Jump to content

Dollar Fish αποριες?


larson1

Recommended Posts

καλησπερα. παιδια. θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση σχετικα με την συμπεριφορα τους.εχω 2 δολλαρια εδω και 2 χρονια και κολυμπανε μαζι και πολλεσ φορες τα βλεπω να καθονται ακινητα κοντα στο βυθο αλλα μετα απο λιγο ξανα κολυμπουν. και πριν δυο μερες κολλαγανε και σαν να χορευανε. μηπος ξερετε τι γινετε; ευχαριστω. :D

Link to comment
Share on other sites

ή μαλλωνουν ή ζευγαρωνουν, εχει βγαλει χρωματα καποιο απο τα δυο?

τραβα ενα βιντεακι αν μπορεις αναβασε το στο youtube και δωσε μας το λινκ να το δουμε. :D

δες και αυτα http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

ή μαλλωνουν ή ζευγαρωνουν, εχει βγαλει χρωματα καποιο απο τα δυο?

τραβα ενα βιντεακι αν μπορεις αναβασε το στο youtube και δωσε μας το λινκ να το δουμε. ;)

δες και αυτα http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

ναι βασικα και τα δυο εχουν βγαλει χρωματα δηυλαδι και τα δυο εχουν βγαλει απα δυο μαυρα στιγματα στο σωματουσ και στην υορα μαυρο και κοκκινο.ξερετε τι γινεται?ευχαριστω. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλαρακι αλλα οποτε τα βλεπω η' θα ενονονται και θα κουνιουνται η'καμια φορα το ενα θα διωχνει το αλλο και μετα καθονται ησυχα κατω :welcome:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδια μηπως χερετε πως ξεχωριζουμε αρσενικα απο θηλικα και αν φαινετε?

Link to comment
Share on other sites

τα αρσενικα οταν μεγαλωσουν εχου στο κατω πτεριγιο εντονο κοκκινο χρωμα και επισης βγαζουν κατα το ζευγαρωμα μαυρεσ βουλες και λιγο κοκκινο πανω στο σωμα τους :P

Link to comment
Share on other sites

τα δολαρια μου που λετε ειναι ενα με κοκκινο πτερυγιο κατω και το αλλο διαφανες και καποια περιοδο παρατηρισα οτι κολουσαν τα σωματα τους και κουνιοντουσαν σαν τρελα για μερικα δευτερα ,αυτο γινοταν για κανα 2 μερες ,δεν ξερω αν ζευγαρωνανε αλλα εχω εναν pleco κοντα 20 ποντους που και να γενισανε εγω δεν ειδα τπτ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...