Jump to content

κι εγω εδω


babinio

Recommended Posts

οπως λεει κι ο τιτλος κι εγω εδω.στους θηρευτες.μετα απο ενα περασμα απο τους απιθανους δισκους και τα χαμηλα ph το αποφασισα πλεον.τι θελω στο ενυδρειο μου;ενα αγριο ψαρι.ενα θηρευτη.ενα ψαρι το οποιο ναι.σε κοιταζει στα ματια.εδω και μια ωρα περιπου ο νεος κατοικος του ενυδρειου μου ενα serrasalmus sanchezi.η προσαρμογη τελειωσε και ηδη ειναι στο νεο του σπιτικο.αυτα για αρχη.απο βδομαδα που θα χαλαρωσει και το ψαρι θα γινει και η παρουσιαση.

σταθηηηηη...ετοιμαζε τις φωτογραφικες.

ενα ευχαριστω στον φιλο taito για το υπεροχο ψαρι ΚΑΙ ενα μεγαλο ευχαριστω

στον antonis t83 για τις μεχρι τωρα πληροφοριες του(σε περιμενω αντωνακη αυριο)

Link to comment
Share on other sites

οπως λεει κι ο τιτλος κι εγω εδω.στους θηρευτες.μετα απο ενα περασμα απο τους απιθανους δισκους και τα χαμηλα ph το αποφασισα πλεον.τι θελω στο ενυδρειο μου;ενα αγριο ψαρι.ενα θηρευτη.ενα ψαρι το οποιο ναι.σε κοιταζει στα ματια.εδω και μια ωρα περιπου ο νεος κατοικος του ενυδρειου μου ενα serrasalmus sanchezi.η προσαρμογη τελειωσε και ηδη ειναι στο νεο του σπιτικο.αυτα για αρχη.απο βδομαδα που θα χαλαρωσει και το ψαρι θα γινει και η παρουσιαση.

σταθηηηηη...ετοιμαζε τις φωτογραφικες.

ενα ευχαριστω στον φιλο taito για το υπεροχο ψαρι ΚΑΙ ενα μεγαλο ευχαριστω

στον antonis t83 για τις μεχρι τωρα πληροφοριες του(σε περιμενω αντωνακη αυριο)

Θα ερθει αυριο ο ατιμος και δεν πηρε ουτε ενα τηλ!? κανονιστε θελω και γω καφε.....

Φιλε Μπαμπη αυτο εννοητε θα ερθω για Special Φωτογραφιση... και μιας και εχω σχεδον ιδιο ψαρακι ειμαι συνιθισμενος... :)

ευχομαι να σου ζησει το ψαρακι σου και οτι θελεις εδω ειμαστε.... :glare::D

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθει αυριο ο ατιμος και δεν πηρε ουτε ενα τηλ!? κανονιστε θελω και γω καφε.....

Φιλε Μπαμπη αυτο εννοητε θα ερθω για Special Φωτογραφιση... και μιας και εχω σχεδον ιδιο ψαρακι ειμαι συνιθισμενος... :)

ευχομαι να σου ζησει το ψαρακι σου και οτι θελεις εδω ειμαστε.... :glare::D

μου ειπε πως θα ρθει.αν μας κανει την τιμη και εμφανιστει να περιμενεις τηλ για καφεδακι μπροστα στο ενυδρειο το απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

μου ειπε πως θα ρθει.αν μας κανει την τιμη και εμφανιστει να περιμενεις τηλ για καφεδακι μπροστα στο ενυδρειο το απογευμα.

Αντε!!! Θα παρω και φωτογραφικη.... :):glare:

Link to comment
Share on other sites

οπως λεει κι ο τιτλος κι εγω εδω.στους θηρευτες.μετα απο ενα περασμα απο τους απιθανους δισκους και τα χαμηλα ph το αποφασισα πλεον.τι θελω στο ενυδρειο μου;ενα αγριο ψαρι.ενα θηρευτη.ενα ψαρι το οποιο ναι.σε κοιταζει στα ματια.εδω και μια ωρα περιπου ο νεος κατοικος του ενυδρειου μου ενα serrasalmus sanchezi.η προσαρμογη τελειωσε και ηδη ειναι στο νεο του σπιτικο.αυτα για αρχη.απο βδομαδα που θα χαλαρωσει και το ψαρι θα γινει και η παρουσιαση.

σταθηηηηη...ετοιμαζε τις φωτογραφικες.

ενα ευχαριστω στον φιλο taito για το υπεροχο ψαρι ΚΑΙ ενα μεγαλο ευχαριστω

στον antonis t83 για τις μεχρι τωρα πληροφοριες του(σε περιμενω αντωνακη αυριο)

να σου ζησει φιλαρακι :glare: , περιμενουμε φωτο

ειναι πολυ ωραια και εξυπνα ψαρια :) αλλα προσωπικα προτιμο τα puffer :D

Link to comment
Share on other sites

αντε να σου ζησει Μπαμπη! μεγαλωνει το πιρανχοκλαμπ!!

αυριο δεν θα ερθω αλλα θα ερθω οπωσδηποτε μεχρι την δευτερα για πιρανχοκαφε κ πιρανχοσυζητηση κ θα πεσουν καμπανες αν δω οτι δεν ειστε προβλεπομενοι!

για φωτο δεν λεω τιποτα, θα το δω απο κοντα :)

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει φιλαρακι :D , περιμενουμε φωτο

ειναι πολυ ωραια και εξυπνα ψαρια :D αλλα προσωπικα προτιμο τα puffer :D

να σαι καλα φιλος. :blink::hysterical::hysterical:

γρηγορο το καλοσορισμα βλεπω στους θηρευτες :):glare::D

Link to comment
Share on other sites

αντε να σου ζησει Μπαμπη! μεγαλωνει το πιρανχοκλαμπ!!

αυριο δεν θα ερθω αλλα θα ερθω οπωσδηποτε μεχρι την δευτερα για πιρανχοκαφε κ πιρανχοσυζητηση κ θα πεσουν καμπανες αν δω οτι δεν ειστε προβλεπομενοι!

για φωτο δεν λεω τιποτα, θα το δω απο κοντα :hysterical:

να σαι καλα φιλος. :hysterical::hysterical::hysterical:

γρηγορο το καλοσορισμα βλεπω στους θηρευτες :):glare::D

:D:D:D:blink:

Link to comment
Share on other sites

αντε να σου ζησει Μπαμπη! μεγαλωνει το πιρανχοκλαμπ!!

αυριο δεν θα ερθω αλλα θα ερθω οπωσδηποτε μεχρι την δευτερα για πιρανχοκαφε κ πιρανχοσυζητηση κ θα πεσουν καμπανες αν δω οτι δεν ειστε προβλεπομενοι!

για φωτο δεν λεω τιποτα, θα το δω απο κοντα :)

γι αυτο ακριβως σε περιμενουμε.για καμπανες.δε θελουμε να μας πεις τα καλα.αυτα τα ξερουμε.

αν και με βλεπω να μη βγαινω στον τακο. :glare::D θα δειξει.σε περιμενω φιλε.οποτε αποφασισεις να κατεβεις παρε τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη καλορίζικο ρε φίλε!!!!:) Πάρε γυναίκα και παιδιά και ελάτε για κανένα καφεδάκι!!!

Πάνε οι δίσκοι?

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη καλορίζικο ρε φίλε!!!!:D Πάρε γυναίκα και παιδιά και ελάτε για κανένα καφεδάκι!!!

Πάνε οι δίσκοι?

μην νομιζεις πως σε ξεχασα φιλε μου.απλα περιμενα καλοσορισμα. :):glare: .εννοειται πως θα ρθω γιατι θελω να δω το θηριο σου κι απο κοντα.πρωτα ομως βλεπω να ερχεσαι εσυ.αν κατεβει στο σ/κ ο αντωνης θα σε παρω τηλ να ρθεις αν μπορεις κι εσυ για καφεδακι.θα ναι κι εκεινος ο ανηποφορος....ξερεις.ο σταθης.

αν δεν κατσει στο σ/κ απο βδομαδα θα ρθω με τη φαμιλια.να ξερεις ομως.οι μικροι ειναι λιγο αγριμια :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ssssssssssss μην μας ακούσει ο Στάθης!!!Όποτε θέλετε ελάτε δεν μασάμε από αγρίμια :) Το ΣΚ αν έρθει και ο Master(Αντώνης) πάρτε κανένα τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Ssssssssssss μην μας ακούσει ο Στάθης!!!Όποτε θέλετε ελάτε δεν μασάμε από αγρίμια :) Το ΣΚ αν έρθει και ο Master(Αντώνης) πάρτε κανένα τηλ.

αντωνακηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.βλεπεις πως σε περιμενουμε.θα ρθει νικο θελει δε θελει.να περιμενεις τηλ.

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:blink:

δε θελω τετοιαααααα.τα καλυτερα λογια λεγαμε για σενα :):glare:

Link to comment
Share on other sites

Να το χερεσαι, και οτι θες εδω ειμαι, εχω ενα ιδιο μην ξεχνας :D:D:D

:):glare::D

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαιρεσε....:)

ευχαριστωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

μια τελευταια ερωτηση πριν σας καληνυχτησω.το ψαρι ταϊστικε σημερα στο προηγουμενο ενυδρειο.

αν και τον ειδα να κανει καποιες βολτες μπροστα ειναι ακομη στρεσαρισμενος.ποτε ξαναταϊζω;θερμοκρασια για πρωτη μερα τον εχω στους 28.απο αυριο θα πεσουμε στους 26 σταδιακα.τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

μια τελευταια ερωτηση πριν σας καληνυχτησω.το ψαρι ταϊστικε σημερα στο προηγουμενο ενυδρειο.

αν και τον ειδα να κανει καποιες βολτες μπροστα ειναι ακομη στρεσαρισμενος.ποτε ξαναταϊζω;θερμοκρασια για πρωτη μερα τον εχω στους 28.απο αυριο θα πεσουμε στους 26 σταδιακα.τι λετε;

Με τι ταιστικε?? αν το ψαρι τρωει κατ. τροφες οπως φιλετο γλωσσας και κοτοπουλο πρεπει να ταιζετε μια φορα τις 2 - 3 μερες...

αν και τωρα θα σε πεδεψει λιγο... θα κανει να φαει καμια 5 - 6 μερες.. αλλα δεν εχει αναγκη.... :)

Link to comment
Share on other sites

Με τι ταιστικε?? αν το ψαρι τρωει κατ. τροφες οπως φιλετο γλωσσας και κοτοπουλο πρεπει να ταιζετε μια φορα τις 2 - 3 μερες...

αν και τωρα θα σε πεδεψει λιγο... θα κανει να φαει καμια 5 - 6 μερες.. αλλα δεν εχει αναγκη.... :)

με κατ. γαριδα ταϊστικε.κυριακη μαλλον θα κανω την ρωτη προσπαθεια να τον ταϊσω

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο DIA εχει νομιζω με 5 - 6 ευρω φιλετο γλωσσας... παρε και γαριδουλες και λιγο κοτοπουλο...

να το ταιζεις κυριως γλωσσα αλλα να εχεις και τα αλλα για να εχει ποικιλια στην τροφη του.. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...