Jump to content

Παρουσιαση ενυδρειου


clooyn

Recommended Posts

To κατεβαζω αλλα δεν μπορω να το ανοιξω :( .Για τσεκαρε το λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Και σ εμενα δεν ανοιγει.Μπορει να δωσει κανεις τα φωτα του,μου βγαζει κατι για τις ενημερωσεις :(

Link to comment
Share on other sites

Eχεις ανεβασει μια φωτογραφια, ε?

Πες μας και δυο λογια για το ενυδρειο και τους κατοικους του. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο τρεχει τεσσερις μηνες περιπου.Ειναι600λ +100λ σαμπ,εχει40κζβ και καπια νεκρα κοραλια.Η κυκλοφορία του νερού γίνεται με δύο τουρμπέλες χιλιάρες και ένα εσωτερικό φίλτρο 2500 λ την ώρα. Το σαμπ αποτελείται απο τέσσερα χωρίσματα, στο πρώτο έχω βάλει υαλοβάμβακο και σφουγγάρι και στο δεύτερο μακαρόνι και χοντρή ασβεστολιθική άμμο στο τρίτο έχω βάλει την uv και στο τέταρτο βρίσκεται η αντλία που στέλνει το νερό πάνω στο ενύδρείο και ο κυκλοφοριτής του σκίμερ το οποίο στέλνει το σκιμαρισμένο νερό στο δεύτερο χώρισμα. Το ενυδρειο έχει δύο όψεις, σαλόνι και κρεβατοκάμαρα και τα ψάρια που φιλοξενεί μέσα είναι μια ντεκόρα, ένα χαβανέζο, ένα χρυσόπτερο, δύο κλόουν πέρκουλα, ένα κλόουν πέρκουλα μάυρο, δύο κλόουν pink και ένα blue tank.

Νέες καλύτερες φωτογραφίες θα σας στείλω άμερα. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το ενυδρειο ειναι στην πλατη του καναπε? Δεν θες να το βλεπεις? :blink: ......Ομορφο φιλε το ενυδρειο σου!

Link to comment
Share on other sites

op.bmpui.bmprt.bmpj.bmpfoto Eυχαριστω για τα καλα λογια.Το ενυδρειο μου ηταν αποθυμενο για αρκετα χρονια.Μελλοντικα,προοριζετε για ριφ αλλα επειδη εχω ματωσει λιγο για να το φτασω ως εδω θα το αφησω για αργοτερα.Σε επομενη φαση θελω να βαλω καλύτερο φωτισμό, και να προσθέσω λίγο ακόμα ζβ. Ο καναπες καθε μερα αλλαζει θεση, στο τελος θα παει απο μονος του εκει που πρεπει.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...