Jump to content

Asia Tank


Sta8hs000

Recommended Posts

πολυ ομορφο.

οταν φουντωσουν τα φυτα θα δειξει ακομα περισσοτερο.

υγ. κατι πρεπει να κανεις με τις φωτο :P

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαρια εχουν προσαρμοστει πληρος... παιζουν τρονε κτλ... κανουν βολτες σε ολο το ενυδρειο και αναμεσα στα φυτα αλλα και στα ξεφωτα... δεν διχνουν φοβισμενα... απλα ειναι δισκολο λογο του μικρου τους μεγεθους και λογο τις γρηγορης και συνεχης κινησης τους να τα βγαλεις φωτο...

Παντως ειναι κουκλια... Θα προσπαθησω να βγαλω καλες φωτο... αναμενετε.... :P:lmao:

Link to comment
Share on other sites

φιλε Sta8hs000 βλεπω ασχολεισαι με γαριδες....πολυ ομορφο το ενυδρειο σου.θελω να σε ρωτησω κατι υπαρχει περιπτωση να τρωνε φυτα οι γαριδες?γιατι εχω και εγω μαζι με αλλα ψαρια βεβαια και κατι μου τρωει τα φυτα.αν μπορεις πες μου να ξερω.σορι που βγηκα εκτος θεματος.

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και φωτο απο τα CPD.... οτι καλυτερο μπορεσα να κανω... (ολες οι φωτο του αλμπουμ ειναι με απλη μηχανη, ΟΧΙ με την dslr. To αναφερω επιδη ρωτηθηκα...)

IMG_0938.jpg

IMG_0917.jpg

IMG_0948.jpg

IMG_0953.jpg

IMG_0950.jpg

IMG_0952.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε Sta8hs000 βλεπω ασχολεισαι με γαριδες....πολυ ομορφο το ενυδρειο σου.θελω να σε ρωτησω κατι υπαρχει περιπτωση να τρωνε φυτα οι γαριδες?γιατι εχω και εγω μαζι με αλλα ψαρια βεβαια και κατι μου τρωει τα φυτα.αν μπορεις πες μου να ξερω.σορι που βγηκα εκτος θεματος.

Οι γαριδες ειναι αλγοφαγες κυριως, οποτε δεν σου τρονε αυτες τα φυτα σου... κανε τον κοπο και ανοιξε ενα νεο θεμα που θα γραφεις αναλητικα τι ψαρια εχεις μεσα κτλ και θα σου απαντησουμε :hysterical:

πω ειναι τρομερα τα ψαρακια :lmao::lmao:;)

Ευχαριστω φιλος :P

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Στάθη είναι πανέμορφα να τα χαίρεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καταλαβα Νικο, τι θελεις να πεις?

Στάθη άκυρο εγώ την πρώτη σελίδα έβλεπα....έμεινα πολύ πίσω :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ωραια πραγματα!βαλε και μια γενικη! :D

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε την τυχη μου μεσα... εχω το φωτιστηκο εδω και 2 μηνες και δεν μπορω να βρω Μπαλαστ που να ταιριαζει γιατι το μανισιο του ηταν αμερικανικο (110V).

Αν βλεπατε πως ηταν το ενυδρειο με φωτισμο απο το φωτιστηκο...... :D:hysterical::hysterical:

Αντε να δω τι θα κανω....

Link to comment
Share on other sites

Ποσες μερες ελλειψες, και οσο ελειπες ποιος το φροντιζε?

Τι εργασιες του εδωσες οδηγιες να κανει?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...