Jump to content

Sos ΜΑΝΔΑΡΙΝΟΣ


Recommended Posts

Πηρα ενα μανδαρίνο πριν τρεις μέρες. το ενυδρειο μου ειναι 2 ετων με αρκετο live rock. Το ψαρακι τρωει κανονικά αλλα ξαφνικά γυρίζοντας απο τη δουλεια διαπιστωσα οτι χάνονται τα χρώματά του αλλά συνεχίζει να τρώει κανονικά.

Ξερει κάποιος κατι να με βοηθήσει???

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να μας πεις τα λιτρα σου,το ποσό του ζωντανου βραχου,εαν εχεις αμμο(ποσο ψιλη κ τι βαθος εχει)εαν ο μανταρινος τρωει τροφη που του δινεις εαν ναι ποση κ τι τροφη ειναι αυτη κ τελος εαν δινεις συμπληρωματα με βιταμηνες,εαν ειναι αρσενικο η θυλικο κ εαν το χρωμα του ειναι καπως ατονο ολη μερα η προς το βραδυ.αυτα....α κ μη ξεχασεις την φοτο.

Έγινε επεξεργασία - Andreas kika
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ 100 ΛΙΤ. ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕ 10 ΚΙΛΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΒΡΑΧΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΑΜΜΟ ΑΡΑΓΩΝΙΤΗ.ΑΓΝΩΣΤΟ ΦΥΛΟ. ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗς ΜΕΡΑς ΧΩΡΙς ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΙς ΑΙΤΙΕς. ΠΑΝΤΩς Η ΣΥΜΠΕΡΙΟΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΩς.

ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ.

Έγινε επεξεργασία - drosos
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ 100 ΛΙΤ. ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕ 10 ΚΙΛΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΒΡΑΧΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΑΜΜΟ ΑΡΑΓΩΝΙΤΗ.ΑΓΝΩΣΤΟ ΦΥΛΟ. ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗς ΜΕΡΑς ΧΩΡΙς ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΙς ΑΙΤΙΕς. ΠΑΝΤΩς Η ΣΥΜΠΕΡΙΟΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΩς.

ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ.

Γραφε μονο μικρα ελληνικα..................

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...