Jump to content

Recommended Posts

Καλημερα φιλοι του aquazone.Eχω μια απορια οσον αφορα μια γαριδα boxer που αγορασα προχθες απο ενα μαγαζι.Ενω ειχε και τις 2 δαγκανες τις οταν την πηρα,παρατηρησα χθες κιολας οτι της λειπει η μια!!!Αν καποιος γνωριζει,μπορει να μου πει αν αυτη η δαγκανα θα βγει ξανα η' θα μου μεινει η καυμενη αναπηρη????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι του aquazone.Eχω μια απορια οσον αφορα μια γαριδα boxer που αγορασα προχθες απο ενα μαγαζι.Ενω ειχε και τις 2 δαγκανες τις οταν την πηρα,παρατηρησα χθες κιολας οτι της λειπει η μια!!!Αν καποιος γνωριζει,μπορει να μου πει αν αυτη η δαγκανα θα βγει ξανα η' θα μου μεινει η καυμενη αναπηρη????

καλησπερα.μην τρομαζεις θα ξανα βγει με την επομενη εκδηση του εξωσκελετου της (πουκαμισο),μπορει ομως να ειναι λιγο μικροτερη

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ φιλε για την πληροφορια,απλα στενοχωρεθηκα οταν ειδα να της λειπει ολοκληρη δαγκανα!!!Νομιζω οτι οι δαγκανες αυτης της γαριδας ειναι ολα τα λεφτα!!Αν ομως γνωριζεις,θα επανελθει καποτε στο ιδιο μεγεθος με την αλλη δαγκανα η' θα παραμεινει μικροτερη?

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να προσθεσω κ κατι αλλο.Η γαριδα ειναι θαλασσινου,οχι γλυκου νερου.

λες να μην γνωριζω την boxer shrimp...αυτο ισχυει στα καρκινοειδη του γλυκου,και του αλμυρου...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...