Jump to content

60 Λιτρα Γλυκοοοο!!!


Charalampos

Recommended Posts

Γεια σας παιδια , σας παρουσιαζω το ενυδρειο μου 60 λιτρων ... :D

post-16665-1261597828_thumb.jpg

Ακουω γνωμες ... !

Ευχαριστω..!

Ειναι πανεμορφο αλλα γιατι το πουλας ?

Link to comment
Share on other sites

Λαμπη ωραιο το εκανες.Γεμισε το με φυτα. :D

Υπαρχει λογος για γελακια και ειρωνιες μαστορα;;;

Link to comment
Share on other sites

Λαμπη ωραιο το εκανες.Γεμισε το με φυτα. :D

Εάν σου ξέφυγε η φατσούλα ή δέν ήθελες να ''περάσεις'' χλευασμό και ειρωνία τότε οκ άν όχι είσαι απαράδεκτος ...

Link to comment
Share on other sites

θελεις λιγο Vallisneria κοντα στο φιλτρο για να το κρυψεις καπως.οπως επισης κ μια αφισα στην πλατη θα εδειχνε ακομα καλυτερα.

παρε κ 1-2 anubia που ειναι σκληρα κ ανθεκτικα φυτα κ θα εισαι οκ.

αυτα απο μενα. :D

Link to comment
Share on other sites

Μην βαλεις για κανενα λογο θυληκα γκαπυ.

Το ενυδρειο σου ειναι αρκετα μικρο και "φτωχο" απο φυτα και κρυψωνες για να ζησει ο γονος εκει μεσα.

Κατα τα αλλη καλο για πρωτη προσπαθεια απλα εχε στο νου σου στο μελλον να καταλληξεις σε μια κατηγορια ψαριων.

Γκαπυ ή τετρα

Καλη συνεχεια! :D

Link to comment
Share on other sites

Λαθος!

Ας σβησουν οι μοντς το παραπανησιο ποστ

Έγινε επεξεργασία - blackghost7
Link to comment
Share on other sites

Παιδια .. ηρεμια ... ο leuteriskri ειναι κολλητος μου ... :D

Ναι οντως ... πρεπει να καταληξω σε μια κατηγορια ... αλλα η αφισα μπαινει απο εξω εε?

Επεισης , ελεγα να κλαδεψω την βαλσινερια μου γιατι αμα την δειτε ειναι ... ''100'' μετρα ... ελεγα να την κλαδευα και να τα εβαζα κατω απο το φιλτρο ...

Ακομη , Τωρα ειναι πια αργα ... ειναι εγκυος 2 θηλυκες που εχω γκαπυ ... :angry2: . Αλλα δεν πειραζει ...

Τι θα μου προτεινατε για αυτο το ενυδρειο ? Αγρια ψαρια; Σαν γκαλαχερ / αφρικανες ? Η τπτ αλλο ? Στον τομεα ψαρια ειμαι λιγο δυσκολος ;(

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣΣΣΣΣ! <3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια .. ηρεμια ... ο leuteriskri ειναι κολλητος μου ... :D

Ναι οντως ... πρεπει να καταληξω σε μια κατηγορια ... αλλα η αφισα μπαινει απο εξω εε?

Επεισης , ελεγα να κλαδεψω την βαλσινερια μου γιατι αμα την δειτε ειναι ... ''100'' μετρα ... ελεγα να την κλαδευα και να τα εβαζα κατω απο το φιλτρο ...

Ακομη , Τωρα ειναι πια αργα ... ειναι εγκυος 2 θηλυκες που εχω γκαπυ ... :angry2: . Αλλα δεν πειραζει ...

Τι θα μου προτεινατε για αυτο το ενυδρειο ? Αγρια ψαρια; Σαν γκαλαχερ / αφρικανες ? Η τπτ αλλο ? Στον τομεα ψαρια ειμαι λιγο δυσκολος ;(

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣΣΣΣΣ! <3

ελπιζω να κανεις πλακα και μαλιστα κακη αλλιως θελεις πολυ διαβασμα και οχι συμβουλες.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να κανεις πλακα και μαλιστα κακη αλλιως θελεις πολυ διαβασμα και οχι συμβουλες.... :angry2:

Πλακα κανω ... :D

Link to comment
Share on other sites

Dias και costas21 λαθος καταλαβατε.Μην αρπαζεστε αποτομα.Το παιδι ειναι κολλητος μου.Sorry αν υπονοηθηκε κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Λαμπη αφου σου ειπα απο το τηλ οτι γκαλαχερ δεν μπαινει σε τετοια ενυδρεια.καλητερα ζωοτωκα που ειναι και ευκολα για αυτους που ξεκινουν ενα ενυδρειακι 60 λιτρον.Γιατι δεν σου αρεσουν τα guppies?Κουκλια ειναι ρε συ.Εμενα μου αρεσουν πολυ και τα Trigonostigma espei αλλα δεν ξερω αν ειναι ευκολα ή δισκολα στις απαιτησεις τους.Αμα θελεις να βαλεις τετοια ρωτα τους ποιο εμπειρους να σου πουν.οκ?Τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

Τοτε συγνωμη , δεν θα ξαναεπαναληφθει ... Επεισης μια αλλη ερωτηση .

Απο την στιγμη που τα πετ σοπ στην περιοχη μου δεν εχουν κερατοφυλλο , ξερετε που μπορω να βρω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...