Jump to content

παρουσιαση


Recommended Posts

δεν εχω λογια!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια ολους σας γιατι γνωριζω ολοι πως αγαπατε ολα τα ζωα ειτε ειναι ψαρια, σκυλια πουλια κτλ

Στον επομενο καφε-συναντηση στις 10 Απριλιου θα φερω κανενα καναρινακι για να κανω δωρο(κληρωση) στα παιδια που θα ερθουν εκεινη την ημερα.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι τρελαμένοι (με την καλή ένια) στο Αζ μαζεύτηκαν. :D

Τελικά έχουμε πολλά παράξενα, σπάνια και αξιόλογα πράγματα εδώ μέσα.

Προχώρα ακάθεκτος ;)

Link to comment
Share on other sites

φοβερος φιλε μου!!να τα χαιρεσαι παντα θελαμε να παρουμε αλλα δεν ετυχε...εχεις να μας δωσεις κανενα??

Link to comment
Share on other sites

Ελατε στην επομενη συγκεντρωση θα φερω ενα δυο για να τα δωσω στα παιδια εκει ετσι για πλακα να κανουμε και μια κληρωση.

Link to comment
Share on other sites

Ελατε στην επομενη συγκεντρωση θα φερω ενα δυο για να τα δωσω στα παιδια εκει ετσι για πλακα να κανουμε και μια κληρωση.

Αρκει να μην το δουμε μετα απο καμια εβδομαδα... στις αγγελειες να πωλειται!!! :D

Link to comment
Share on other sites

:D;):huh:

Μπα ολα τα παιδια μα ολα, αυτα δηλαδη που ειναι συχνοι θαμωνες των συναντησεων ειναι ολα ενα και ενα, ψαγμενοι χομπιστες οι πιο πολλοι, αγαπουν ολα τα ζωα.

Να βαλω μια αγγελια ανταλλασονται καναρινια με φυτα και γαριδες :unsure::unsure::rasp:

Έγινε επεξεργασία - kanarini
Link to comment
Share on other sites

Αρκει να μην το δουμε μετα απο καμια εβδομαδα... στις αγγελειες να πωλειται!!! :D

??

Έγινε επεξεργασία - Michalis_Sevi
Link to comment
Share on other sites

:D;):huh:

Μπα ολα τα παιδια μα ολα, αυτα δηλαδη που ειναι συχνοι θαμωνες των συναντησεων ειναι ολα ενα και ενα, ψαγμενοι χομπιστες οι πιο πολλοι, αγαπουν ολα τα ζωα.

Να βαλω μια αγγελια ανταλλασονται καναρινια με φυτα και γαριδες :unsure::unsure::rasp:

Εχουνε δει πολλα τα ματια μου... ειμαι κι εγω σε καθε συναντηση... αλλα ποτε δεν ξερεις που θα βαρεσει τον αλλο η κριση....

Link to comment
Share on other sites

??

χαχα αληθεια λες τωρα??δηλαδη θα μου χαρισει πχ εμενα το παιδι ενα καναρινι και θα το βαλω να πωλειται??χαχαχα :D;):huh:

δεν μπορω να το πιστευσω αυτο...

Link to comment
Share on other sites

τελος παντων για να μην χαλαμε και το ποστ το μονο που αξιζει αυτο το παλικαρι ειναι ενα τεραστιο μπραβο για την φοβερη δουλεια του!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κ.Μαριε ... !!! Εγω κανω μια προσπαθεια αφου εχω 57 καναρινια σπιτι μου και ειμαι μολις 16 χρονων ... Το μονο που εχω κανει καλα σε αυτο το χομπυ ειναι οτι προσπαθησα να βγαλω φλωροκαναρο και τα καταφερα , καρδερινοκαναρο επισης ... φανετοκαναρο δεν ξερω πως να βγαλω ... θα βαλω μερικες φωτο αυριο και εγω ... :D --> το μονο που δεν εχω καταφερει ειναι να μαθω πουλια να καθονται στο χερι μου και να μην φεφγουν ;)

Και παλι μπραβο ...

Υ.Γ --> Μπορει να εχουν ωραια φωνη ολα τους αλλα σαν τα σκυλια δεν υπαρχει ζωο ( προσωπικη αποψη )

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κ.Μαριε ... !!! Εγω κανω μια προσπαθεια αφου εχω 57 καναρινια σπιτι μου και ειμαι μολις 16 χρονων ... Το μονο που εχω κανει καλα σε αυτο το χομπυ ειναι οτι προσπαθησα να βγαλω φλωροκαναρο και τα καταφερα , καρδερινοκαναρο επισης ... φανετοκαναρο δεν ξερω πως να βγαλω ... θα βαλω μερικες φωτο αυριο και εγω ... :D --> το μονο που δεν εχω καταφερει ειναι να μαθω πουλια να καθονται στο χερι μου και να μην φευγουν ;)

Και παλι μπραβο ...

Υ.Γ --> Μπορει να εχουν ωραια φωνη ολα τους αλλα σαν τα σκυλια δεν υπαρχει ζωο ( προσωπικη αποψη )

Έγινε επεξεργασία - Charalampos
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Συγχαρητήρια για το μεράκι και την φοβερή προσπάθεια. Παρακολουθώ το χρήστη και στη σελίδα www.karderines.gr αλλά ποτέ δεν είχα δει εκεί τόσο αναλυτική παρουσίαση. Και πάλι συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα σ ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

έχω δει αρκετές φορες την σελίδα σου gt είχα καρδερίνες και φλώρια συχαρητήρια για το έργο σου και την προσπάθεια σου..

Link to comment
Share on other sites

έχω δει αρκετές φορες την σελίδα σου gt είχα καρδερίνες και φλώρια συχαρητήρια για το έργο σου και την προσπάθεια σου..

Ευχαριστω πολυ και εσενα και ολα τα αλλα παιδια, εχω ανεβασει μερικα βιντεακια με το ταξιδι που εκανα σε διαφορες χωρες τις ευρωπης για να συναντησω καποιους φιλους εκτροφεις να ανταλλαξουμε ιδεες πουλια και αποψεις.

Ακομα εχω ανεβασει και καποια βιντεακια απο το μοναδικο μουσειο καναρινιων χαρτζ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα παιδια δειτε μερικα βιντεο και φωτογραφιες απο ομορφα τοπια καθως και απο show και εκτροφεις καναρινιων απο το Βελγιο.Θα ηθελα να τα ανεβασω εδω σε στυλ φωτογραφιας αλλα δεν γνωριζω πως γινεται εαν μπορει καποιος να βοηθησει...

http://www.youtube.com/watch?v=v7LFQGso-JE

http://www.youtube.com/watch?v=mx7kAa9gaaA

http://www.youtube.com/watch?v=IWswTmeRJ70

http://www.youtube.com/watch?v=wgP0pQY_HKU

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να τα ανεβασω εδω σε στυλ φωτογραφιας αλλα δεν γνωριζω πως γινεται εαν μπορει καποιος να βοηθησει...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=42547 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ, αλλα μαλλον δεν τα καταφερα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...