Jump to content

Κατηγορια Βιοτοποι


Recommended Posts

:angry2::thumbup:

Φυλαγε τα λινκ απο τις φωτο γιατι μπορει να μην γινεται να ανεβουν μεσω συνημμενων λογω clopyright και να τις βαλεις μεσω λινκ απο το σαιτ τους :thumbup:

Πλακα μου κανεις τωρα!! :thumbup: Δεν κραταω και τα λινκς απ τις φωτο!! Αλλα εχω backup οτι ανεβαινει. Τωρα αν ειναι θεμα με τις φωτο(αλλα τοτε γιατι εχουν το share) πειτε μου το να μην το συνεχισω εδω αλλα στον σκληρο μου!! :hysterical: Περιμενω για να συνεχισω για να μην πηγαινει ο κοπος χαμενος. Αν ειναι ετσι να βαλω τα λινκς για τον Orinoco βιντεακια ειδικα και γενικα και οχι φωτογραφιες απο τα ειδη του. Αναμενω :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα το αφηνω εδω μην μας κυνηγανε και οι mod ας σβησουν το φωτογραφικο υλικο. :D Ας μεινει οτι Επιτρεπεται.

Έγινε επεξεργασία - Churu
Link to comment
Share on other sites

Churu εχεις δωσει ρεστα....ερωτηση:

τις φωτογραφιες τις αποθηκευεις και μετα τις ανεβαζεις?

αν ναι θα γεμισει ο χωρος με τα συνημενα σου και δεν θα εχεις φτασει ουτε μεχρι το Η!

2η ερωτηση:

τι επιτρεπεται και πως πρεπει να ποσταρουμε οτι πληροφορια βρισκουμε ωστε να μην δημιουργηθει κανενα θεμα με τα πνευματικα δικαιωματα,αλλα και να φενεται στο φορουμ μια ωραια και συγκεντρωμενη μαζα πληροφοριων?

:D

θελει πολυ δουλεια αυτο μην χαθουν τετοιες πληροφοριες,και εχουμε μιλησει στην ουσια μονο για εναν παραποταμο!αλλοιμονο σας! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Καλα το αφηνω εδω μην μας κυνηγανε και οι mod ας σβησουν το φωτογραφικο υλικο. :D Ας μεινει οτι Επιτρεπεται.

Άκου... Ως ανεπίσημο ποστ μπορεί να υφίσταται. Αλλά ως επίσημο άρθρο του ΑΖ έχει θέμα με τα δικαιώματα των φωτογραφιών. Προσωπικά θα σου έλεγα να συνεχίσεις αν έχεις την όρεξη και στην πορεία θα δούμε τι θα κάνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Άκου... Ως ανεπίσημο ποστ μπορεί να υφίσταται. Αλλά ως επίσημο άρθρο του ΑΖ έχει θέμα με τα δικαιώματα των φωτογραφιών. Προσωπικά θα σου έλεγα να συνεχίσεις αν έχεις την όρεξη και στην πορεία θα δούμε τι θα κάνουμε!

Να μου δινατε μια απαντηση για το αν οι φωτογραφιες αυτεςhttp://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=29875 απο τα pufferakia το aquazone εχει παρει αδεια που το εχει κανει αρθρο? Η εδω αρθρα γινονται οι δουλειες μονο καποιων? Λυστε μου παρακαλω την απορια. Γιατι και αυτες οι φωτος ειναι απο τις ιδιες πηγες πανω κατω!!!

Έγινε επεξεργασία - Churu
Link to comment
Share on other sites

Να μου δινατε μια απαντηση για το αν οι φωτογραφιες αυτεςhttp://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=29875 απο τα pufferakia το aquazone εχει παρει αδεια που το εχει κανει αρθρο? Η εδω αρθρα γινονται οι δουλειες μονο καποιων? Λυστε μου παρακαλω την απορια. Γιατι και αυτες οι φωτος ειναι απο τις ιδιες πηγες πανω κατω!!!

Προφανώς έχουν παρθεί άδειες και γι'αυτό αναφέρονται και οι πηγές!

Άρθρα γίνονται οι εργασίες ΟΛΩΝ των χρηστών που κρίνονται από τους ιδιοκτήτες ότι είναι άξιες να θεωρούνται άρθρα.

Μην αρπάζεσαι... Η δουλειά σου είναι πολύ καλή και ήδη έχει εκτιμηθεί :D

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχουν παρθεί άδειες και γι'αυτό αναφέρονται και οι πηγές!

Άρθρα γίνονται οι εργασίες ΟΛΩΝ των χρηστών που κρίνονται από τους ιδιοκτήτες ότι είναι άξιες να θεωρούνται άρθρα.

Μην αρπάζεσαι... Η δουλειά σου είναι πολύ καλή και ήδη έχει εκτιμηθεί :D

Κατ αρχας ο σκοπος μου δεν ειναι και δεν ηταν ντε και καλα να γινει αρθρο. Εγω το γουστο μου εβγαλα, δεν εκανα και τιποτα σπουδαιο για να ζηταω και αναγνωριση!! Τωρα αν στις φωτος που δημοσιευονται εχει παρθει η αδεια....π...α....σ....ο Αληθεια με ποιον τροπο περνεται η αδεια? Η απλη αναγραφη της πηγης ειναι αδεια? :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχας ο σκοπος μου δεν ειναι και δεν ηταν ντε και καλα να γινει αρθρο. Εγω το γουστο μου εβγαλα, δεν εκανα και τιποτα σπουδαιο για να ζηταω και αναγνωριση!! Τωρα αν στις φωτος που δημοσιευονται εχει παρθει η αδεια....π...α....σ....ο Αληθεια με ποιον τροπο περνεται η αδεια? Η απλη αναγραφη της πηγης ειναι αδεια? :D

Νομίζω χρειάζεται έγγραφη σε έντυπη μορφή άδεια... Δεν είμαι και σίγουρος :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Για τις φώτο αυτές που κυκλοφορούν χύμα σε όλο το νετ αρκεί το λεγόμενο reference, δηλαδή η αναφορά της πηγής είτε πάνω στη φωτό είτε στο κείμενο.

Φίλε Churu έχω εντυπωσιαστεί από την υπομονή σου ακόμα και μετά από την πατατιά που έκανα και σε πήγα πίσω... να είσαι σίγουρος οτι γίνεται ήδη κουβέντα για το πως θα αξιοποιηθεί ο κόπος σου. :D

Όσο για το ποια άρθρα γίνονται επίσημα δεν έχει να κάνει από το ποιος τα έγραψε αλλά από το αν είναι έγκυρα και χρήσιμα όπως και το αν έχουν λυθεί τα νομικά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Για τις φώτο αυτές που κυκλοφορούν χύμα σε όλο το νετ αρκεί το λεγόμενο reference, δηλαδή η αναφορά της πηγής είτε πάνω στη φωτό είτε στο κείμενο.

Φίλε Churu έχω εντυπωσιαστεί από την υπομονή σου ακόμα και μετά από την πατατιά που έκανα και σε πήγα πίσω... να είσαι σίγουρος οτι γίνεται ήδη κουβέντα για το πως θα αξιοποιηθεί ο κόπος σου. :thumbup:

Όσο για το ποια άρθρα γίνονται επίσημα δεν έχει να κάνει από το ποιος τα έγραψε αλλά από το αν είναι έγκυρα και χρήσιμα όπως και το αν έχουν λυθεί τα νομικά θέματα.

Αν υπηρχε λογος να γινει επισημο για μενα ειναι μονο και μονο η χρησιμοτητα του,τουλαχιστον εγω αυτο θα ηθελα. Σκεφτηκα οτι στο τελος θα μπορουσε να γινει αναφορα των λινκς που χρησιμοποιηθηκαν γενικως στην δημιουργια του...γιατι οπως καταλαβαινεις εχοντας τελειωσει τον φακελο με τα ψαρια ειναι λιγο βαρβαρο να γινει απ την αρχη, ετσι ωστε να κρατιουνται και τα λινκς. Ααα και μιας και μιλαμε περι δικαιωματων δεν χρειαζεται το aquazone να παρει την αδεια μου για να γινει (επισημο) :D:angry2:

Link to comment
Share on other sites

churu μην σταματας. :D:angry2::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...