Jump to content

Προταση για τις αγγελιες


Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω αν γινετε στις αγγελιες να ειναι απαραιτητη μια εστω φωτογραφια για το τι πουλαει ο καθενας ωστε να φαινεται σε τι κατασταση ειναι και να μην ρωταμε συνεχεια που ειναι η φωτο.

Αν φυσικα γινετε....

ευχαριστω! :D

Link to comment
Share on other sites

εδω μπαινει η τιμη που θεωρειται απαραιτητη μετα το 5ο ποστ! :D

η φωτογραφια ειναι και υπερβολλη!

Link to comment
Share on other sites

εδω μπαινει η τιμη που θεωρειται απαραιτητη μετα το 5ο ποστ! :D

η φωτογραφια ειναι και υπερβολλη!

:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Εχει συζητηθει κι αλλες φορες το θεμα με το εαν θα πρεπει να υπαρχει καποια φορμα για τις αγγελειες....

Εδω λοιπόν θα το επαναλαβουμε....

Εγω ψηφιζω ναι

Link to comment
Share on other sites

up!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι μου. Το να υπήρχαν σε κάθε αγγελία οι ανάλογες φωτογραφίες πιστεύω θα ήταν το καλύτερο, αλλά είναι κάτι πολύ δύσκολο και πιστεύω και υπερβολικό σε κάποιες περιπτώσεις. Εννοείται πως αν θέλω να πουλήσω ενυδρείο υποχρεούμαι να βάλω φωτογραφία για αυτονόητους λόγους... Αν όμως άνοιγα μια αγγελία όπου χαρίζω κερατόφυλλο για παράδειγμα, νομίζω πως η φωτογραφία θα ήταν περιττή και δαπάνη χρόνου... Επίσης υπάρχουν σίγουρα και μέλη που δε διαθέτουν ψηφιακή ή κάμερα στο κινητό τους, ώστε να μπορούν να ανεβάζουν φωτογραφίες. Δε θα ήταν άδικο να μη μπορούν να ανεβάζουν αγγελίες επειδή απλά δεν έχουν τη δυνατότητα να ανεβάσουν φοτο...?

Πιστεύω πως ο καθένας θα πρέπει να έχει την ωριμότητα να σκεφτεί ότι όταν προσπαθεί να πουλήσει κάτι, θα πρέπει να ανεβάσει και φοτο ώστε να διευκολύνει τους πιθανούς αγοραστές. Από 'κει και πέρα, όπως ανέφερα και πιο πάνω, θεωρώ δύσκολο να γίνει αυτό που αναφέρετε...

:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...