Jump to content

Καινουριο μελος


Maxiteck

Recommended Posts

Για σας με λενε Νανα και ειμαι νεα σ'αυτο το φορουμ!! Ειμαι απο την Κυπρο και ειμαι κατοχος ενος ενυδρειου! Πρεπει να παραδεχτω πως ειμαι λιγακι ασχετη με την φροντιδα του καθως και των ψαριων μου αλλα να ειναι καλα ο πατερας μου που ολο και κατι παραπανω ξερει... :angry2: εχω ιδιαίτερη αγαπη στα δυο μου ψαρακια μονομάχους την Στελλιτσα και την Ανόρθωση (ονομα ποδοσφαιρικής ομαδας τησ Κυπρου) ελπιζω να μαθω αρκετα απο αυτο το φορουμ :D εμμ.... αυτα ειχα να πω και να μια φωτογραφία της Ανόρθωσης της κουκλίτσας μου!!!!!!!!!!!!!

post-16991-1261667843_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D και καλο διαβασμα
Link to comment
Share on other sites

Για σας με λενε Νανα και ειμαι νεα σ'αυτο το φορουμ!! Ειμαι απο την Κυπρο και ειμαι κατοχος ενος ενυδρειου! Πρεπει να παραδεχτω πως ειμαι λιγακι ασχετη με την φροντιδα του καθως και των ψαριων μου αλλα να ειναι καλα ο πατερας μου που ολο και κατι παραπανω ξερει... :angry2: εχω ιδιαίτερη αγαπη στα δυο μου ψαρακια μονομάχους την Στελλιτσα και την Ανόρθωση (ονομα ποδοσφαιρικής ομαδας τησ Κυπρου) ελπιζω να μαθω αρκετα απο αυτο το φορουμ :D εμμ.... αυτα ειχα να πω και να μια φωτογραφία της Ανόρθωσης της κουκλίτσας μου!!!!!!!!!!!!!

καλως ηρθες!!

λυπαμαι που θα στο πω αλλα (η) ανορθωσης ειναι (ο) ανορθωσης, ενας πολυ ομορφος αρσενικος μονομαχος!

να τον χαιρεσαι κ καλη συνεχεια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!!

λυπαμαι που θα στο πω αλλα (η) ανορθωσης ειναι (ο) ανορθωσης, ενας πολυ ομορφος αρσενικος μονομαχος!

να τον χαιρεσαι κ καλη συνεχεια :hysterical:

:D:angry2::thumbup::thumbup::thumbup: το καημένο το ψαρακι μου!!!!!! του αλλαξα και φύλλο !!!! δεν θελω να φανταστω τι θα γινόταν αν μπορούσε να μιλάει............ :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Για σας με λενε Νανα και ειμαι νεα σ'αυτο το φορουμ!! Ειμαι απο την Κυπρο και ειμαι κατοχος ενος ενυδρειου! Πρεπει να παραδεχτω πως ειμαι λιγακι ασχετη με την φροντιδα του καθως και των ψαριων μου αλλα να ειναι καλα ο πατερας μου που ολο και κατι παραπανω ξερει... :blink: εχω ιδιαίτερη αγαπη στα δυο μου ψαρακια μονομάχους την Στελλιτσα και την Ανόρθωση (ονομα ποδοσφαιρικής ομαδας τησ Κυπρου) ελπιζω να μαθω αρκετα απο αυτο το φορουμ :thumbup: εμμ.... αυτα ειχα να πω και να μια φωτογραφία της Ανόρθωσης της κουκλίτσας μου!!!!!!!!!!!!!

Δώσε το παρόν σου σε αυτο το ποστ..να μετριόμαστε!!:blush:

Κυπρος.

Έγινε επεξεργασία - christos k
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...