Jump to content

Λόλα... Η πράσινη φίλη μου!


Recommended Posts

1. Νικο να το χαιρεσαι.

2. Πολυ θα ηθελα να ηξερα ποιος μ$%#@*& σκεφτηκε οτι αυτα τα ζωντανα μπορουν να γινουν κατοικιδια (για να γεμισει η τσεπη του) και θα του ανοιγα ευχαριστως το κεφαλι.- :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1. Νικο να το χαιρεσαι.

2. Πολυ θα ηθελα να ηξερα ποιος μ$%#@*& σκεφτηκε οτι αυτα τα ζωντανα μπορουν να γινουν κατοικιδια (για να γεμισει η τσεπη του) και θα του ανοιγα ευχαριστως το κεφαλι.- :thumbup:

Άκου... Επειδή το έψαξα κάπως το θέμα! Το γεγονός είναι πως δεν είναι και το πιο εύκολο να γίνουν κατοικίδια! Αλλά όχι πως δεν μπορούν να γίνουν... Δυστυχώς πωλούνται στο μέγεθος των 20-30-40cm μαζί με την ουρά (όπου δεν σου γεμίζουν το μάτι) και μέσα σε ένα χρόνο έχεις τον θηρίο 150cm για πλάκα!

Το θέμα δεν είναι να το χαίρομαι εγώ, αλλά σε πρώτη φάση να μπορεί αυτό λιγάκι να χαρεί! Δυστυχώς εκεί που ήταν δεν έτυχε και της καλύτερης δυνατής περιποίησης. Το ζωντανό είναι ταλαιπωρημένο και υποτροφικό! Από αυτά που διάβασα και ρώτησα η ζωή του θα μπορούσε να κινδυνεύει αν συνεχιζόταν αυτή η κατάσταση!

Ειλικρινά δεν είχα σκοπό να το πάρω... Το σκεφτόμουν δηλαδή, αλλά από την άλλη έκανα πίσω. Με το που το είδα το λυπήθηκα! Είπα να προσπαθήσω να το επαναφέρω και βλέπουμε.

Την άλλη εβδομάδα έχουμε επίσκεψη σε γιατρό! Είναι γλυκήτατο ζωντανό και πραγματικά εύχομαι να το επαναφέρω! Μετά θα στο χαρίσω... :bowdown:

Θα ποστάρω και βιντεάκι με χαδάκια... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το βιντεακι που ειναι?? :blush:

Της άλλαξα όνομα...

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικο... μήπως ειναι αρρωστη??

Κατι τις κρεμεται απο το λαιμο!!! :blush:

Α... και πωε τη λες τωρα??

Αντι για Λολα... Λαλο??? :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικο... μήπως ειναι αρρωστη??

Κατι τις κρεμεται απο το λαιμο!!! :blush:

Α... και πωε τη λες τωρα??

Αντι για Λολα... Λαλο??? :thumbup:

:):thumbup::P

Εχω κλ@$3ι στο γελιο......

Nick μια φορα τη μερα την ταιζεις?

Και τοση ποσοτητα οση της δινεις στο video :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Συμπαθιτικο αλλα εβαλες ακομα ενα μπελα στο κεφαλι σου, ελπιζω να μη σε κουρασει και το μετανοιωσεις.

κλεινει και το ματι το ατιμο με το χαιδεμα :P

Link to comment
Share on other sites

Νικο.... παρατηρησα οτι Δε γαργαλιεται οταν τη χαιδευες στο τελος κατω απο τς μασχαλες...

Μοιριζουν όμως?? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

η λολα πλεον ειναι σε νεα χερια......... :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::(:(:closedeyes::bigemo_harabe_net-163:

μου εκανε και ενα ωραιο χαρακιρι να την θυμαμαι! :hysterical:

(αρχισαν οι καυγαδες,φωναζω κουκλαρα μου....γυρναει η δικια μου και μολις δει οτι μιλαω στη λολα στραβωνει!!!) :):P:helpsmilie:

Νικο το ζωντανο ειναι πανεμορφο....ετοιμαζεται να παρει το μπανιο του....!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

η λολα πλεον ειναι σε νεα χερια......... :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::(:(:closedeyes::bigemo_harabe_net-163:

μου εκανε και ενα ωραιο χαρακιρι να την θυμαμαι! :hysterical:

(αρχισαν οι καυγαδες,φωναζω κουκλαρα μου....γυρναει η δικια μου και μολις δει οτι μιλαω στη λολα στραβωνει!!!) :):P:helpsmilie:

Νικο το ζωντανο ειναι πανεμορφο....ετοιμαζεται να παρει το μπανιο του....!! :hysterical:

Να μου την προσέχεις :hysterical:

Θα σε ελέγχω μηνιαίως. Αν δω πως χάνει γραμμάρια θα σπάσω με σφεντόνα τα ενυδρεία σου!

Εύχομαι καλή και αρμονική συνύπαρξη, αν και είμαι βέβαιος πως είναι σε καλά χέρια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή τη φωτογραφία βλέπω πως η ουρά μαστιγώνει :D

Μπράβο ρε Κωστή... Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι που "δέσατε" :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Να το το κορίτσι!

Μετά σπό επίσκεψη στον kwsatas_original

Κουκλί και σε καλά χέρια!:thumbup:

To κορίτσι μου :D

Ανά 2 μέρες να βάζεις το T-Rex Κωστή...

Μου έχει λείψει :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο τοσα πραγματα ειδες στη Λολα κολλησες! :hysterical::angry2:

Νικο ετοιμαζω λιστα για σουπερ μαρκετ να της ψωνισω!ασε...για τη Λολα δουλευω...πιο πολυ απο μενα τρωει :thumbup::D

(σε περιμενω οποτε ευκαιρισεις,μην γκρινιαζεις θα εχεις παλι κρεβατι στο δωματιο!!!) :thumbup::thumbup:

Έγινε επεξεργασία - kwstas_original
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω κρεβάτι... Θέλω τη Λόλα μουυυυυ :D

Προσοχή στη διατροφή της... Σου είχα πει πως θα σου στείλω λίστα. Το ξέχασα και τώρα το θυμήθηκα. ΣΟυ στέλνω ΠΜ... Αν έρθω και μου παραπονεθεί... ΑΑΑΑΑΑΧ!!! Μαύρο φίδι που σε έφαγε!!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

ποιος να παραπονεθη ρε κοπρε,εγω ειχα ιγκυ οταν εσυ επαιζες με τον μονομαχο σου :thumbup::hysterical::angry2::D

για να δουμε τη λιστα να διαβασουμε τι τρωνε αυτα τα ζωντανα........ζαμπον να της δωσω?? :hysterical::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ποιος να παραπονεθη ρε κοπρε,εγω ειχα ιγκυ οταν εσυ επαιζες με τον μονομαχο σου :thumbup::thumbup::angry2::D

για να δουμε τη λιστα να διαβασουμε τι τρωνε αυτα τα ζωντανα........ζαμπον να της δωσω?? :hysterical::thumbup::thumbup:

Αν της δώσεις να φάει ζαμπόν, θα της δώσω να φάει λουκάνικο.... ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...