Jump to content

εκπτωσεις σε ενυδρειακα


Recommended Posts

καλημερα σε ολους τους συνχομπιστες και καλές ΓΙΟΡΤΕΣ να έχουμε :D δεν ξερω αν θα μπορούσε το θέμα μου να φιλοξενιθει σε αυτη την κατηγορια αλλα αν δεν κανει παρακαλώ να μεταφερθεί...Θελω να ρωτησω οτι ενω ζουμε ολοι σε μια "κριση" ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ τα καταστήματα ενυδρειακων προϊόντων εκτος ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ περιπτώσεων το εχουνε ξεχάσει.....αλήθεια μήπως ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ και ΑΥΤΟΙ με την ΣΕΙΡΑ τους να στηρίξουν με την μορφή εκπτώσεων την ενυδρειακη κοινότητα????λέω ΜΗΠΩΣ??????και μην μου πει κάποιος ότι δεν γίνετε και αυτα μαγαζιά ειναι και δεν βγαίνουν και κάτι τέτοια γιατι αν ξεραμε με τι πραγματικό ΚΕΡΔΟΣ δουλεύουνε τοτε θα καταλαβαίναμε......ΦΙΛΙΚΑ και ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ και με μια μικρή ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ διότι ειμε αιμοδότης εννοω κατι χιλιαδες ευρουλακια (εν γνωση μου παντα).........

Έγινε επεξεργασία - kostas disc
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο δηλαδή ;

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=34252

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το δουν τα καταστήματα το θέμα εδώ και να έχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα .

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το δουν τα καταστήματα το θέμα εδώ και να έχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα .

ΠΡΕΠΕΙ κυριε ΣΤΑΜΑΤΗ να το ΔΟΥΝΕ γιατι και ΕΜΕΙΣ τους ΒΛΕΠΟΥΜΕ :D

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ κυριε ΣΤΑΜΑΤΗ να το ΔΟΥΝΕ γιατι και ΕΜΕΙΣ τους ΒΛΕΠΟΥΜΕ :D

Συνονόματε μην τρελένεσαι σε βλέπω πολύ αρπαγμένο με το δίκιο σου βέβαια αλλά μην χαλιέσαι μέρες που είναι... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ κυριε ΣΤΑΜΑΤΗ να το ΔΟΥΝΕ γιατι και ΕΜΕΙΣ τους ΒΛΕΠΟΥΜΕ :D

Αυτό ξαναπέστο !!!

Άλλωστε γι αυτο έχουν βήμα εδω μέσα για να μπορούν να έχουν καλύτερη επαφή με όλους μας και να εισπράττουν τα μηνύματα που τους στέλνουμε .

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα οτι και εμείς δεν τους βλέπουμε !

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry299462

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...