμα-παιδί)  για να γυρίσουν σπίτι. Στο δρόμο τους σταματάει αστυνομικό μπλόκο για αλκοτέστ. Κάνουν στον πατέρα δείχνει κόκκινα. Λέει ο πατέρας στον αστυνομικό αποκλείετε δεν έχω πιει καθόλου το μηχάνημα είναι χαλασμένο και αν δεν με πιστεύειες κάνε αλκοτέστ και στο κοπέλι ( το οποίο ήταν περίπου 7 χρονών). Κάνει λοιπόν και στο πιτσιρίκι στα κόκκινα το μηχάνημα και έτσι ο αστυνομικός πείθετε ότι το μηχάνημα είναι χαλασμένο και τους αφήνει και φεύγουν. Μόλις μπαίνουν στο αμάξι και φεύγουν λέει ο πατέρας στην μάνα: είδες γιατί σου είπα να αφήνεις το κοπέλι να πίνει τσικουδιά;;;;

Τα σχόλια δικά σας. Κρητηκοί δεν παίζονται με τίποτα  :thumbup:  (με την καλή έννοια φυσικά το λέω)

19111[/snapback]

Κ Α Λ Ο Ο Ο Ο Ο ;):thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΟΡΕΞΗ , ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ

ΕΛΑ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΜΙΑ ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ , ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Κ Α Λ Ο Ο Ο Ο Ο :thumbup:  :wootwoot:  :wootwoot:  :band:  :band:

ΟΙ  ΚΡΗΤΙΚΟΙ  ΣΤΗΝ  ΟΡΕΞΗ , ΔΕΝ  ΚΑΝΟΥΝΕ  ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ

ΕΛΑ  ΝΑ  ΠΙΕΙΣ  ΜΙΑ  ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ , ΚΑΙ  ΔΕ  ΘΑ  ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ.

19128[/snapback]

Πέρυσι το καλοκαίρι είχα πάει διακοπές στην όμορφη Κρήτη.

Τις 2 τελευταίες μέρες πριν φύγω είχα καεί τόσο πολύ απο τον ήλιο που το βράδυ δεν μπορούσα να ξαπλώσω να κοιμηθώ. :wub:

Ένιωθα ένα τρομερό κάψιμο σε όλο μου το κορμί. :wub:

Η κατάσταση είχε γίνει αφόρητη. Έπρεπε να κάνω κάτι οπωσδήποτε για να μπορέσω να κοιμηθώ.

Φόρεσα λοιπόν μετα βίας κάτι ελαφρύ μιας και το κάψιμο δεν μου άφηνε περιθώρια και σε 2 ώρες είχα πιεί 24 τσικουδιές σε μορφή σφηνακίων :thumbup:

Κατόπιν υποβοήθησης επέστρεψα στο δωμάτιο.

Ένα μούδιασμα σε όλο μου το κορμί. Ούτε κάψιμο, ούτε τσιμπήματα ούτε τίποτα.

Αυτό ήταν.

Κοιμήθηκα σα πουλάκι. :thumbup:

Την άλλη μέρα το πρωί ήδη ένιωθα καλύτερα. ;)

Φάρμακο Φάρμακο η τσικουδιά. :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Φάρμακο Φάρμακο η τσικουδιά. :thumbup::thumbup:

19192[/snapback]

Κ Α Ρ Δ Ι Ο Ζ Ο Λ - ΣΙΡΟΠΙ [ ΡΑΚΙ ]

ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΦΑΡΜΑΚΟΥ

1) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : Παρασκευαζεται απο στραφυλλα [ τσαμπουρα ] δια αποσταξεος υπο καζανιου.

2) ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ : Καρδιοτονοτικο παυσιπονο, θεραπευει πασαν νοσον. Ενδεικνυται στην αντιμετωπιση ολων των προβληματων.

3) ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ : Βρεφη και παιδια εως 17 ετων απαγορευεται. Ενηλικες οσο χωραει το τουλουμι τους, η μεχρι να χασουνε τον ελεγχο.

4) ΤΡΟΠΟΣ ΛΗΨΕΩΣ : Ποτηρακι ποτηρακι με συνοδεια καλου μεζε. Ξεροσφυρι Α Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι.

5) ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΕΙΣ : Αμα πινεις ρακι θα πινεις ρακι. Μπυρες , ρετσινες , ουισκια , και αλλα ξυδια κομμενα.

6) ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ: Το καρδιοζολ γινεται πολυ καλα ανεκτο , ενδεχεται ομως με τις πολυ υψηλες δοσεις να εμφανιστουν γαστρεντερικες διαταραχες , ναυτια , οι οποιες υποχωρουν με την ελαττωση της δοσης , ή με διακοπη της θεραπειας. Αμα συνεχιστει η ληψη φαρμακου, μετα τα βλεπεις ολα στριφογυριστα και γενικως ισια. Το φαρμακο δεν εχει καμια επιδραση στην ικανοτητα οδηγησης και χειρισμου μηχανηματων [ σε μικρες δοσεις ]

7) ΥΠΕΡΔΟΣΟΛΟΓΙΑ : Πλυση στομαχου. [ κριμα τσι μεζεδες ]

8) ΜΟΡΦΗ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ Μονο σε υγρη μορφη και κυκλοφορει σε συσκευασιες , καραφακια , μποτιλιες , κανιστρακια.

:wootwoot:;):wootwoot::thumbup::band::thumbup::band::thumbup:

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΜΕΡΑ Ο ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΟΔΗΓΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ.

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΣΤΡΙΒΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ Σ' ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ. ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΝΑΣ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ.

ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ , ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΨΑΡΑΝΤΩΝΗ .

[ Ο ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ ] ΒΡΕ ΑΝΤΩΝΗ ΗΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΠΟΥ ΠΑΣ ?, ΔΕΝ ΘΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.?

[ Ο ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ] ΜΕ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΤΟΥ ΛΕΕΙ, ΝΤΑ ΓΙΑΝΤΑ ΜΠΡΕ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΕΝΑ ΕΧΕΤΕ ????

;):thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΕΝΟΣ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟΥ.

ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΗΝ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙ ΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΤΟΜΟ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.

ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ Η ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ, ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ.

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ] ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΤΙ ΣΟΙ ΣΚΥΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ??

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ] ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΚΑΙ Η ΡΑΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ.

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ] ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ??

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ] ΝΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΕΜΕΝΑ.

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ] ΣΩΠΑ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ !!!

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ] ΕΣΥ ΤΙ ΕΝΤΟΜΟ ΕΙΣΑΙ ???

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ] ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ.

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ] ΑΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ , ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΕΕΙ. ΕΕΕΕΕΕ !!!! ΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΝ.

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::):D:lol::thumbdown::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ  ΜΕΡΑ  ΜΙΑ  ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ  ΚΑΘΕΤΕ  ΣΤΗΝ  ΜΥΤΗ  ΕΝΟΣ  ΛΥΚΟΣΚΥΛΟΥ.

ΜΕ  ΑΠΟΡΙΑ  ΤΟ  ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ  ΤΗΝ  ΚΟΙΤΑΖΕΙ  ΜΗΝ  ΞΕΡΩΝΤΑΣ  ΤΙ  ΣΟΙ  ΕΙΝΑΙ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΕΝΤΟΜΟ  ΠΟΥ  ΚΑΘΗΣΕ  ΠΑΝΩ  ΤΟΥ.

ΑΠΟΡΙΑ  ΕΙΧΕ  ΚΑΙ  Η  ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ  ΑΦΟΥ  ΔΕΝ  ΕΙΧΕ  ΞΑΝΑΔΕΙ  ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ,  ΚΑΙ  ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ  ΝΑ  ΤΟ  ΡΩΤΗΣΕΙ  ΓΙΑ  ΝΑ  ΤΙΣ  ΦΥΓΕΙ  Η  ΑΠΟΡΙΑ. 

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ] ΔΕΝ  ΜΟΥ  ΛΕΣ  ΕΣΥ  ΤΙ  ΣΟΙ  ΣΚΥΛΟΣ  ΕΙΣΑΙ  ??

[  ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ]  ΔΕΝ  ΜΕ  ΞΕΡΕΙΣ ?  ΕΓΩ  ΕΙΜΑΙ  Ο  ΠΙΟ  ΔΥΝΑΤΟΣ  ΣΚΥΛΟΣ  ΚΑΙ  Η  ΡΑΤΣΑ  ΜΟΥ  ΕΙΝΑΙ  ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ.

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ]  ΤΙ ΕΙΝΑΙ  ΤΟ  ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ?? 

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ]  ΝΑ  Ο  ΠΑΤΕΡΑΣ  ΜΟΥ  ΗΤΑΝ  ΛΥΚΟΣ  ΚΑΙ  Η  ΜΑΝΑ  ΜΟΥ          ΣΚΥΛΑ  ΚΑΙ  ΚΑΝΑΝΕ  ΕΜΕΝΑ.

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ]  ΣΩΠΑ  ΤΙ  ΜΟΥ  ΛΕΣ !!!

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ]  ΕΣΥ  ΤΙ  ΕΝΤΟΜΟ  ΕΙΣΑΙ ???

[ ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ ]  ΕΓΩ  ΕΙΜΑΙ  ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ.

[ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ ]  ΑΧΙΖΕΙ  ΝΑ  ΚΑΝΕΙ  ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ  ΣΚΕΨΕΙΣ ,  ΚΑΙ  ΤΙΣ  ΛΕΕΙ.  ΕΕΕΕΕΕ !!!!  ΜΑ  ΝΟΜΙΖΩ  ΟΤΙ  ΟΙ  ΔΙΚΟΙ  ΣΟΥ  ΤΟ  ΠΑΡΑΚΑΝΑΝ.

:hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :)  :D  :lol:  :thumbdown:  :thumbup:  :thumbup:

19539[/snapback]

:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...