Jump to content

Προταση κατηγοριας Δισκων


ReBeLoS

Recommended Posts

Θα ηθελα να προτεινω στην διαχειριστικη ομαδα του φορουμ να εξετασει την ιδεα του να αποσπαστει η υποκατηγορια των Discus Lovers ωστε να γινει αυτονομη κατηγορια.

Link to comment
Share on other sites

Μα αν φυγουν απο κει μεσα οι Δισκοι τοτε η υπολοιπη κατηγορια τι ειναι ?

Link to comment
Share on other sites

Επισης για να μην παρεξηγηθω θα ηθελα να τονισω οτι με τις Αφρικανες δεν εχω τιποτε μιας και στα νιατα μου συντηρουσα και τετοιου ειδους ενυδρειο. Απλα θεωρω οτι εκει μεσα και λογω της πολυ μεγαλης κινησης που εχουν οι υπολοιπες κιχλιδες, η κατηγορια των δισκων δεν εχει την κινηση που της αρμοζει.

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Επισης για να μην παρεξηγηθω θα ηθελα να τονισω οτι με τις Αφρικανες δεν εχω τιποτε μιας και στα νιατα μου συντηρουσα και τετοιου ειδους ενυδρειο. Απλα θεωρω οτι εκει μεσα και λογω της πολυ μεγαλης κινησης που εχουν οι υπολοιπες κιχλιδες, η κατηγορια των δισκων δεν εχει την κινηση που της αρμοζει.

Eγω παλι διαφωνω απο την στιγμη που η κατηγορια λεγεται Κιχλιδες και εχει σε υποκατηγοριες ολες τι κιχλιδες δεν υπαρχει λογος Διαχωρισης....

Απο την αλλη ισως η μειωμενη κινηση να μην οφειλεται σε αλλους παραγοντες..

Ισως επειδη εχει σαν τιτλο η υποκατηγορια Discus Lovers και Οχι Κιχλιδες Δισκοι....

Επειδης μονο και μονο που εχουν διαχωριστει οι Δισκοι απο το Αμερικανες Κιχλιδες σε δικια ους υποκατηγορια,ειναι μια διακριση...

Δεν ξερω αν συμφωνει καποιος αλλος με την αποψη μου....

Πειτε παιδια την γνωμη σας ειναι ενδιαφερον θεμα για συζητηση :)

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι διαφωνω απο την στιγμη που η κατηγορια λεγεται Κιχλιδες και εχει σε υποκατηγοριες ολες τι κιχλιδες δεν υπαρχει λογος Διαχωρισης....

Απο την αλλη ισως η μειωμενη κινηση να μην οφειλεται σε αλλους παραγοντες..

Ισως επειδη εχει σαν τιτλο η υποκατηγορια Discus Lovers και Οχι Κιχλιδες Δισκοι....

Επειδης μονο και μονο που εχουν διαχωριστει οι Δισκοι απο το Αμερικανες Κιχλιδες σε δικια ους υποκατηγορια,ειναι μια διακριση...

Δεν ξερω αν συμφωνει καποιος αλλος με την αποψη μου....

Πειτε παιδια την γνωμη σας ειναι ενδιαφερον θεμα για συζητηση :)

Εγω θα συμφωνησω με τον κωστη,....

Οχι τοσο για τα αφρικανικα αλλα στο οτι υπαρχει ηδη ξεχωριστη κατηγορια για τους δισκους.

Βεβαια, εαν το αποφασησουν οι μοντ σαφως και δε μας πεφτει λόγος... αλλα νομιζω πως ειναι καλα ετσι.... εκτος εαν αλλαξει ονομα η κατηγορια και γινει Δισκοι.... σκετο.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι οι δισκοι ειναι σαν υποκατηγορια στις κιχλιδες ειναι σωστο.

Αν γινοταν ξεχωριστη κατηγορια δεν θα με χαλαγε γιατι ετσι κι αλλοιως οι δισκοι ειναι ξεχωριστοι.

Η <<μειωμενη>> οπως λετε κινηση αφορα κατ εμε το οτι λιγοι ειναι αυτοι που τολμουν να

εκτρεφουν δισκους ειτε γιατι ειναι για πολλους δυσκολο ειδος, χρειαζεται πολυ χωρο, οπως

επισης και ακριβο ειδος (αγορα εξοπλισμου, συντηρηση κλπ).

Χωρις να υποτιμησω τα υπολοιπα ειδη για εμενα ειναι top of the top και οπου και να ειναι

η κατηγορια θα την βρω. :)

Link to comment
Share on other sites

Απληστοι Δισκαδες...

Εχετε ηδη δικια σας υποκατηγορια και ζητατε και Κατηγορια....

Τι να πουμε και εμεις οι Αφρικανοι που με μια υποκατηγορια καλυπτουμε 3 λιμνες...

Οχι 3 ειδη ψαριων οχι 3 οικογεννιες ψαριων οχι 3 ποταμους αλλα 3 ολοκληρες Λιμνες....

:):glare:

Edit:Απαιτω να μπουν οι Δισκοι στην Κατηγορια Aquazone Cafe και ας εχουν δικιας τους υποκατηγορια αρκει ο Τιτλος να ειναι Λαγανες :D

Έγινε επεξεργασία - Koing Koing
Link to comment
Share on other sites

Admin Note:

Το θέμα έχει ήδη συζητηθεί (όχι από όλη την ομάδα) αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα γίνει ανεξάρτητη κατηγορία, όπως μάλλον και οι υπόλοιπες, καθώς δέν είναι ομαλή η θέση των κατηγοριών στην τωρινή της μορφή.

Θα σας ενημερώσω μόλις πάρουμε την τελική απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι επειδη το φορουμ δεν δημιουργηθηκε να ειναι αποκλειστικα για καποιο ειδος αλλα συνολικα για τα ενυδρεια, δεν χρειαζεται μεγαλυτεςρη αναφορα για καποιο συγκεκριμενο ειδος. Θα το εβρισκα καλη ιδεα η παρουσια Κατηγοριας Υδροβοιοτοποι-Οικοσυστηματα αν μιλαγαμε για την δημιουργια κατηγοριας.

Link to comment
Share on other sites

Θα το εβρισκα καλη ιδεα η παρουσια Κατηγοριας Υδροβοιοτοποι-Οικοσυστηματα αν μιλαγαμε για την δημιουργια κατηγοριας.

Πολύ καλή ιδέα.....Κάτι ετοιμάζετε........... :):glare:

Link to comment
Share on other sites

....Θα το εβρισκα καλη ιδεα η παρουσια Κατηγοριας Υδροβοιοτοποι-Οικοσυστηματα αν μιλαγαμε για την δημιουργια κατηγοριας.
:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:
Πολύ καλή ιδέα.....Κάτι ετοιμάζετε........... :blink::hysterical:
:):glare::D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...