Jump to content

γεια σας


θοδωρος

Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους .το ονομα μου ειναι θοδωρος και ειμαι καινουργιος εδω και καινουργιος και με τα ενυδρεια

εχω 3 ενυδρεια 60 λιτρων το καθενα περιπου και εχω στο ενα ζωοτοκα στο αλλο 20 neon και στο αλλο 5 χηρες και 5 τιγρακια.τα ενυδρεια δουλευουν 3 μηνες και δεν εχω σχετικα προβληματα αλλα φροντιζω να κανω οτι ειναι σωστο απο οτι διαβαζω σε διαφορες σελιδες.δεν εχω κανει μετρησεις νερου και τετοια το μονο που κανω αλλαζω το 1/3 του νερου καθε βδομαδα.ισως χρειαστω να με βοηθησετε σε κατι καποιες φορες με τις γνωσης σας και την εμπειρια σας....

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλώς ήρθες!!!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στη παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους σας και ευχαριστω για το καλοσωρισμα σας .θα ηθελα να ρωτησω κατι και περιμενω να διαβασω τις συμβουλες σας...εχω 5( τιγρακια )capoeta terazona και το ενα κυνηγαει συνεχεια τα αλλα με αποτελεσμα να ειναι κρυμενα πισω απο τα φυτα και οπου αλλου βρουν καιδεν μου αρεσει να τα βλεπω ετσι φοφισμενα τη πρεπει να κανω..μηπως πρεπει να το βγαλω αυτο απο εκει μεσα..περιμενω τη βοηθεια σας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και απο μένα και χρονια πολλά!

Οσο για το προβλημα που έχεις,καλο θα ήταν να κάνεις ένα νέο θέμα στην ανάλογη κατηγορία για να πάρεις και πολλές απαντήσεις.Εδώ δεν θα το δουν πολλοι. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και απο μένα και χρονια πολλά!

Οσο για το προβλημα που έχεις,καλο θα ήταν να κάνεις ένα νέο θέμα στην ανάλογη κατηγορία για να πάρεις και πολλές απαντήσεις.Εδώ δεν θα το δουν πολλοι. :D

ευχαριστω πολυ δεν ηξερα ειμαι καινουργιος εδω και χρονια σου πολλα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...