Jump to content

Απλα μια παρατήρηση....


Recommended Posts

Θέλω να αναφέρω μια παρατήρησή με όλο το θάρρος..το forum μας ενώνει για την"άγαπη"μας ως προς το χόμπι του ακουαρισμού,,στην παρατήρηση της υποβρύχιας ζωής και την αγάπη μας για τα ψάρια ...αυτό που θέλω να σημειώσω είναι το θέμα προς τις απαντήσεις μας προς τα νεα μέλη.. κάποιος ρωτάει για τροφή που θα πρέπει να ταίσει τα ψαρια του, δείχνει ενδιαφέρον ως προς το είδος της τροφής που θα πρέπει να σιτίσει τα ψάρια του και το πρώτο που του απαντούν κάποιοι είναι ότι τα λίτρα σου είναι λίγα,πρεπει να τα αλλάξεις γρηγορα ενυδρείο για τα λίτρα ειναι λίγα...ή καποιος ρωταει σε ποια τιμη να πωλήσω τα ψάρια μου και του απαντάμε πάλι για τα λίτρα που τα συντηρεί κτλ...δε θέλω κρίνω κάποιον,δεν ειναι αυτος ο λόγος που ανοιγω αυτο το ποστ..δεν είμαι ουτε o αρχαιότερος χρήστης του forum ούτε ο πιο τακτικός..τι προτείνω..να μην είμαστε όλοι by the book..το forum θα πρεπει να ειναι λειτουργικό και να μην κρεμόμαστε απο την λάθος λέξη που θα γράψει ο οποιοσδήποτε για να τον διορθώσουν....Το forum ειναι για να βοηθάει και να συμβουλευει νεους ή παλιους χομπιστες που χρειάζονται την βοήθεια και την συμβουλή των πιο έμπειρων επάνω στο συγκεκριμένο θέμα...Αγιε Βασίλη θα ζητήσω απο τη νεα χρονια το Aquazone να συνεχίσει να ειναι το πιο πλήρες ενυδρειακο forum και να διορθώσει τα όποια "ψεγάδια" του..

Πάντα Φιλικά Νικος!!

Link to comment
Share on other sites

+10000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η παρατήρηση!

Γνώμη μου...

Αν πρώτα ερχόταν η απάντηση και δεύτερη η συμβουλή ίσως φαινόταν καλύτερο.

Πάντα η συμβουλή χρειάζεται για να έχουμε κάποια συγκράτηση και να μην πληρώσουμε κι εμείς και τα

ψαράκια μας στο μέλλον τα λάθη μας.

Μιλάω σαν νέος στο χόμπι που από συμβουλές έχω βοηθηθεί αρκετά!

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει τις προάλλες μια ανάλογη κουβέντα..... Εδω

Πολλοί θέλω να πιστεύω κατάλαβαν τι ήθελα να πω και για ποιο σκοπό το έλεγα.

Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι το συγκεκριμένο "φαινόμενο" θα σταματήσει να υπάρχει :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...